Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Elanikud Indoneesia saab nüüd osta ja saada Bitcoin käsimüügist üle 10000 "Indomaret mugavuse kauplustes üle kogu riigi. Projekt töötati algatusel Bitcoin Indoneesia ja kestab läbi selle vahetus Bitcoin.co.id koostöös tasumise töötleja iPaymu.

Probleem Indoneesia on see, et tõesti suur protsent elanikkonnast ei ole juurdepääsu mis tahes pangateenused. Andmetel Maailmapanga finantsalase kaasamise Andmed 2011. Vaid 20% indoneeslased vanuses 15 aastat või üle on konto ametliku finantsasutus. Ja teades, et Indoneesia on tõesti rahvaarvuga riik, kus elab 250 miljonit elanikku saame kergesti eeldada, et riik on parem makse võrku. Inimesed on huvitatud ümbertõstmas raha selle teenuse abil ei kavatse vaja juurdepääsu pangakontole. Kasutajad Bitcoin.co.id peavad lihtsalt hoiule mõned raha juures Indomaret poodi, et Huipentaa nende kontod. Kuigi see lahendus nõuaks enamal kuidagi leida interneti pääsemiseks bitcoinin oma konto, siis ütles, et muud toodet Tulekul on aidata inimestel ilma isegi web ressursse hankida digitaalne valuuta.

Hea uudis, kui sa oled cryptocurrency entusiast ja reisija, kes kasutab CheapAir.com. Calabasas, California-põhine teenus, mis on hästi tuntud kogukonnas nende aktsepteeriv Bitcoin maksed on laiendanud oma krüpto seotud katvust nüüd vastu dogecoin ja litecoin. 

Mis tohutu edu CheapAir saavutada, kui nad hakkasid nõustudes Bitcoin novembril 2013, nad on nüüd otsustanud partner GoCointo alustada vastu Dogecoin ja Litecoin makseid. Sellest ajast oma Bitcoin müük on ülaosaga $ 1,5 miljonit, summa, mis ületas ettevõtte esialgseid ootusi, Jeff Klee tegevjuht CheapAir, ütles Forbes. CheapAir mitte ainult võimaldab enamal osta lennupiletid Bitcoin kuid nad ka võimalus broneerida hotellituba, autorendi ja isegi püsikiiruse reiside kõik ühes kohas. See annab cryptocurrency entusiastid isegi rohkem võimalusi, kus veeta oma digitaalse valuutades. 

Nette, et käesoleva aasta alguses (veebruaris, kui täpne olla), Bitcoin ostu / müügi kosjasobitaja LocalBitcoins.com teatas need töötavad Bitcoin ATM projekti.

Seal oli isegi esimese partii olemas, kuid nüüd, teenust, võttes tellimusi oma uuema välimusega seade, mis LocalBitcoins ütleb ei nõua internetiühendust.

Pärast kohaliku Bitcoin teadaannet, et nad töötavad Bitcoin sularahaautomaadid, uus teadaanne tuli teatada meile, et nad nüüd valmis võtma tellimusi. Vastavalt postitatud spetsifikatsioonidele oma blogis, ATM läheb maksma 1500 eurot (+ KM ELi enamal). Seadmel on 318 x 340 x 264 millimeetri suurusest ning kaalusid 15 kg, mille võimsus on 300 märgib virnast. Samuti mainitakse, et seade saab programmeerida kasutada peaaegu kõiki fiat raha, kuid ainult üks saab kasutada korraga.

DigitalTangible partnerlusel diileriga Amagi Metallid

Kes hiljuti tehtud pealkirjad oma teadaannet, et lõpuks lõpetada nõustudes USD eest tasumiseks väärismetallide, tutvustame turul, mis võimaldab investoritel vahetada bitcoins kulla reaalajas. See toob turul oma patenteeritud "Proof of Custody" läbipaistev kohale ja kuld järelevalveahelasüsteemi. Käesolev algatus kasutada Bitcoin Blockchain pakkuda odav süsteem Precious Metal müüjad ja kogenud ettevõtjad koheselt vahetada Gold volatiilsus mis Bitcoin on.

DigitalTangible võimaldab kasutajatel osta kulda otse bitcoins. Pärast kasutaja ostab kulda, väärismetallist on vahi all, ja ostja saab tõend vahi koos mõne digitaalse märgid. Need märgid on siis asetati exchangewhere kauplemine märgid toimub. Kasutajad saavad raha välja oma sissetulekut, teisendades märgid arvesse bitcoins või füüsilise kulla, mida tarnitakse nende ukse. See kõik on tänu DigitalTangible on patenteeritud Proof of Custody läbipaistev kohale ja kuld vahi süsteem, uus innovatsiooni, et nad toovad turule.

Alternet Systems teatas, et tema tütarettevõtja Alternet Maksmine Solutions (APS) alustas oma ülemaailmse Bitcoin makse töötlemise äri. Nad saavutasite läbi strateegilise kanal partner kokkuleppel BitPay

APS on sõlminud lihtlitsentsile müüa ja toetada BitPayplatform sisse Alternet kliendibaasi. Mis Alternet asjatundlikkus mobiilses ja häiriv maksete tehnoloogia äri, nad keskenduma Bitcoin maksete äri äritehingutega. See hõlmab vahetades native valuuta Bitcoin ja / või Bitcoin USD jooksul Americas, Kariibi mere ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II