Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon | Estonian.lamareschale.org

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Open Bazaaris Dark Turg spin-off, et toetab ametlik Dark Turg meeskond, läheb nii kaugele, et võimaldada avatud Bazaar lõik oma foorumid. Open Bazaar on võime kasutada Bitcoinand krüptograafia saada konkurent meeldib eBay, võimaldades puhta peer-to-peer tehingute ilma keskel mees manipuleerides kogu kava nende kasuks. See idee kohe voolab mõiste online oksjoni maja.

Ricardo Lepingud süsteem vahetada kokkulepitud summad rikkuse, kuigi mitte rikkust ennast, oleks kasutatud, et hõlbustada selliste progressiivse süsteemi. Selle koos Dark Turg ei tähenda, et Open Bazaar suhtes palju aura tabude selliseid online turuplatsid. Turuplatsidele nagu Silk Road on muutunud kurikuulus sügavaim depravities ja veidrusi saadaval internetis, minnes isegi nii kaugele, et rikkuda kogu pilt Bitcoin silmis paljud Võhikud.

Ricardo Lepingud "Gamechanging Potentsiaalne

Algselt loodud Ian Grigg ja Gary Howlandi, kui lisaks Ricardo maksemudel, Ricardo Leping on vahend tõlkida kapitali mingit reaks kokkulepete või kaubandusega võimalik lepinguid. Ülekandesüsteem liigub kapitali ühelt kontolt teisele, see süsteem peab kindlaks, millist tüüpi kapitali vahetatakse. Potentsiaali tuhandeid erinevaid valuuta kauplemise, nagu diivanid, Bitcoin, Yen jne, põhjustab tõsiseid piirangut müügikeskkonnas.

See tekitab küsimuse, kui valuuta on vahetatud online, mida ei saaja tegelikult saavad?

Vähesed transfer systems sellele küsimusele vastata täielikult. Valuuta vahetamisel on määratletud nii fiat raha, tavaliselt, ja mis tahes muu problemaatiline elementide poolest vahetada on mahakantud kasutaja kokkuleppel. PayPal, näiteks nõuab USA dollar määratleda väärt seda võrgus vahetust. Kõnealused kauplemise volframi Internetis sõltuvad rohkem kasutaja kokkulepped, sest see ei ole vormis kapitali nii tihti kaubeldakse või reguleeritud. Kui vahetuskaupa, olgu see Bitcoinor muud esemed, kasutades välise viide kohmakas. See võib kaasa tuua vahetus on ebaõiglane või ebakindel. Mis American dollar on mitu, olgu online, füüsilise dollarit ehk dollar on üle hiljem. Need kõik on erinevad väärtused tõttu aega, mis kulub üle neid. Gold on veelgi tujukas, nagu erinevate vahetuste saab toota olulisi muutusi lõplikud summad näiliselt kindlaid rikkuse. Converting online platvormi vahel nende eri pealinnades, potentsiaalselt numeratsioon tuhandeid muutub logistiline õudusunenägu.

Seal on alternatiiv, aga. Selle asemel, kasutaja kokkuleppele, ja siis raha, kasutades online-süsteemi, kasutaja kokkulepe võib valuuta. Tehes lepingu universaalne valuuta platvormil, mis on fikseeritud summa seoses iga muu kapitali, see võimaldab iga tehingu reguleerida, mõista ja teha palju rohkem ausat, ühtlustades seda kõigile. Segadust poolest, mida on kaubeldud on vähene oluliselt. Bitcoin on uskumatu avenue selle süsteemi, kuigi igasuguse kapitali saavad sellise süsteemi.

Kuidas avab Bazaar Work?

Müüja valiks oksjoni stiilis leping. Seda tüüpi leping nõuaks toote andmed, ja oksjoni kirjeldust, et kõnealuse kapitali kantavad vaja osadele faili. Kohustuslikud väljad hõlmaks kirje nimi, kirjeldus, minimaalne müüa hinnaga, osta nüüd hinnaga, aegumiskuupäev ja Tühja välja Pakkujate sõlmida faili ja lisada oma pakkumise summa lepingu sõlmimist. Mõned neist nõuetest oleks vabatahtlik, nagu osta nüüd hinnaga. Kuna inimesed pakkuda ühe elemendi leping uuendatakse, et ametlik kokkulepe, ja kui pakkumine lõpeb, see on digitaalselt allkirjastatud kolmanda isiku poolt vahekohtuniku. See on sarnane kontrollida Bitcoin tehingute kaudu kaevandamisel. Kui see on lõppenud, multisignature Bitcoin aadress leping loodud võitnud ostja. See protsess on täiesti innovatiivne ja võiks hävitama konkureerivate Internetis turgudel.

See projekt tehakse peamiselt Python. Arhitektuur P2P võrgu tähendab müüja ei pruugi pidevalt saadaval olla tema oksjon lepingu tähtaeg. Seetõttu veebiversioon lepingu pruugi kajastada viimaseid pakkumine. Seetõttu läbirääkija sõlme oleks loodud nii, et lepingu oleks auto update puhul pakkumist. Läbirääkija sõlme looks oma versiooni lepingu allkirjastada pakkumine lepingud, uuendab muutuvas pakkumise hind ja vormistab lõpliku pakkumise lepingu müüjale digitaalallkirjade kui tähtaeg on möödunud, siis registreeri aadress võti. Kui müüja allkirjastab lepingu see saadetakse kolmandale osapoole vahekohtunik, mis on sarnane mõiste kaevur jaoks Bitcoin jaoks loomine multisignature Bitcoin aadress võitnud pakkujaga, nii et ta saab edastada raha sinna. Läbirääkija sõlme makstakse tasu müüja poolt, läbi teise multisignature aadress võõrustas teise vahekohtuniku. Ostjal on kontroll, ja kui nad ei meeldi, kuidas leping sõlmitud läbirääkija sõlme, võivad nad keelduda lepingule alla kirjutama ja väljendada vaidluse raha tagasi alates multisignature aadress.

Esialgne Nature avatud Bazaar struktuur

Mõisted seotud OpenBazaar ei ole lõplik. Basic infrastruktuuri ja luua põhiõiguste süsteemi ülimuslik midagi nagu oksjonitel, tehingu süsteemi tuleb esmalt lõpule. Kuid oksjonitel on väga tõenäoline võimalus juba kaalutakse äärmiselt tehniline tase. Muud geniaalne ideid on pakutud, aga neid sisaldavate osutub suurimaks väljakutseks.

Süsteemi arendamine on osutunud palju raskemaks reaalsus kui sõnastades kontseptsioone, mis võiks uuendada tööstusharudes. Taotlus on raskem kui planeerimise. Ettepaneku OpenBazaar kirjeldab spetsiifikat Ricardo Leping ja Oksjonimaja üksikasjalikult, kuid see ei oleks nõue kasutajad, et alandada baar sisenemise. Keerukust süsteemi oleks mittevajalikud andmed paljud kasutajad, kuid tugev toetaja neile, kes otsustavad uurima hakkama.

Open Bazaar võib tekitada Tehing Kindlustuslepingud

Müüja olla kindel, et raha eest sõlmitud toode tegelikult olemas, kui ostja on edastanud kokkulepitud summa bitcoins et multisignature Bitcoin aadress. Müüja oleks siis laeva toode ostjate aadressi või lõpetada vahetus siiski meetod. Ostja saab tagastada alates multisignature aadress, kui vahekohtunik on rahul oma tõendid, et lepingu objekt ei jõudnud, või muu tõsise eiramise.

Käendaja side on nõutud vahekohtunikuks sõlme nii müüja ja ostja. Käendaja side on suur hulk Bitcoin saadetud nii ostja ja müüja. See hoitakse multisignature Bitcoin aadress, et tagastavad Bitcoin kui lepingu tehing on lõpetatud. Olid vaidluse tekkimist ning üks osapool on osutunud tahtlikult süüdi, käendus võlakirjafondide antakse teisele osapoolele kompensatsiooni. Juhusliku rikke erinevalt pahatahtlik süü on laevafirmade kahjustamata kaupade erinevalt tahtlikult saates Kahjustatud. Käendaja side väärtus ei muudetav ja kogu protsess on vabatahtlik. Kuigi, läbi veebi maine, avaal süsteem oleks vähem tähtis kaunistatud üksikisikute turule.

Et kontrollida vahekohtunike Open Bazaar on usaldusväärne isikute rühm, ja see laieneb teised põhineb maine loodud kasutaja hinnangust. OpenBazaar ei sunni vahekohtunike ja varakult oleks esitama esimese äärmiselt usaldust väärt isikute rühm. Vahekohtunikud valivad ostja ja müüja põhineb hinnang.

 Potentsiaalne turg Revoluton tegemisel

Ricardo lepingute abil Bitcoin multisignature aadressid on võimalik toetada kogu platvorm tehingute, sealhulgas Oksjonimaja mis rivaali meeldib eBay. Vahendid, mille abil see toimuks endiselt loodud, aga kolmanda isiku läbirääkija oleks teoreetiliselt olla piisav moderaator tehinguid. Meeskond OpenBazaar vajab rohkem arendajad ja samas Dark Turg on potentsiaali, skaala projekti oli palju suurem kui skaalal meeskonnad võimsust. OpenBazaar meeskond küsib abi ja on väga avatud oma koodi nii, et sissemaksed saab teha, samuti küsib Bitcoin annetusi.

Mõjusid sellel turul võib olla läbi võttes tõestatud identiteedid, reitingu süsteemi, kolmanda osapoole sõlme ja kasutamise kaudu Bitcoin aadressid kõrvaldaks tõsiseid potentsiaali pettes. See looks universaalne rahvusvahelisel turul läbi Bitcoin, samas eemaldades palju tasud seotud eBay, Amazon, või teiste online jaemüüjad. Odavam, kiirem, turvalisem, kõik hinnas, ja potentsiaalselt kohtuvälise menetluse, turul.

Bitcoin on avanud luugid oma internet kultuuri rohkem vabadust kui on isegi võimalik, ületades kõik piirid riigi ja erinevate instrumentide valuuta. Kuid veelgi huvitavam, on võime, et platvormi nagu Open Bazaarhas luua suvalise õigussüsteemide. Kuna lepingud võivad esindada mingit vahetust, potentsiaali, et selline süsteem võib kasutada kasutada mis tahes ametliku või mitteametliku seeria seadused on uskumatult põnev. Mitte ainult oleks turul olla vaba rahvusriik normid, kuid terved kogukonnad teatavat ühiste veendumuste või soovides teatud kaitse oleks võimalusi luua neile praktiliselt ilma olemasoleva seadusandliku organi nende üle valitsema. Nad võiksid sundida end kinni pidama õiguse või vältida teise ilma kaasata poliitiliselt. See vabatahtliku vormis lepingu vahekohtu on ehk kõige demokraatlikum võimalus üksikisiku tasandil jooksul lähiajaloo.

Lex Cryptographia- innovaatilise idee, kuid mitte tingimata New One

Et mõista, juured see süsteem on kasvanud, tuleb minna tagasi sadu aastaid üks esimesi läbimurdeid detsentraliseeritud kauplemise ja lepingute jõustamine Lex mercatoriaga.

Ajalugu Lex mercatoriaga

Lex mercatoria oli algselt vedeliku loodud süsteem kaupmehed reguleerida turul. Vaatamata kohalikke erinevusi, see oli palju laiatarbekaupu omadused, mis olid kokku lepitud mitmel pool Euroopas. See süsteem tõusis vajadus kiire, tõhus, normatiivsed, mis oli universaalne. Erinevalt allutatakse muutuvate seaduste erinevate maade, kaupmehed võiksid järgida ühte koodi kohandatud nende vajadustele kus nad läksid. See süsteem tugevdanud kaubanduse piirkondades eksisteeris. Keskaegne Lex mercatoriaga ei pärine tahes ainsuse seadusandja asemel koosneb süsteemi põhimõtted, mida võiks kohandada või uuesti kohandada, ja kasvas välja soov kasutajatele. Kuigi ei ole lõplikku arusaamist eripära iidse Lex mercatoriaga, kas seal oli jäik ühtsuse või eksprompt otsuseid, kas see käib kõigi kaupmeeste või manipuleeritud poolt edukam, mõju on avaldanud maailmaturul on selgelt parem. See kontseptsioon võiks olla ka taastatud väljaspool majandussfääri.

Modern Lex mercatoriaga

Kuigi revivalists kuuekümnendatel püüdnud taasluua mingisugune Lex mercatoriaga laialdast kasutuselevõttu on olematu. Et see süsteem tööle, mille eesmärk hüvitis vahekohtu reeglite jäetakse kasutajale läbimas olemasoleva kohtusüsteem või kõrvalehoidumine majanduse seadused kohapeal on raskusi. Trans-Lex Principlesare äärmiselt jõuline seeria eeskirju saadud rahvusvahelise õiguse siseolukordi, kohtuasjad ja lepinguid, mis on koostatud selleks, et anda neile jooksul Lex mercatoriaga süsteemi võime viidata mis tahes küsimused ja vahekohtunikuks lepingud. Iga tekst on omamoodi eksegeesiks, mis toob esile selle "praktilise rakendamise ja selle" muu-seosed muude TransLex põhimõtteid. See võimaldab uus Lex mercatoriaga arendada. Kuid see ei lahenda probleemi platvormi, mille selline turg oleks olemas.

Nende kodulehel riigid,

TransLex-Principlesmay kasutada mitmel otstarbel, näiteks kui vahendit:

  Määrata kehtivate eeskirjade vaidlust, kui pooled on valinud "riikidevaheline äriõigus", "õiguse üldpõhimõtete", "lex mercatoria" vms;

  Määrata kohaldatava õiguse, kui puuduvat valik pooltele õiguse vahekohtunikud otsustavad kohaldada selle mõiste vaidlus enne neid;

  Võimaldada tõlgendada autonoomselt ja täitmise sise lüngad rahvusvaheliste konventsioonide ja muude ühtse õiguse instruments16;

  Et võimaldada "rahvusvaheliselt kasulik" ehitus siseriikliku õiguse rahvusvahelistes vaidlustes;

  Kindlaks teha vaidlustatud tähenduses olulisi õiguslikke silmas riikidevahelist kaubandust, nt "vääramatu jõud", "raskusi", "parim jõupingutusi", "aeg on sisuliselt", "FOB", "CIF" jne.;

  Täiendada või parandada tulevase Euroopa tsiviilkoodeksi rahvusvahelise kaubandusliku disputes17;

  Anda õiguslik tea kuidas kaasaegse äriõiguse, et arengu- ja üleminekuriikide;

  Anda teavet riikidevahelise õiguse teiste teaduste (poliitika, majanduse, sotsioloogia), mis uurivad vastuoluga territoriaalsete piirangute seaduse ja riikidevaheliseks rahvusvahelise kaubanduse ja kaubanduse globaliseerumise ajastul.

TransLex kavatseb pidevalt uuendada rohkem otsuseid ja nende selgitused koos suhetest teiste otsuseid ilma pausi, et luua raamatukogu võimeline lubama igasugust nüansirikas vahekohtu areneda Lex mercatoriaga turul.

Lex Cryptographia

See revolutsioon on kohaldatav ka Bitcoin securityand krüptograafia kaudu Lex Cryptographia. Pahatahtlik kaevur võib kaevandada plokk sisaldab topelt kulu ainult siis maksma kaupmehe ja eetrisse blokeerida. Pahatahtlik kaevur võib osta Bitcoin modifitseeritud rahakoti, et esitab kahekordse kulutada, nad oleks siis minu nii palju kui nad olid võimelised naasid pealinnas. Lahendus sellele on, et aus kaevurite rajanema sellisel plokid, kuid see on mitu võimalikku vigu. Sellised petuskeemid on raske leida, automaatset teadet petuskeemid muudaks palju süütuid kaevurite plokid nägema kelmuse katsed ning kaevurid, kes otsustavad mitte töötada plokk võib potentsiaalselt kaotada oma jõupingutusi kaevandamise.

Mitmed muudatused võiks lahendada need küsimused. Omades kaevurite esitada topelt kulutab ise teenuse abil välist tarkvara, võivad nad avastada pettus plokid kui nad näevad oma topelt kulu. Kelmuse plokid oleks ümber kogu igaüks kaasatud kett, seega ei raisata töö scammer samas hüvitamise teiste kaevurite ning säilitades nende jõupingutusi. See süsteem on funktsionaalne nii kaua kui enamik kaevurite on aus. Valimissüsteemi, valides plokid oleks kohaldatud, kuid mitte meelevaldne tehinguid. Nii üksikisikute bitcoins ei oleks varastatud, kuid kaevur võib keelduda kaevandada kahtlase blokeerida. See annab kaevurite täielik kontroll selle üle, kuidas konkreetselt nad oma rikkuse ja võib soodustada omamoodi maine süsteem.

Kaevandamise bassein võiks pakkuda seda valikulist teenus, mis on tasutud. Nad tekitaks taotluse kus kaupmehed võiksid esitada tehingute ja hoiatused oleks pop up kui sama kahte allkirja olid avanes. Samuti võib määrata, kui palju kaevandamise on tehtud teatud plokk scammer. Kui kaevurid pakkuda seda, kaupmees võiks valida, kui palju douoble kulutada kaitse ta tahaks, mis sobib tema soovitud tulu. Kui inimesed ei taha töötada läbi kaevandamise basseinid, suur liides toestavad kõiki kaevurite võiks luua. Sarnaselt Lex mercatoriaga see võimaldaks vedeliku turul, kus üks nõustub kehtestatud kahte allkirja reeglit või saab seda ignoreeritakse.

Vahekohtunike oleks kasutatud hakkama kõik vaidlused ja lepingute täitmise ja sisuliselt luua vabatahtlik kohtusüsteemist kogukonnas. Kuigi see ei ole täpne rakendamine Lex Cryptographia, ja see ei tundu, et Open Bazaaris praegu plaanis kasutada kõiki aspekte idee, siis on võimalik, et arendajad kujutlete on laiendamise pärast oma praeguste plaanide või kasutades seda süsteem, mis annab idee tõestamise "tulevaste süsteemide.

Seotud uudised


Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks