Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin | Estonian.lamareschale.org

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Kuigi kõigi anonüümsust ei ole võimalik praegu vähemal kujul kõrge turvalisus võib olla. Cryptonote põhinev valuutade saab kasutada ring allkirju, mitte rühm allkirju, mis nõuavad usaldusväärne isik. Iga tehingu Bitcoinhas avaliku võtme seotud see, mis nõuab väikese skripti toodetakse veeta väljundit, et võti. Kui inimesed vaatavad seda tehingut nad näevad, et vana toodangut kasutatakse ja et uued väljundid on loodud.

Mis on Ring allkirjad?

Ring allkirjad on erinevad. Need on seotud suvalise grupi avalikke võtmeid ja ainult üks vaja teada allkirjastada tehingu. Cryptonote teeb seda võttes iga tehingu sisend tegelikult kogum kulutamata väljundeid, et sama raha, kirjutades sellele kasutades kõik need väljundid "võtmed. See muudab võimatuks eristada tehinguid ja paljastada, kes on tegelik allkirjastaja. Kuigi see tehnoloogia on heli, mitte iga rakendamine on. Boolberry ja Moneroare ainult kaks tööpäeva, heli rakendusi, alternatiividega nagu Bytecoinnot on väärt.

Tekib küsimus, kui see ei ole võimalik avastada, mis väljundid on kulutatud, kuidas süsteem vältida petturid alates topelt kulutusi sama väljundid? Erialgoritmi on tegelik signeerimisvõti trükitud peamine pilt, mis tuleb avaldada, kui allkiri on. See ei saa tühistada leida originaal võti või de-anonüümseks saatja, aga see võimaldab kasutajatel näha uuesti klahvi pilt ja ei soovi osaleda kelmuse tehingu.

Tehniline potentsiaal Cryptonote

Cryptonote on üks tugevamaid võimalusi, aga see ei ole täiesti null-teadmisi. Eriti kindlalt uurija võib siiski olla võimalik avastada identiteedi tõttu väike kogus andmeid sisestada kasutaja. See on äärmiselt kasulik kõrgemasse, probleeme, mis on enamasti parandatavad. Mastaapsuse on suur küsimus, sest tavalised Bitcoin kauplustes kogu nimekirja kulutamata väljundid sõlme piiratud ladustamine. Cryptonote kauplustes kõik see RAM, mis piirab tõsiselt oma potentsiaali mõõtkavas. Seda saab muuta läbi sundides kasutajatel salvestada ainult väljundeid võtmed nad ise ja mõned teised jääda anonüümseks. Parandamine selles süsteemis võimaldab samaväärne CoinJoin-se kõiki tehinguid igas plokis eranditega, et kaevur võib de-anonüümseks CoinJoin ja see ei ole võimalik Cryptonote avastada petmine kaevur.

Teine küsimus on see, et anonüümsus võib kahjustada teiste komplekti, väljastamiseks ring allkiri koos kahe teise väljundid näha teised kaks väljund omanikud kulutavad oma raha ühe allkirja. See võimaldab teada, kes veetis oma raha, sest iga väljundi saab kasutada ainult üks kord, ja seda saab teha veel kaua pärast tehingu toimumist. Kaks kolmest üksikisikute kinnitas, et oli veetnud lehed ainult üks individuaalne kasutamata, julgestuse kaudu potentsiaali identifitseerimiseks. Võimalikuks lahenduseks on lasknud Cryptonote nõuda minimaalne suurus kogum.

Kuid mis viib teise probleemi - ainult nii palju väljundeid igas suuruses saab eksisteerida ja kõik väljundid anonüümselt komplekt peab olema sama suur, nii et võrgu saab määrata, kui palju kulutatakse. Lahendamine nõuaks see võimaldab väljundite tahes suurus anonüümse komplekt, siis võttes miinimumsuurus olema kulutatud summa. Potentsiaali väikseimate kasutaja katmata on ka reaalne oht, sest iga Cryptonote väljund saab kulutatud kord. Lahendus on olemas, kus iga väljundi saab lugeda, et ühe ühtse, levitamise väljundid. Võiks veeta pool Bitcoin ja kaks võib kulutada three.33 kohta Bitcoin, võrgu oleks siis lisage see kokku Bitcoin. Otstarbekas anonüümne komplekt suurus on võimalik seda süsteemi, kuigi see on võimalik kahjustaks teatud kasutajatel paljastavad oma salajased võtmed, aga ei ole teada, kuidas vältida, et igas süsteemis.

Anonüümsus Via Darkcoin

Darkcoinoperates nagu mõnevõrra katki versioon CoinJoin tavalisel Bitcoin klient. DarkSend + näeb võimalust anonüümseks kõik mündid automaatselt intervalliga, mitte ainult siis, kui need on saadetud, jättes kogu corpus müntide anonüümseks väärtusi. Masternode süsteemi oleks ka tie mitu DarkSend möödub koos turvalisuse suurendamiseks, võimaldades turvalisuse isegi kui teatud sõlmede ohustamist. See võis näha tõsist kasu hiljem, aga seni, kuni tõsise tehnoloogiliste uuenduste tehakse, alt-mündi turvasüsteemid on tõsine põhiküsimusi.

Tune in järgmisel nädalal arutelu Dark Walletand Bütsantsi tsükkel!

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ja võimalik külg - Siit saate teada, mida peate teadma

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine