Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin | Estonian.lamareschale.org

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Üks suurimaid meelitab maali kohta cryptocurrencies on nende võimet vältida avastamist, kas valitsusasutused või muu kangutades silmad. In kiiluvees Snowden skandaal, nõudlus veebiturvalisusest on näinud äärmuslik tõus. Olemasolev privaatsust tööriistu Bitcoinmust hinnata, et otsustada, kas see on anonüümne ise oma. Ideaalne hüpoteetilise cryptocurrency anonüümsust, koos praeguse katseid, tuleb ka uuritud. Cryptonote selle "piirangud ja teostatav rakendusstrateegiaid faktoriks on arvesse üldist suutlikkust anonüümse cryptocurrencies. Kui täiesti anonüümne cryptocurrency saab luua, siis õigekirja uut ajajärku nii online tehing ja vabadust poolt kehtestatud valitsused.

Bitcoin on detsentraliseeritud vahend, mis võimaldab luua ja saata raha peaaegu koheselt üle iga vahemaa puhul. Kuid raha on dokumenteeritud avaliku pearaamatu tuntakse blockchain. Ajalugu tahes tehing on avalikult kättesaadav, võimaldades minimaalse privaatsust. Tavalised Bitcoin protokoll käsitleb seda, kasutades avalikke võtmeid nagu tunnuste, pikk ja keeruline nimed, samas varjates identiteetide. Bitcoin klientidele ka tekitada palju avalikke võtmeid aidata sidumine ühe aadress isikule. Kuid need vandid ei piisa, et hoida kindlat isikut saatva vahendite peidetud igal pühendatud jahimees. Bitcoin pesumajad on ühine lahendus, teenuste segada tehingute varja tehingute ajalugu.

Kehtivaid protokolle Anonymous Cryptocurrency

Praegu Bitcoin saab kohandada väga suunas anonüümsust. CoinJoin ja CoinSwap on kaks võimsat mehhanismid tehes.

CoinJoin pastad kokku mitmed tehingud segadusse identiteedi iga tehingu. Iga vahetuse Bitcoin on seotud nimekirja kindlaks väljundid mille sigital dignature. Tehing kaotab kehtivuse, kui kogutoodang on väiksem või võrdne sisendkäibemaksu ja tehingute tasud kogutakse kaevurit. Seda süsteemi kasutatakse, et kaitsta Bitcoin võltsimise eest. CoinJoin on raske impliment hästi, kui ta püüab teha toodangu väärtused võimalikult ühtset et vältida rühmitades neid sisestada väärtusi. Saadud väljundid ei saa kulutada samal hetkel, sest see määratleb neid ühte rühma. Kaks erinevat osapooled peavad olema kaasatud liituda ja ei saa olla tsentraliseeritud server süsteem, mida saab kahjustada. CoinJoin ei tõeliselt edukalt rakendatud hetkel, kuid DarkWalletintends täielikult realiseerida oma potentsiaali.

CoinSwap seguneb tehingute ilma keskserveri, isegi üle eraldi blockchains. Tulemuseks on sarnane, et CoinJoin. See on sama, kui kaks kasutajat vahetada privaatvõtmetest isiklikult, aga blockchain ei näe münte viiakse, siis saab avastada ainult tehingu anomaalia. Kui peaaegu mingit kasutajad kasutavad seda süsteemi, nende tehingute saab vahetasid lihtsalt selle põhjal. Puuduvad vahendid, mis praegu rakendada seda tervikuna.

Potentsiaal Cryptocurrency Total Anonüümsus

Zero-oestused suudavad pakkuda täiesti võimalik leida marsruut vahendite, sealhulgas nii nende päritolu ja sihtkoha kohta. Bitcoin tehinguid sisuliselt avaldades plokid, mis kaardistavad vana väljundite uutega. Selle asemel, null-oestused näeksid kaevurite nende avaldamise kogum kehtivaid tehinguid. Need tehingud kaardistada vana komplekt iga väljundi komplekti iga uue väljundi. See on võimalik arendada mõjuvate saaja valida sihtkoha aadressi ja levitada igaüks eraldi seas erinevaid kaevurite ainult kaevandaja, kellel on plokk ja saaja teaks, kui raha ei kavatse. Väärtus vahendite ikkagi nähtav ja jälgimise võimalik saavutada, võrreldes summad lahutatakse ja lisati kontode vahel. Abinõud selle tuntakse homomorphically krüpteerimata väärtusi. See võimaldaks liitumine mitmeid teenuseid võtmata andmed iga teenust teiste, antud juhul teenuseid on rahakott ja blockchain.

Selleks null-teadmisi arvutamine, looja protokolli oleks salajane andmeid, mis annab neile võime sõnastada vale tõestus. Need vale tõendid võimaldavad looja luua vahendeid tahte ilma avastada. Lisaks sellele kolossaalne nõrkus, arvutused vaja ei ole võimalik praegu. Protokoll näeb ka vigu oma "usaldusväärsemaks akul puudumine teadusuuringute valdkonnas, ja võimetus tuvastada majanduse kokkuvarisemise tõttu hägustunud kuni majandus on pärast päästmine.

Zerocoin potentsiaali anonüümsus Bitcoin

Zerocoinattempted null-teadmised ja see tõi kaasa äärmuslike piiranguid. See oli kujunenud tõhusam protokoll, mis võimaldab otsest privaatne maksed peidetud väärtusi, mida tuntakse Zerocash. Zerocoin ja Zerocash tegutsevad Bitcoin võrgu jadana laienduste ja piirangud olemasoleva protokolli. Puudub keskne mündi väljaandja on vaja anda Zerocoins. Isegi kui paljud tipud on rikutud, Zerocash protokolli ikkagi suutma tegutseda, sest see võib laialt levinud seas Bitcoin kasutajad ei vajanud kolmanda osapoole rakenduste või täiendavat tarkvara. Otsene peer to peer tehingute Samuti võimaldab lisatakse turvalisust. Kasutajad convert avalikult registreeritud Bitcoins arvesse anonüümne Zerocoins mis saab siis saadetakse teiste Zerocoin kasutajad saavad nad ka ümber tagasi Bitcoins, kuigi see on vajalik, kuna Zerocoins saab kasutada mis tahes tehing. Suur vead koos Zerocoin on, et iga mündi peab olema sama väärtusega, ei skriptimine saab lubatud, ja suur hulk tööd oli vaja minna erilist optimeerimisest. Projekt oli algselt laiendus Bitcoin protokoll, mis võimaldas kasutajatel segada oma münte.

Järgneva osad, Bütsantsi tsükkel, DarkWallet ja alternatiive kokku anonüümsust arutatakse.

Seotud uudised


Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Ripplei Jesse Powell lahkub