Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Bitcoin kaevandamise riistvara tootja KnCMinerfinalized $ 14M seeria investeeringute ringi, mida juhtis Nordic põhinev riskikapitali ettevõte Creandum ja nõustab tehnoloogia investeerimispank GP Bullhound.

Rahastamine on pühendatud tegevuse laiendamiseks alates riistvara disaini tarkvara, rakendus ja pilv teenuste, samuti kiirendada KnCMiner kasvu üldiselt.

Päev või nii pärast KNC teatas see pilv kaevandamise teenuse KNC pilv, see on nüüd teatanud, et sarja Investment ringis $ 14m lihtsalt lõpule. Nagu asutaja firma:... See vooru rahastamise veelgi kinnistada meie plii riistvara disain ja kasutuselevõtu cryptocurrency teenuseid.

KNC keskendub praegu pakkuda oma Titan Scrypt kaevur ja partii 2 nende populaarne, kasumlik Bitcoin kaevurite "Neptune", lõpuks selle aasta kvartalis.

Kaks kõige edukamaks USA ülikoolides, New York University ja Duke University, pakuvad kursusi cryptocurrencies esmakordselt.

Professor Geoffrey Miller õpetatakse esimese klassi NYU uus muidugi seadus ja Business Bitcoin ja muud Cryptocurrencies, eile. 35 õpilast osales istungil - esimene rida 14 - mis hõlmas põhialuste raha.

Muidugi New York University, nagu kirjeldatud professor David Yermack enda sõnad "ei ole nii palju õpetada teadmisi Bitcoin, aga see on näidata, kuidas mõned küsimused selle kohta vara, rahandus ja contractsare muutu väga kiiresti järgmise sajandi. Tehnoloogia sunnib inimesi uuesti läbi pika oletustel. " 

Õpilased infotehnoloogia osakond koos õpilastega õiguse ja äri koolid Duke saab osaleda kursusel pealkirjaga Innovatsioon, katkestuste ja Cryptoventures järgmiseks kevadeks. Loomulikult läheb keskendudes äripotentsiaali, mis kasutavad Bitcoin ja plokk ahela.

Robocoin, Lamassu, BitAccess, BitXatm - ülemaailmne Bitcoin ATMmarket juba kätte mitmed areneva tootjad. Kuid see ei ole peatumine uustulnukatel rünnata ruumi.

Oma hilja augusti käivitamist, CoinOutlet loodab saavutada edu selles tärkavas ka tööstusharu, investeerides nüüd samas huvi Bitcoin ATM info on endiselt kõrge ja uute asukohtade Bitcoin sularahaautomaadid on veel avastanud.

Vaatamata raske konkurentsi oma valdkonnas, ja sissetulevate normid, tegevjuht CoinOutlet on üsna positiivne. Ta selgitab, et tuum ära oma sularahaautomaadid on, et see on päris lihtne ja arusaadav. "Sa saad neid (bitcoins) kohe, sa ei pea ootama, sa ei pea meile oma pangakonto andmed." Alates Bitcoin määrus, nagu New Yorgi BitLicense, usub ta, et "need kioskid muutuvad rohkem kui lihtsalt kioskid määrus muutub selgeks." 

PayStand on välja e-kaubanduse plugin WooCommerce mis annab WordPress kaupmehed uus võimalus nõustuda Bitcoin.

Mis uudis, PayStand liitub BitPay saada hiljemalt Bitcoin maksete töötleja integreerida oma teenuseid WooCommerce. Vaba e-kaubanduse tööriistakomplekt on populaarne meetod WordPress veebisaite makseid.

Varem sel aastal, aprillis, makse lahenduste pakkuja PayStand selgus, et ta oli saanud $ 1m rahastamise, samuti teatanud, et nad toetavad Bitcoin. In WooCommerence veebilehel on kuulutanud, et WooCommerce volituste 17.77% kõigist e-kaubanduse veebisaitide ja see on rohkem kui 381187 veebilehed! Kõik need kaupmehed kasutades Woocommerence on nüüd võimalik aktsepteerida Bitcoin maksete abil plugin väljatöötatud PayStand.

BitFury Grupi investeeringute haru, BitFury Capital, on seda uuesti.

Rühm on teinud, mida nad kutsuvad "strateegiliseks" investeeringuid BitGo, et Bitcoin turvaline toodete poole. See on BitFury Capital teine ​​investeering Bitcoin ruumi, rõhutades soov toetada up-and-coming teenusepakkujad, mille eesmärgiks on teha Bitcoin lihtsalt natuke rohkem kasutajasõbralik.

BitFury Capital on seeme fondi, et juuli alguses, nende esimene investeering oli teatas 22. Augustil, pärast investeerida, mida kirjeldati kui silmapaistev Bitcoin rahakoti poole. Kuigi Bitcoin on pricemay viimasel ajal pigem langenud, et ei ole aeglustunud neid.

BitGo oli esimene ettevõte kommertsialiseerida multi-allkirja tehnoloogia. BitFury Capital tegi strateegiliste investeeringute BitGo, mis näitab veel kord usaldust BitGo multi-allkirja tehnoloogia. Kuid on ka teisi huvitavaid aspekte selles loos samuti. BitGO saanud $ 14 miljonit kogurahastus $ 14 miljonit, sealhulgas $ 12 miljonit Series ümmargune eesotsas Redpoint Ventures ja Radar Partners, isegi enne hiljutist investeeringuid. Mis BitGO kasutad rahastamine ei ole selgelt määratletud, kuid see on kindlasti aidata neil laiendada oma äri. Oleks huvitav näha, mis tulevikus saab olema võtta BitGo, samuti multisig, nüüd, et suured investorid on üha valamine fondide tehnoloogiat.

Seotud uudised


Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend