Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu | Estonian.lamareschale.org

Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu

Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu

Keegi vaidleb Bitcoinas "kullastandard" kohta cryptocurrencies. Ükski teine ​​münt ligilähedaseks turuväärtusest ja igapäevane maht (USD). Bitcoin, pioneer krüptooperatsiooni majanduse nautinud kasu olla esimene liikuja selle uue rahalise ajastu. Samuti on üldtunnustatud, et LTCis "hõbe standard" kohta cryptos. Alates selle kujundust selle loomisest, Litecoin on kaubamärgiga "hõbe Bitcoin kuld".

Tõepoolest, väljakuulutamise Litecoin käivitamine alates Charlie Lee märkis ta:

"Litecoin on tulemus mõned meist, kes liitus koos IRC püüdes luua tõelist alternatiivi valuuta sarnane Bitcoin. Tahtsime teha mündi, mis on hõbe Bitcoin kulla."

Kas disain Litecoin õnnestunud oma sõnaselgelt eesmärk? Võtame pilk kuidas võrdlus tegelikult mahutab ja uurida põhjusi, mis on leitud.

Otsene võrdlus Litecoin nagu "Silver" ja Bitcoin nagu "Gold" 

Kuld on väärismetall äärmiselt piiratud pakkumise ja hõbe on väärismetalli, piiratud pakkumise, kuid mitte sel määral, kulla. Ajalooline kuld / hõbe suhe on õigus umbes 16: 1, mis tähendab 16 untsi hõbedat annaks 1 unts kulda. Voolukordsus kulla hõbeda u 64: 1 või 0,015625. Bitcoin oli mõeldud olema digitaalne ekvivalent kuld, ja seega on äärmiselt piiratud pakkumise ja on "mineeritud" digitaalses esindatuse kulla kaevandamine. Litecoin on piiratud pakkumise, kuid mitte aste Bitcoin. Projekteeritud suhe BTC ja LTC on 4: 1, mis tähendab, et ülim lõppsummaks, tekib neli litecoins iga üks Bitcoin. Praegused BTC / MTK ratiois umbes 80: 1 või 0,01239, 20% erinevust. Pole paha mõned mündid 3-5 aastat ajalugu taga.

Kõigi aegade kõrge hind Bitcoinwas jõudis 29. Novembril 2013 ta puudutas $ 1,242 per münt, samal päeval, et kuld kaubelda $ 1,240. Kõigi aegade kõrgeimale tasemele Litecoin jõuti 28. Novembril 2013, mil ta puudutas $ 48,47 per münt. Aprilli lõpus 2011, kõigi aegade kõrge hõbe jõuti $ 49,76 per unts. See muudab Litecoin kõigi aegade kõrge täpsusega 3% kõigi aegade kõrge hõbedat. On raske arvata, et midagi kuid hõbe analoogia on, mida iseliikuvad Litecoin et nii sulgeda väärtus hõbe.

On raske vaadata neid numbreid ja väita, et see kõik on juhus. Praegused suhtele ning kõrghetki on väga sarnased. Numbrid on lihtsalt liiga lähedal, et see oleks juhus. Tõenäolisem kui mitte, psychologocal link on tehtud, ja kui turg on pikka aega peetud kuld ja hõbe tuleb hinnata, mida nad väärt on kaks suurt münte krüpto majanduse, mis põhineb raha- teooriaid kulla ja hõbeda on tõusnud jäljendama standardid, millele nad on mõeldud. Pea meeles, et inimkond on hinnatud, ning seega on olnud turul, kuld ja hõbe aastatuhandeid, nii mõisteid ja need väärtused väärismetallide on juurdunud inimese majandusele. Igaüks teab, et kuld on väärtuslik, ja hõbe on väärtuslik, ja igaüks teab, et kuld on väärt rohkem kui hõbe. See on inimese psüühika. See ei ole suur kujutlusvõime, et järeldada, et Bitcoin ja Litecoin, mille eesmärk on olla krüptooperatsiooni ekvivalenti kaks suurt väärismetallide, on õnnestunud mimicing nende suhtelisi väärtusi.

Niisiis, mida see tähendab tuleviku Litecoin ja Bitcoin?

Kui link on säilitada ja jätkuvalt tugevdatud (mis on oluline "kui" kaalutakse, kuidas noored kogu krüpto majandus on), siis peaks olema võimalik ennustada suhtarvud teatud määral kindlust. Viimasel ajal uudis Bitcoin on päris tähe, rohkem kaupmehed selle vastuvõtmist, rohkem investoreid huvitatud, ja rohkem üksikisikuid õppida seda. Tulevikus Bitcoin on hele, ja see on mõistlik eeldada, et Bitcoin lõpuks ületada kõik halvad vajutage seda talunud 2013. Aasta aasta, ja see praegune madalamad hinnad.

Litecoin on endiselt peamiselt varjud, vähemate kaupmehed, investorite ja üksikisikute teadmata, ja vähem on sellest huvitatud. Litecoin arendusmeeskond jätkab tööd vastuvõtmise mündi, uus sissejuhatav video allpool toodud tulemas uue veebilehe (litecoin.com) ja uue kliendi (Litecoin Core). Hõbe analoogia on töötanud välja väga hästi Litecoin seni, aidates seda jäädvustada ja säilitada # 2 koha krüptooperatsiooni graafikuid. Kui inimkonna ajaloos on midagi õppida, siis inimesed eelistavad mitu tasandite väärtus ja cryptos väga hästi võib olla erinev. Kui see on nii, siis on mõistlik eeldada, et Litecoin jätkab Bitcoin saavutused ja jagada oma kaotust ja võib-olla lõpuks rännata lähemale kavandatud 4: 1 suhe, nagu paljud hõbe vead loodavad hind hõbe tagasi oma ajaloolise keskmisega 16: 1. Kui trend omab tulevikus Litecoin on ka väga ere, nagu see on suur vend, Bitcoin.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Post Altcoin

Bitcoin ja raha tulevik

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR

Post Altcoin

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne