Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Mõni aeg tagasi kirjutasin artikli, kuidas Bitcoin läbimurre on blockchain, sõitis arendajad luua süsteeme, mida varem peeti võimatuks. Kuigi sel ajal, mu lootused olid suunatud peamiselt Ethereum, mis on ikka väga põnev, hiljutised arengud on teinud selgeks, et teistes süsteemides on potentsiaali täita palju Ethereum lubaduse palju lühema aja jooksul.

Müntide Brief Ali Amindiscussed potentsiaali seda tüüpi edendamine kuud tagasi, tema artikleid "Bit-thereum", mis on nüüd muutumas väga reaalne võimalus. Kas see on süsteem, mis on ehitatud peal Bitcoin, nagu vastaspool, mis töötab selle kõrval, nagu Open Bazaar, või üks, mis algab täiesti uus blockchain, nagu Ethereum, oleme kindlad, et näha mõningaid hämmastav edusammud lähitulevikus.

Mitte ainult on tuntud süsteemid ja platvormid, mida ma varem mainitud, innovatsiooni, kuid kogu ökosüsteemi uute projektide springing kuni kogu idee blockchain põhinev detsentraliseerimise. Et alustada, võimaldab heita pilk mis on saada palju tähelepanu viimasel ajal avatud Bazaar.Bitcoini hinnadAjal kirjalikult selle raamatu, Bitcoin hinnad on on veidi üle 100 USD BTC (umbes 103 dollarit). Kui Bitcoin avati, siis võiks osta münte vähem kui teenari. Bitcoin hinnad peakedat üle 250 USD aprillis 2013. Püsides tagasi alla. Need suured hinnakõikumised tuleb oodata, arvestades, et Bitcoin on sellise uue finantsinstrumendi liigi.

Hinnad määratakse nõudluse ja pakkumise. Kui nõudlus Bitcoins on kõrge, hinnad üldiselt tõusevad. Kui pakkumise inimesi, kes sooviksid müüa Bitcoins jooksevhindades on kõrge, hinnad langevad. Et hinnad tõusevad, kas nõudlus peab tõusma või pakkumise tuleb lõigata. Hinnad tõusevad, kui nõudlus ületab pakkumise ja väheneb, kui pakkumise ületab nõudluse.

Maksimaalne arv Bitcoins saadaval kaevandatakse on 21 miljonit. Juba umbes on kõik Bitcoins on mineeritud. Kaevandamise süsteem on sätestatud ka, et uue ploki Bitcoins kaevandatakse iga kümne minuti jooksul. Esialgu 50 Bitcoins kuulusid iga uue ploki aga iga nelja aasta järel, et number pooleks. Praegu 25 Bitcoins kaasatakse iga plokk ja umbes kolm ja pool aastat arvu tuleb vähendada veel poole võrra. Nagu näete diagrammi allpool tõusu arvu Bitcoins turul aeglustub. See tagab ühtlase, kuid väheneb pakkumise Bitcoins turule, mis aitab kaitsta valuuta väärtust ja hoida hinnad kõrged.


Bitcoini mahtÜks oluline näitaja turgudel on "mahu" vara ostetakse või müüakse. Lihtsamalt öeldes, maht viitab varude arv, mis ostetakse ja müüakse. Kui on suur maht Bitcoins kaubelda, see tähendab, et paljud inimesed ostavad ja müüvad. Sügavam küsimus on miks inimesed ostavad ja miks nad müüvad? Kas Bitcoin kasutajad müüvad oma münte, sest hinnad on saanud väga kõrge ja nad usuvad, et mündid on üle hinnatud? Kas Bitcoin kasutajad ostavad münte, sest nad usuvad, et mündid on praegu alahinnatud?

Inimeste arv, kes soovivad osta Bitcoins turuhinnaga võib vaadelda kui "nõudlust" Bitcoins. Inimeste arv, kes soovivad müüa Bitcoins turuhinnaga võib vaadelda kui pakkumine. Kui nõudlus Bitcoins ületab pakkumise müntide turuhinnaga, siis hind Bitcoins üldiselt tõuseb. See juhtub, sest inimesed mõned inimesed, kes soovivad osta Bitcoins on nõus maksma rohkem kui praeguste hindade münti. Samal ajal, kui inimeste arv, kes soovivad müüa Bitcoins kehtiva hinnaga on suurem kui nõudlus, hinnad langevad. See juhtub, sest inimesed mõned inimesed soovivad müüa Bitcoins on valmis müüma vähem kui praeguste hindade münti.

Praegu Bitcoin hinnad keskmiselt üle 50.000 ametitest päevas. Nagu näete diagrammi eespool tehingute kipuvad liikuma üles ja alla suur kogus lühikese aja jooksul. See on normaalne finantsinstrument ja näitab, kuidas tujukas kauplemise võib olla. Kuigi saate noppima kasulikku teavet alates kauplemismahud, veenduge, et te ei üle üle mõelda mahud ja neid lugeda liiga sügavalt. Jooksevhindades, uudiseid ja muid arenguid ja muud asjad on paremad näitajad.


BTC-e: Bitcoin Exchange koos FOREX ja altcoinide segugaBTC-eis üks vanimaid Bitcoinexchanges koos domeeni esimene registreeritud 17. Juunil 2011 ja on üks kõige usaldusväärsemaks ettevõtted digitaalse valuuta maailmas. See on mõnevõrra üllatav, kuna omanikud on anonüümne ning on näidanud ainult eesnime, Alexander ja Aleksey. Nagu ei ole võimalik tõestada kehtivuse neid nimesid, isegi, et teave võib olla vale. Siiski tuleb tõdeda, et BTC-e on säilinud läbi mitme aja äärmise Bitcoin volatiilsuse ja on ausalt ja tõhusalt töödeldud fiat ülekandeid ja vahetada.

Mis teeb BTC-e Unique Bitcoin Exchange?

BTC-e on erinev kui teised vahetused, sest kauplemise paari see pakub. Erinevalt Cryptsy või mõned väiksemad altcoin vahetus, BTC-e ainult pakub oma kasutajatele võimaluse kaubelda valige mõni altcoins jaoks Bitcoin või Litecoin. Kuid nagu BTC-e pakub fiat väljavõtmine ja ainulaadne fiat sidumised - nagu USD (dollarit), et RUR (Vene rubla) - see on ainulaadne eelis bitcoinfiat vahetamist, samuti digitaalse valuuta ainult vahetust.

Kuidas ma alustan Trading Bitcoin?

Mine https: //btc-e.comand klõpsake nupul Registreeru. Täitke oma e-posti aadress, kasutajanimi ja parool luua konto.

Kui konto on loodud, mine oma e-posti aadress ja kinnitage valik. Siis naasta https://btc-e.com ja sisestage e-posti aadress, mida kasutasite registreerimisel ja parooli.

Lõpuks hoidma rahalisi vahendeid, klõpsake "Rahalised" nuppu konto kasti ülaosas paremal servas.

Seejärel klõpsake tagatisraha kõrval vahendite liigi soovid hoiustada. Pilte allpool näiteid Bitcoin ja USD.

Seotud uudised


Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Roheliste krüptokuuluvõitlus

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse