Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa | Estonian.lamareschale.org

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Pärast pikka vaheaega Müntide Brief Daily Raport on tagasi! Palju toimub digitaalses valuuta maailmas, ja siin on mõned hiljutised sündmused, et olete jäänud.

Twitch.tv aktsepteerib Dogecoin

 

Täna, Twitteri kaudu, massiivne online video streaming teenus, Twitch.tv, teatas, et nad on nüüd vastu Dogecoinfor nende Turbo tellimus kava.

Nalja ja energiline, kogukond Dogecoinis suur vaste tõmblema kogukonna orienteeritud kohas. Shibes on väga entusiastlikud uudised. Paljud nad neid juba ostnud tellimus kasutades Dogecoin ja valuuta hind on tõusnud 17% alates uudiseid.

Apple Pay Double küsib Kasutajad

Vaadeldava Bitcoinrival, et isegi Bitcoin investor Marc Andreessen kiitis, on kahekordset tasu paljud on usersfor ostud. Kuigi kasutajad kirjeldada kogemusi kasutades Apple Maksma mugav ja lihtne, nad olid pettunud ja pahane, et näha neid on laetud kaks korda iga makse nad olid tehtud teenust. Väga huvitav areng, ja üks, mis toob esile mõned negatiivsed aspektid tsentraliseeritud maksesüsteemi. See on järjekordne näide Bitcoin eelistest.

Kuid Apple Pay on just alanud ja me näeme, kuidas see areng kulgeks.

Varajane Bitcoin kooder ja Bitcoin Foundation juhtivteaduri, Gavin Andresen, oli AMA Eile

Bitcoin fondi juhtivteadur vastas kõne reddit ja esitas ise kaasa AMA. Ta vastas paljudele küsimustele, alates, kui ta on veel kokku puutunud CIA, et tema mõtteid altcoins. Tundub, et Gavin on väga põnevil kõik mitte-valuuta kasutusalad blockchain. Ikka, Gavin ei ole fänn Altcoins, ning väitis, et innovatsiooni Altcoins saab kergesti lisada Bitcoin.

Lisaks ta fotosid arvab, et Bitcoin peab olema kõva kahvel, et ellu jääda ja skaala õigesti, ja märkis, et tuum arendusmeeskond eemaldumist QT rahakott. Lõpuks avalduse kindlustunnet, ta väitis, et ta on täiesti veendunud, et ei ole suuri vigu Bitcoin koodi.

Väljapressimiseks leiab Itaalia valitsuse Arvutid pantvangi Bitcoin

Viirus, mis me teatas paar kuud tagasi, on hiljuti levida theItalian valitsuse arvutivõrku. Viirus krüptida faile ja ähvardavad ainult dekrüpteerimiseks neid kui bitcoins toimetati esitatud aadress. Summas 400 eurot, iga faili kahekordistunud kolme päeva pärast, kui ei kogu summast.

Nagu enamik valitsusi, föderaal- tasandil Itaalia valitsus on olnud väga peru online valuuta, kuid kohalikul tasandil on olnud kontaktis cryptocurrency. Politseinikud olid šokeeritud, et teada saada, et nad ei suutnud jälgida Bitcoin tehingute pärast tasunud küberkurjategijate. Vastavalt ametnikud, häkkerid olid isegi jultumust öelda, kui nad on olnud mingeid probleeme nendega ühendust võtta.

See juhtub ajal, mil EL on alustanud keskendudes cryptocurrency seotud kuritegevus on kindlasti mõjutavad.

Tecnisa Muutub Biggest Bitcoin Merchant Ladina-Ameerikas

Brasiilia kinnisvara firma, Tecnisa, on teatanud, et on vastu Bitcoin. Selle tulemusena on nüüd suurim äri Lõuna-Ameerika vastu Bitcoin. See on eriti muljetavaldav uudis Brasiilia, mis on tugev, kuid hädas, Bitcoin kogukonnas.

Tecnisa liitub paljude Lõuna-Ameerika ettevõtted, mis töötlevad Bitcoin makse läbi cryptocurrency tasumise töötleja, BitInvest. Tecnisa turundus ja meedia manager, Gustavo Reis, ütles Coindesk,

Me usume, et R $ 1,8 avatud kapitaliühingu, nagu Tecnisa jätkudes vastuvõtmist spoileriring leti: kliendid on rohkem võimalusi kasutada ja kaupmehed on rohkem tehingute maht uurida.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ja võimalik külg - Siit saate teada, mida peate teadma

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud