Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa | Estonian.lamareschale.org

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Osaliselt ONEOF analüüsi Bitcoin, Ethereum ja potentsiaali uue "Bit-thereum" süsteem, Orisi oli ainult põgusalt kohta. Orisi on vahendaja, mis võiks luua silla vahel Bitcoin ja Ethereum et oleks vaja luua Bit-thereum.

Orisi White - Detsentraliseeritud vahekohtuniku Bitcoin, Ethereum või muude süsteemide

Jaotatud lepingu saadab tehingu ilma lõpuni kuni erinõudeid toodud lepingu tingimused on täidetud. See eksisteerib võrgustik, nagu Ethereum, millel on oma väärtus ja teavet. Seejärel tehakse tehinguid vastavalt eelinstallitud teavet. Keegi on kokku omandiõiguse leping. Enamikul juhtudel kolmanda osapoole vahekohtunik on vaja kontrollida, et lepingu tingimused on täidetud, tavaliselt tuntud kui Oracle.

See võimaldab kasutada mitme võimaliku turvaaukude: Oracle võiks häkkinud, ebakindlust Oracle väljund, hoolimata tingimustest on täidetud, siis Oracle võib kaduda enne tehingu sooritamist või Oracle võib olla rikutud. Orisi näeb ühte serverisse lähenemisviisi, mis ei suuda pakkuda piisavat turvalisust. See teeb komplekti laiali Oraakel, mida juhivad mitmed usaldusväärne isik, mitte ühe vahekohtuniku. Enamik selle grupi peab kokku leppima tulemus tehingu lõpule viia või olematuks. Selline lähenemine on paljude kasu, sealhulgas; raskusi ja kulu altkäemaksu enam kui pooled kogum Oraakel, läbipaistvam kohtuotsuse protsessi raskusi häkkimise tõttu erinevaid hosting pakkujad koos variatsioon arvuti riistvara ja tarkvara ning turvalisuse parandamine tarkvara tõttu pikaks Termin kogukonna kaasamine.

BetMoose - loomine on rohkem detsentraliseeritud Pilet Platform

Ethereum võimaldab suvalise lepingute loodud kergust, mis võimaldab mitme isiku omandis. Lepingu tingimustele leping, lepingu omanike võimaldaks kaitse vahendeid, koos Orisi sarjast Oracles vahekohtunikuks kui lepingu omanikud ei jõua ettepanek ja detsentraliseeritud demokraatliku süsteemi, mis premeerib inimesed õigluse kohe arendab. See kanalid otse online-hasartmängude valdkonnas.

BetMooseis juhivad asutaja ja tegevjuht Adam King. See on online-hasartmängude platvormi, mis võimaldab keegi kihla või vastuvõtva ennustused igal teemal, olgu see siis sport, poliitika, kuulsus kuulujutt, aktsiahinnad, või naftahinnad. Iga ennustus kuvatakse avalikult ja BetMoose ei ole sidemetele mida on postitatud saidi vaatamata eemaldades sobimatuid või ebaseadusliku sisuga. Eraldi lepingud on kavas rakendada kiiresti, et võimaldada inimeselt inimesele kihlvedude counter parem, anonüümselt. BetMoose uhke tõsi inimeselt inimesele ühendusi. Traditsiooniline panustamise vahetused on kas joosta koos pearaamatu kontrollib vahetamist, et piirab ennustused tõttu saidi reeglitega või summa lubatud panustada või erasektori panustamise vahel rühma isiklikult sõbrad, mis ei ole tihedalt seotud. Kasutajasõbralikkuse on ka suur fookuse BetMoose ja tavaline kalkulaator töötab matemaatika taga kõik ennustused, mis nende arvates meelitada rohkem inimesi panustamise tõttu suurem läbipaistvus.

Vastuvõtva saavad ka välja kihlveo, nõustudes teatud protsendi igast väljamakse, mis võimaldab BetMoose luua platvormi midagi fantaasisport et aktsiaoptsioonid. Personaalne leht saab jagada koguda Paremad üks lihtne hub või aidata koguda kasutajate konflikti korral. Kui midagi ei ole lahendatud teatud aja jooksul, BetMoose võib sekkuda ja lahendada selliseid küsimusi, aga moderaatorid ei kontrolli vaieldamatu ennustused. Panused, mis ei ole lihtne lahendus võib tühistada, saates kõik raha tagasi algse omanikud. Samuti BetMoose ainult tasulises neile, kes tulevad välja kihla positiivne summa. Hiline Paremad tagastatakse nende vahendite ja nad maksavad kaevurite teenustasusid.

Mõned on spekuleerinud, et selle asemel, BetMoose vahekohtunikuks vaidlustanud ennustused, sarnane süsteem Orisi mitmekordne Oracles võiks asendada asemel. See hõlmaks mitmeid vahekohtunikud, kes otsustab, kas bet peaks läbima valguses vaidlus. Kui need vastuolus ei settida, seejärel rühma eakaaslastega oleks kogutud, kas läbi BetMoose, või universaalne vahekohtu süsteemi, ning et leping oleks lõpule bet läbi häälteenamusega. See universaalne vahekohtu süsteem, mis põhineb konkreetse kasutaja pingeread Oraakel koos turvalisuse detsentraliseerimise oleks detsentraliseerida kogu süsteemi vahekohtu internetis, mis võimaldab palju demokraatlikum ja õiglane, veebis.

Bitcoin hind annab legitiimsuse Open Bazaar ja muude süsteemide

Läbi luua keskkond, kus üksikisik ei tunne oht, et nende raha kärbitakse neid ebaõiglaselt tsentraliseeritud organisatsioonide Bitcoin annab online turg, mis on vabad palju riski, et online turuplatsid on olnud siiani. Koos täiesti suvalised eeskirjad, mis võimaldab kasutajatel valida, mida piirab nad tahavad tellida, nagu Open Bazaar, me hakkame nägema uue arengu seisukohalt rahvusvahelise kaubanduse.

Põhinev ühendus on õiglane, sest isiklikku kasu, et vahetu kehtib rahalist konfliktid, peaksid tekkima. See soodustaks mitte-Oracles saada neid, tänu õiglus ja kasu koos edendada tervislikku turul. Nüanss, mida mitme inimese Oraakel on intensiivne, avades üleujutuste väravad tehingute tegemiseks erineva reeglite muutmises platvormid nagu online-hasartmängude, varud, või oksjoni-maja, kergesti kättesaadavad isikute rühm pühendatud mõista olukord, kui probleem tekib. Investeeringud Bitcoin võiks olla palju atraktiivsemaks võõrastele, sest see osutuks eelmise väärarusaamu see on ebaturvalise platvormi jultunult vale.

Selle asemel, et loobunud online kaubandus, nagu paljud olid, kui nad esinevad ebasoodsad otsused, kasvu internet viiks selliste isikute otsima alternatiive. Need alternatiivid võib leida Bitcoin põhineb turgude Bit-thereum stiilis lepingu süsteemid ja Oracle stiilis vahekohtus. Selline idealistlik mudel seeläbi tõsta Bitcoin priceexponentially, mida toidab palju uusi turge aare soovides tarbijad otsivad alternatiivi kohmakas müügikeskkonnas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse