Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus | Estonian.lamareschale.org

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Kuigi Bitcoin (BTC) tutvustab inimesi üle kogu maailma, et võimu cryptocurrency ei ole ilma oma vigu, nagu potentsiaali topelt kulu rünnakute ja väljendunud blockchain läbipaistvust. Paljud ekslikult arvata, et Bitcoin on anonüümne, kui tegelikult; kõik BTC tehingute võimalik jälgida oma blockchain. Need, kes tahavad rohkem oma cryptocurrency peaks vastama Bytecoin (BCN), topelt kulu resistentsed ja tõeliselt anonüümne cryptocurrency.

Bytecoin History, spetsifikatsioonid ja Dark Web Origin

Bytecoin töötati kaks aastat tagasi kuristikku pimedas web, kus Lurking nõuab kaitse Tor ja selle eesmärk oli pakkuda tõeliselt isiklikke finantstehinguid. Bytecoin arendajad on teinud olulisi uudiseid hiljuti ja kõik välja marketing programm peaks algama. Need, kes soovivad võtta "bait" välja suur vend ülemaailmse järelevalve riigi varustama end BCN kohustatud seda tegema.

Kuigi mitmed mündid, eriti Darkcoin, Boolberry, Moneroand isegi DuckNotehave pildistatud keskpunktis ajal anonüümne mündi liikumine kogu juunikuu 2014 ja viimase kolme kasutada sama CryptoNote protokolli kui BCN. Darkcoin teisalt ei paku privaatsust, et enamik eeldada, nagu Darksendis ole veel täielikult rakendatud. Teisisõnu, oodata BCN saada veelgi veojõu ja kaebuse neile, kes otsivad cryptocurrency mis võimaldab anonüümne tehingute, sest see on algataja sellise. Väärib märkimist, et Bytecoin on esimene rakendamise CN tehnoloogia on kunagi maailma sisenenud cryptocurrencies. Nagu teiste anonüümsete münte vähenema küljel, BCN on arendajad ja turundus suruda see üles.

Bytecoin Core - CryptoNote

Selleks, et saada aimu, et potentsiaali BCN, esmalt peame saada arusaam CryptoNote protokolli. CryptoNote protokolli töötati koos Bytecoin juulis 2012. CryptoNote protokolli eesmärk on veelgi detsentraliseerida münte ja seista mass järelevalve. Nagu maailma asutused jätkavad kari rahvahulgad kõik näeme, kõik teades riigi CryptoNote asetab hiiglaslik kink oma plaanid. Need, kes näevad vajadust vabaduse saavad kasutada tehnoloogiat pakutud CryptoNote ja osaleda automaat, detsentraliseeritud, anonüümne finantstehinguid.

CryptoNote protokoll pakub jälitamatu maksete kasutades ring allkirja tehnoloogia. See võimaldab ühe logi sõnumi rühma nimel. Kuigi vaatlejad saavad näha, et rühm kogenud üleandmine, nad ei saa täpselt üleandmise konkreetsest.

CryptoNote protokoll pakub unlinkable tehinguid. Maksed jagunes mitme ühekordne aadresse saab vastu võtta ainult isik, kes on õige avaliku võtme. Teisisõnu, vaatlejad ei saa määrata summa ülekandmise kokku.

CryptoNote mündid, nagu BCN, on vastupidavad blockchain analüüsi. Need, kes püüavad mõtestada BCN ülekandeid oleks vastamisi mitmed tõkked mööda oma teed, kui mittekorduvate, üks kord aadressid segatud võtmed ringi allkirjad halvale teele viia.

Bytecoin Mining

Mining Bytecoin

Ja muud mündid põhineb CryptoNote tugineda POW kaevandamise, kasutades CryptoNight algoritm. Seega, see valuuta on õiglane üksikute kaevurite, sest see on ASICresistant. On rahakotis Windows, Linux ja Mac kasutajad. Need, kes soovivad rohkem teavet spetsiifikat ja lingid võib minna BCN ametlik websiteor oma kogukonna kodulehel.

Bytecoin Development Team ja evolutsioon CyptoNote süsteemi

Kuna Bytecoin on täiesti detsentraliseeritud ja avatud lähtekoodiga, see võimaldab arendajatel töötada peal protokolli, mille areng peab olema kogukonna orienteeritud, mitte erastatud. Tuum arendajad on hiljuti tehtud parandusi API, mis võimaldab keegi teha muudatusi vastavalt soovile. Näiteks, viimase ajakohastatud, multi-allkirja featurehas muutunud kättesaadavaks Bytecoin kasutajad.

Kuigi tõeliselt anonüümne cryptocurrency on vajalik selles maailmas, arendusmeeskonna ja ajakohastatud turundusstrateegia Bytecoin mida püütud minu huvi kõige rohkem. BCN saavad vastuvõtmise inimeste hulgas, kes otsivad anonüümne funktsioone, kui nad on teadlikud sellest, mida BCN pakub.

Tuum Bytecoin arendusmeeskond on kümme tugev ja kõigi selles osalejate on eksperdid oma valdkonnas. Vähemalt 7 10 on magistrikraad või PhD aladel, mis ulatuvad Computer Science, matemaatika, rakendusmatemaatika, Management, Computational Science and Engineering PhD. Keemia ja Information Management. Out ülejäänud 3, üks on ise õpetanud programmeerija, teine ​​on bakalaureuse ökonoomika ja lõpliku liikme haridus on teadmata, sest ta hoiab oma isikuandmeid privaatne. Need kraadi pärit mitmest, kõrgelt ülikoolides üle maailma, sealhulgas Harvardi, MIT ja Oxford.

Peale selle Bytecoin, paistab silma teistest cryptocurrencies turule, sest see on olnud juba üle kahe aasta, mis on igaviku on cryptocurrency valdkonnas. BCN on läbinud oma kasvuvalusid ja on nüüd valmis vastu neile, kes otsivad automaatse anonüümne makseviisi.

Bytecoin kogukonna

Bytecoin otsib kogukonna kaasamine. Teisisõnu, edu BCN sõltub otseselt inimesi, kes kasutamisel ja arendamisel BCN protokolli. Vabadusvõitlejate ja neile, kes tahavad seista vastu suur vend järelevalve maailma riike võib jääda ühe sammu võrra ees neid kasutades BCN läbi finantstehinguid.

BCN kogukond annab ka tagasi organisatsioonid, mis edendavad sõnavabadust, eraelu ja haridustasemega inimesed. BCN toetab Khan Academy, Tor projekti ja masinintelligentsi Research Institute.

Ajal kirjutamise BCN on number 12 CoinMarketCap, hämmastav saavutus mündi väga vähe edendamise viimase kahe aasta jooksul. Bytecoin kogukond on otsustanud, et 2014 aasta aktiivse edendamise ja arendamise kasutajasõbralik liides. Eeldada, et turul kokkupuude suurendab oluliselt väärtust BCN üle järgmise paari aasta jooksul.

Kuna enamik cryptocurrency kasutajad Hinda anonüümne tehingute kõrgelt, sidumist neile järele BCN oleks teineteisele. Need, kes on lihtsalt võetakse kasutusele cryptocurrency esmakordselt peaks olema võimalik kasutada BCN ilma eelneva kogemuse pärast kasutajasõbralik parandusi tehakse rahakoti liides. Tõde on see, et enamik inimesi ei tea, palju BCN praegusel ajal, kuid see on umbes muuta.

Kust osta Bytecoins?

Need, kes on huvitatud funktsioone, mis Bytecoin pakkumisi saab alustada kaevandamist seda oma CPU või osta seda Poloniex või Hitbtc kaks populaarseks cryptocurrency vahetada saidi. Oodata Bytecoin laiendada teistele suur nimi cryptocurrency vahetamist, nagu Cryptsy, lähitulevikus.

Bytecoin on kasvanud viimase kahe aasta jooksul, ja pakub üks oluline funktsioon, mis Bitcoin ei sobi. Tavaline ja lihtne, Bytecoin pakub tõeliselt anonüümne finantstehinguid. BCN turundusega on just alanud, andes investoritele ja igapäevaste kasutajate põhjust hüpata pardal. Need, kes otsivad hoida piilumas silmis valitsused välja oma äri loomulikult siduda koos Bytecoin, lasevad vabadus valitseb.

Seotud uudised


Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Kuidas Dashi osta 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset