Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt | Estonian.lamareschale.org

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Anonüümsus on alati olnud ihalda digitaalse valuuta kogukonnas. Paljud ekslikult arvavad, et Bitcoinitself on oma olemuselt anonüümne, kui see on tegelikult see annab pseudonymity parim. See on põhjustanud üsna segatakse kogukonnas ja paljud arendajad on hakanud pakkuma oma lahendusi.

Sünd trend cryptocurrencies

Pärast krüptograafiliste valuutade hakkas rohkem populaarsust 2013. Aastal, me ka nägin tohutult kasvanud nende hulk. Tõde on, et see ei olnud nii raske, kui keegi on mõned põhilised programmi arengu teadmisi, et luua oma mündi. Mingil hetkel me ei näe, et paar või isegi rohkem uusi cryptocoins vabastati peaaegu iga päev. Õnneks see ei kesta kaua. Investorid ja valuuta kasutajad hakkas otsima innovatsiooni ja just siis münte, et kasutada kuulasid süsteemide parandamiseks anonüümsust hakkas populaarsust samuti.

Esimene Bitcoin "viga"

Paljud inimesed ekslikult arvata, et Bitcoin on täielikult anonüümne tüüpi makse. Kuigi see ei pruugi olla täiesti vale, sest mitmel viisil Bitcoin pakub paremat anonüümsust kui teised maksevõimalused see ei ole täielikult anonüümseks. Kuna kõik tehingud on salvestatud ja kättesaadav läbi blockchain tehti ettepanek Isegi Satoshi originaal lühiülevaade soovitati Bitcoin kasutajad peaksid kasutama uue aadressi iga tehingu vältida tehingute seotuks ühine omanik. Ja kuigi IP aadressid ei ole salvestatud blockchain Gavin Andersen kord märkida järgmist:

Kui sa oled väga ettevaatlik, kuidas te kasutate Bitcoin (ja teil on tehnilisi teadmisi, kuidas seda kasutada teiste anonymizing tehnoloogiaid nagu Tor või i2p), siis tuleb eeldada, et püsiv, motiveeritud ründaja saab seostada teie IP aadress oma Bitcoin tehinguid. 

Võttes need ja paljud muud tegurid arvesse arendajad alustasid viis parandada anonüümsus cryptocurrencies samuti suurendada populaarsust oma valuuta, vallandades inimeste huvi innovatsiooni kaudu. On tõenäoline, et inimesed oleks tõenäolisem kasutada digitaalset valuuta aktiivse ja kvalifitseeritud arendusmeeskonna mitte midagi, mis on kloonitud ja ei paku midagi uut peale vanemate alternatiive.

Algus anonüümne digitaalrahaga

Early 2014, DarkCoin oleks esimene krüptograafiliste valuuta pakkuda täielik anonüümseks tehingu süsteemi. Isegi täna Darkcoin endiselt kõige populaarsem anonüümne altcoin kuid see ei ole ainus mängija mängu. Mõni aeg enne seda on vabastada nüüd mahajäetud Stablecoin oli vabastada segamine teenust. Protokoll, mis oleks segada tehingut koos, et teha jälgimise voolu münte ning seoste raskem. Siin on nimekiri muud märkimisväärsed näited:

  •  Bytecoin, välja märts 2014. See on esimene Cryptonote põhineb valuuta
  • Anoncoin, mündid üleminek tehtud kasutades darknets ainult vältida jälgimise root tehingute
  • Zerocoin, projekt, mis on alles väljatöötamisel, mille eesmärk on parandada puudusi Bitcoin
  • Cloakcoin, vabastatakse juuni 2014 rakendatud ja detsentraliseeritud P2P anonüümseks funktsioon kaudu Tõend Kaalul protokolli laiendused
  • XC, lõpuni krüpteerimine ja trustless multimarsruutkajast disain koos muid funktsioone, mis on alles väljatöötamisel

Tulevane anonüümsete digitaalrahaga

Toodud näited ei pruugi tunduda palju, kuid mida on kindel on see, et anonüümsus on kindlasti sillutas oma tee cryptocurrency ökosüsteemi ja see on siin et jääda. Tehnoloogia saavutada tõeline anonüümsust kasutajate krüptograafiliste valuutade on saavutanud tohutu edu sel aastal. Kuigi enamik kasutatavast tehnoloogiast parandada anonüümsus on veel arengu Bytecoin ja ainsaks altcoin eespool näiteid pakkuda valmistoodet ja ikka on aktiivne areng meeskond; jõupingutusi endiselt panna viimistlus teiste projektide samuti. DarkCoin teatas, et Darksend + on varsti juuli lõpus / augusti alguses 2014, et muuta see lõppenud productas hästi. Teised pooled töötavad viimistlus oma projekte ja vabastades lõpptulemuse samuti. Anoncoin, Zerocoin ja Cloakcoin on teatanud, et uued funktsioonid vabastatakse käesoleva aasta lõpupoole. XC on täiesti töökorras, kuid paljud seda funktsioonid on alles väljatöötamisel, valuuta tulevikuplaanidest näivad paljulubavad.

Seotud uudised


Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Müntide lühiülevaade hiljutiste versiooniuuenduste ja varsti sooritatavate funktsioonide kohta

Post Altcoin

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni