4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott | Estonian.lamareschale.org

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

Konkurents muutub äge kohta Bitcoinwallet lahinguväljal, kus edukas kandidaati nüüd tulevad kõik küljed spektri - eriti kuna Apple rohelise tee Bitcoin rahakotid iOS. Nüüd, kui meil palju võimalusi salvestamiseks Bitcoin praktiliselt mis tahes seade, järgmine loogiline samm on välja selgitada, millised on parimad.

Ma varem vaadanud taru Bitcoin walletand andis selle väga positiivse hinnangu. Kuid see arvustus oli Android app ainult, ja mitmed updateshave pärast seda toimunud taru maa - eeskätt vabastamist veebi rahakott, mis töötab HTML5 ja ühildub kõigi kaasaegsete veebilehitsejate ja isegi mobiilseadmetes.

See tükk annab ülevaate neljast erinevast funktsioone, mis muudavad taru potentsiaalselt revolutsiooniline Bitcoin rahakott. Tõsi, kaks neist funktsioonidest on ainult osaliselt konkreetsemaks, viimane on vaid ettepaneku, ja mitte kõik funktsioonid on saadaval kõigis seadmetes kohe. Aga koos, kogu taru funktsionaalsus kujutab endast olulist hüpet edasi, mida Bitcoin rahakotid on võimelised.

1. Uuenduslikud Security Solutions

Taru veebi applicationsports lihtsustatud HTML5-liides ja HD rahakott. Sel juhul HD ei seista "kõrglahutusega", vaid pigem "hierarhiline deterministlik" - tehniline termin, mis viitab rahakoti võimet taastada ennast vaid 12 sõna parooli.

Sisuliselt tähendab see, et rahakott kunagi tuleb varundada, sest kasutaja peab ainult meeles pidada või kirjutada konkreetne kombinatsioon sõnu. Seda ühe 12-sõna parooli, nende taru web rahakoti pääseb igast arvutist või HTML5 toega seade internetiühendus.

Seda tüüpi turvalisus tähendab kasutaja on täielik kontroll oma Bitcoin. Private võtmeid ei ole salvestatud tsentraliseeritud server, ja pole vaja usaldada Gmail või Dropbox koos varukoopia. Taskus on igavesti kohta blockchain, ja alati ligipääsetavad HD parooli.

See on suhteliselt uus lisaks Bitcoin protokoll - dubleeritud BIP32 - ja on rakendanud ainult mõne rahakoti klientidele, nagu Electrum. Aga funktsioon on väga teretulnud lisaks taru ja teenib lihtsustada turvalisuse juhuslik Bitcoin kasutajad.

2. Mitu Cryptocurrency Support

Taru veebirakenduse käivitus samuti unikaalne omadus jaoks Bitcoin rahakott - toetust eri cryptocurrencies kõik salvestatud sama rahakott. Praegu on ainult toetust Bitcoin ja Litecoin, kuid arendajad otsivad lisada nii palju cryptocurrencies kui võimalik. Nad võivad isegi luua eraldiseisev APIthat võimalik ühendada praktiliselt iga blockchain ja päringut nagu andmebaasi.

Mitte ainult arendajad soovite lisada teised populaarsed altcoinssuch nagu Blackcoin, vaid ka custom varade loodud Crypto 2,0 platvorme nagu Counterpartyand Ethereum. Kujutlege, et otsida üles detsentraliseeritud firma varud, eks seest taru Bitcoin rahakott.

Selline isotroopne rahakott oleks tõeliselt uuenduslik, sest praegu on väga piiratud võimalused salvestamiseks mitu münti. Võib kas alla laadida ja paigaldada iga mündi Qt töölaua klient - ebamugav ja sageli ressursimahukas - või lihtsalt hoida mündid tsentraliseeritud kauplemise veebilehel nagu Cryptsy või Mintpal.

Võttes turvaline viis salvestada mitu liiki münte ühes kohas oleks tõsine õnnistuseks cryptocurrency kogukonnas. See muudaks traditsiooniliste Qt rahakotid vananenud midagi, kuid kogu blockchain salvestamise, hankimise ja vermimine. Oleks ka kõrvaldada oht kaotada raha häkkimine rünnakud tsentraliseeritud vahetust.

3. Sisseehitatud App Store

Taru on esimene Bitcoin rahakott on native integratsiooni kolmanda osapoole rakendusi, nagu Bitstamp kauplemise kodulehel või miiniväli hasartmängu. Ma raved seda funktsiooni minu läbivaatamise taru, ja ma usun endiselt, et see on üks kõige lahedam funktsioonid igal rahakoti kohe.

App Store on endiselt piiratud käputäis rakendused sel hetkel, ja ükski neist pole eriti revolutsiooniline. Aga see muutub, kui rakendus kasum rohkem populaarsust, ja arendajad hakata teisaldamise nende veebiteenuste peale taru platvormi pääseda, et demograafiline.

Mõned võimalused, et ma ei kujuta ette kuuluvad täiemahuline hasartmängude apps pilud, blackjack ja Texas Hold'em (tihendid Klubid, keegi?); privaatsust maitsetugevdajad, nagu CoinJoin ja DarkWallet; ja detsentraliseeritud turgudel nagu OpenBazaar. Digitaalse valuuta ja laia avatud rakenduse platvorm, taevas on tõesti piir.

Taru arendajad annavad kasuliku juhendi GitHubfor luua omarakendusi, mis on oma olemuselt lihtsalt kimbud CSS, HTML või JavaScripti koodi mis töötavad sees olev aken taru. Kuna juhend ütleb: "Te võite kasutada kõige funktsioone soovite oodata standard tänapäevane veebibrauser."

4. Tunnustel põhinev Ühisrahastus (kavandatud)

Veidi üle kahe nädala tagasi, üks taru arendaja postitatud GitHub idee tõsta moneyfor suunatud arengu konkreetsete taru funktsioone. See võimaldaks annetajad sisuliselt hääletada, mida nad tahavad arendajad kallal, ja vahetult toetada konkreetseid täiendusi taru funktsionaalsust.

Kas see nägemus Ühisrahastuse tuttav ette? See peaks, sest see on väga sarnane Mike Hearn Lighthouse- mis lahtilaskmisel, võimaldab inimestel otseselt rahastada konkreetseid täiendusi Bitcoin core protokolli, et nad tahavad Hearn tööd. See on mudel Ühisrahastuse et peaks parandama tihti lahti suhe, et arendajad on oma kasutajatele.

Mike Hearn chimed kohta taru Ühisrahastuse post, selgitades, kuidas tema majakas projekti töötab ja kas see oleks kooskõlas taru nägemus rahastamise rahakoti uuendamine. Hearn sõlmitud pikk kommentaar selgitab vajalikud meetmed, et oleks vaja integreerida majakas arvesse taru.

Kuid Hearn märgib, et "Lighthouse ei ole avatud lähtekoodiga veel, nii et ülaltoodud plaan ei sooritatav, kuni see on." See on sellepärast, Hearn tahab teha nii palju raha kui võimalik välja majakas enne avamist maailmale. Seetõttu võib olla aega, enne taru on juurdepääs selle konkreetse Ühisrahastuse meetod.

Võttes Bitcoin Rahakotid järgmisele tasemele

Need on vaid käputäis praeguste ja tulevaste taru funktsioone, mis on püütud mu silma hiljuti - lugemas taru GitHub profiili saagikus veelgi ettepanek funktsioone, mis võiks saada tulevikus teoks.

See on põnev vanuse saame reaalajas vaadata, kuidas arendajad leiutada uusi viise, et meile kasutada meie raha, ja isegi võimalik suhelda otse ja parandusettepanekuid. Selline edu juhtub isegi kiiremini aja kulgedes ja konkurentsi saab ägedam.

Tulemuseks on täielikult kohandatav nutitelefonirakendused et muuta see uskumatult lihtne ja mugav saata ja manipuleerida oma raha kuidagi ette kujutada. See on suur tulevik tõepoolest ja taru aitab sillutada teed.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Potokini tõus

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ja võimalik külg - Siit saate teada, mida peate teadma

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine