Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta | Estonian.lamareschale.org

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Üks mõjukamaid tech visionäärid arvuti vanusest on andnud oma õnnistuse Bitcoinand selle aluseks blockchain tehnoloogia, kuigi tal mõningaid kahtlusi ebaseadusliku kasutamise süsteemi.

Bill Gates, suurepäraselt asutaja Microsoft ja heategevusliku Bill & Melinda Gates Foundation, tegi intervjuu Bloombergyesterday kus ta arutas meetodeid tuues rahalised vahendid maailma unbanked elanikkonnast.

Kuigi on jätkuvalt keeruline inimesed vaestes riikides luua ja säilitada pangakontod, edusammud mobiiltelefoni ruumi lubavad nüüd need inimesed juhtida rahandust ilma pangakonto üldse.

"Vajadus liikuda raha ühest kohast teise, maksumus tehes - õhuliini, kui paned seda - paneb mind mõtlema, uskuge või mitte, Bitcoin," ütles Erik Schatzkerduring Bloomberg Street Smart segmendis. "Kuna mõned inimesed on öelnud" Hei, Bitcoin on vastus nendele probleemidele. " Kas sa oled usklik? "

Noh, Bitcoin on põnev, sest see näitab, kuidas odav see võib olla. Bitcoin on parem kui valuuta, et sa ei pea olema füüsiliselt samas kohas ja muidugi suurte tehingute valuuta saan päris ebamugav.

- Bill Gates

Tõepoolest, detsentraliseeritud blockchain tehnoloogia (mis moodustab südames Bitcoin ja muud cryptocurrencies) võimaldab kohest üleandmist raha kasutades trustless peer-to-peer võrgu. Kuna seal ei ole ettevõtte või organisatsiooni, mille ülesandeks on hallata neid tehinguid, süsteemi üldine on palju odavam tegutseda kui tavalised pangad.

Lisades "Aitab Attribution" e Bitcoin

Aga teise mõju see trustless süsteemi ilma üldkulud on, et seal ei ole diskrimineerimist tehinguid. Kõik läheb läbi - isegi need, mida tavaliselt loetakse ebaseaduslikuks. See funktsioon on põhjustanud edukas online-turud, kus uimastite ja relvade müüakse Bitcoin.

Nagu Gates jätkas oma vastust, tegi ta selgeks, et ta ei ole liiga kiindunud tumedam aspektides digitaalse valuuta.

Kliendid me räägime ei püüa olla anonüümne. Sa tead, et nad on nõus teada, nii et Bitcoin tehnoloogia on võti, ja võid lisada või võid ehitada sarnast tehnoloogiat, kus on piisavalt omistamine, et inimesed tunnevad end mugavalt, et see on midagi pistmist terrorismi või mis tahes liiki rahapesu.

- Bill Gates

Siin Gates satub levinud eksiarvamus, et Bitcoin on anonymousby disain. Tegelikkuses Bitcoin on pseudonymous- tähenduses tehinguid kajastatakse avalikult on blockchain ja võib teoreetiliselt olla seotud isikute kaudu kohtuekspertiis. See on põhjus, miks osalejad tumedal net turgudel tungivalt kasutada mündi-segamise teenuseid, mida saab teatud määral anonüümsust.

Sellegipoolest Gates usub, et Bitcoin on pseudonüümi milline on tegelikult viga, mitte funktsioon. Tal on õigus, et inimesed ta üritab jõuda - vaesed, unbanked populatsioonid kolmanda maailma riikides - ilmselt ei hooli ühendab oma identiteeti oma rahandust. Nad ei pea muretsema võimas järelevalve riik, mis aheldab rohkem inimesi elaniku kohta kui tahes maailma riigis. Kuigi kolmanda maailma valitsused on sageli korrumpeerunud, vähemalt nende korruptsioon ei laiene piiravad rahalist vabadust oma kodanikke. Seega, inimesed nendes riikides on vähe vaja anonüümsust.

Selle põhjal vahet, Gates on selgelt õngitsemise alternatiivse cryptocurrency mis ühendab kasutaja identiteedi oma raha. Ta ütleb, et "Bitcoin tehnoloogia on võti," kuid ta tegelikult tähendab blockchaintechnology on võti. Seal on sadu erinevaid cryptocurrencies mis kasutavad mingisugune blockchain, ja see ei ole liiga ebatõenäoline ette kujutada mis kuidagi seob saldode ja tehingute reaalse identiteeti.

Hoone Identiteedid Atop Bitcoin

Gates ei usu, see on võimalik "add", et Bitcoin ise, et siduda identiteeti oma raha. Seda on võimalik saavutada erinevatel viisidel, sealhulgas luues spetsialiseeritud Bitcoin rahakott, mis kontrollib kasutaja isikut enne kasutamist. Coinbaseand PayPalare nii võimalik teha midagi sellist, kuna nad juba väga vastavuses riigi jõustada identiteedi vastavustõendamisreeglid.

Teine võimalus kehtestada reaalse maailma identiteeti peale Bitcoin tehingute oleks jõustada uus, laiaulatuslik ühtlustamine valitsus- tasandil. Seda tüüpi lähenemist juba üritanud New Yorgi osakonna Financial Services, mis tahab paika BitLicense regulationsfor digitaalse valuuta. Teistest eeskirjad, see eeldaks Bitcoin ettevõtete New York (ja ettevõtete klientidele New York), et selgitada välja kõik oma kliente ja säilitada ulatuslik tehingutega.

Lõppkokkuvõttes strateegia eesmärk marginaliseerida või lausa vangistada, kes soovivad kasutada Bitcoin eesmärgil vilified valitsus - mitte ainult terrorismi ja rahapesu (kaks ebamäärane termswhich saab rakendada suhteliselt ohutud tegevused), vaid ka ostude uimastite ja relvade või annetusi poliitiliselt aktiivsed rühmad nagu Occupy või Wikileaks. Praegu on BitLicense on esitatud vormis tarbijakaitse, kuid selle lõppeesmärk on tsensuuri tehingute peetakse ebaeetiliseks valitsuse ja inimesed nagu Bill Gates.

Jääb üle oodata, kas Gates või Microsofti tervikuna, tegelikult jätkata sellise identiteedi-kesksemaks cryptocurrency süsteemi. See on lihtne alustada uut blockchain, kuid see ei ole lihtne üldse teha see edukas. Gates "parim panus on tõenäoliselt ehitada oma visiooni peal Bitcoin ise või lasta reguleerivate New York teha kõik raske töö. Lisaks Microsoft on üsna hõivatud nendel päevadel lihtsalt üritab säilitada oma praeguse turuosa, nii ekskursioonid cryptocurrency territooriumil tõenäoliselt piirduma teoreetilise teadustöid.

Bill Gates on väga intelligentne individuaalne, ja ilmselt nuputada ühel või teisel viisil esitada põhiline raha teenuseid maailma unbanked elanikkonnast. See võib olla kujul isiklik projekt koos väikese meeskonnaga, või tema heategevusliku sihtasutuse. Aga see on peaaegu kindlasti kaasata Bitcoin või teise cryptocurrency ja loodetavasti see säilitab teatud taseme privaatsust oma kasutajatele.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Potokini tõus

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile