BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza | Estonian.lamareschale.org

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Hiljuti domeeni BTC.comwas müüdud ~ $ 1.000.000. Kuigi see ei ole üllatav, et LLL.com domeen oleks tõmmata nii kõrge hind, ja tegelikult on mõnevõrra üllatav, et selle konkreetse ühe, kui BTC tähendab Bitcoin, läks ainult $ 1.000.000, mis teeb selle olulise on ostnud seda.

Võin öelda nüüd, et see läheb täiesti murrangulisi kuidas inimesed mõtlevad ja suhtlevad cryptocurrencies. See on üks põhjus, miks hakkasin selle firma. Hoia!

Hetkel Josh Garza, mis on GAW ja Millist mõju see avaldab kohta Bitcoin tervikuna?

Kuigi GAW kaevurite võib tunduda see on uus, Bitcoin põhinev companyworking laiendamisele väljapoole kaevandamise masinad, mis on mõnevõrra tugevdatud GAW kaevurite avatud forumssocial suhtlusvõrgustik, Hashtalk, et on veel natuke eksitav. GAW brandhas osalenud mitme tööstuse ning on püsinud juba mõnda aega.

The originaal GAW (Great Auk Wireless), mis nägi internet teenust maapiirkondades New England, loodi 2005. Aasta Garza ja meeskond partneritega. Sellest ajast GAW on sünnitanud mitte ainult GAW kaevurite, vaid ka Voice Prodigy, mis on telephany ettevõte, mis võimaldab kasutajatel kindlaks määrata oma suunamise ja pakub äri konverentside kõned ja GAW Labs, mis näib nüüd emaettevõttele ja R & D haru GAW.

GAW hiljutine sisenemise ja kiire majanduskasvu vahel Scrypt ja Bitcoin Miningindustry ei ole nii üllatav, kui mõelda eelmise tööd. GAW kaevurite ei ole vaid mõned käivitamisel ettevõte liiga vähe raha. See on asutajate eelneva edu ja võime rahastada vajalikke kulutusi nii suur operatsioon.

Mis siis GAW omandab BTC.com tähendavad GAW Kaubamärk ja nende tulevikku Bitcoin?

See on tegelik küsimus. Mis on Josh Garza ja ülejäänud GAW Team, planeerimine BTC.com? Kas see lihtsalt viis, kuidas muuta rohkem müüki olemasolevate kaevandamine masin ettevõte? Kas see osa Project peaminister? Või on see osa uue suuna GAW brändi?

Tegelikult on võimatu teada, kuni ta või tema meeskonna liige, otsustab paljastada ta. Isiklikult loodan, et see on seotud Projekt peaminister, ja ma loodan, et hr Garza oli õige öelda, et see "murrangulisi kuidas inimesed mõtlevad ja suhtlevad cryptocurrencies." Kuid ainult aeg näitab.

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?