Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine | Estonian.lamareschale.org

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Müntide Brief on vaikne viimasel ajal, kuna pühad, kiire graafik ja muud asjad on hoida paljud meist hõivatud. Kuid kui me liigume edasi 2015 tulu loota suurema mahuga sisu. Praegu on meil mõned põhjalikke artikleid töötatakse et on võtnud juba mõnda aega, et lõpetada, sealhulgas analüüsi Paycoin, et hiljutised sündmused ümbruskonna GAW kaevurite ja selgitus meie GAW reklaame (seal on põhjus, miks nad on ikka seal). Plus, seal on mõned väiksemad esemed tagaküljel põletiga, et valmib pärast üksikasjalikuma artiklid on lõppenud.

Kuid see ei ole koht selle värskenduse. Tahaksime teha mõned teadaanded, ja on vähe taotlusi meie kasutajatele, kui keegi on nõus aitama.

Autor positsioonid olemas

Enamik meie autorite kirjutate Müntide Brief küljel, säilitades samas täiskohaga töö või käivad koolis. Kahjuks, sest see, mõned meie mineviku autorid ei pea enam aega kirjutada või teha ainult aega, et kirjutada harva. Kuigi Müntide Brief on alati avatud taotluste autor seisukohti, see aeglustumine viimasel tähendab, et meil on vaja vähe inimesi, et täita mõned konkreetsed ülesanded.

  • Esiteks peame autor pikaajaline kogemus kaevandamise Bitcoinand altcoins, kes on ka tugev arusaamine tehnilisi aspekte blockchain põhinev tehnoloogia. Kogemused tõsine cryptocurrency päev kauplemise või töötab / juhtimisele kaevandamise bassein, on ka pluss, kuid ei nõuta üldse.
  • Teiseks peame autor, et saab intelligentselt kirjutada tulemas ettevõtted, valuutad, süsteemid jne, mis ei ole hästi teada hetkel. Kui olete inimene, et otsib pidevalt teavet uusim, kõige ambitsioonikamaid projekte, siis me oleks tore sind.
  • Lõpuks peame autor võime kiiresti kirjutada lühike, informatiivne artikleid viimaseid uudiseid, kui see juhtub. Kui kirjutamine on lihtne, sa juba süsteemi setup koheselt saata kõik cryptocurrency seotud uudis teile, ja on paindlik ajakava, saatke meile sõnum.

Me eelistame autorid, kes räägivad inglise keelt peamine keel, kuid kaalub erakordse üksikisikute, kes on õppinud inglise keele kui teise (või hiljem) keeles. Igal juhul on vajalik, et autoril on tugev arusaam grammatika ja pinges, samuti võime valida sobivad sõnad. Kui te sobi sellele kriteeriumile, ning soovib taotleda üks kolmest hädavajalikku laigud, või lihtsalt arvan, et sa oleks tugev Lisaks Müntide Brief meeskond, palun kirjuta meile [email protected].

Uus Müntide Brief veebileht on tulekul

See ütles, oleme kadunud UI / UX disainer. Meie peamine veebi arendaja saab hakkama seda ise vajadusel ja on selleks siiani. Ikka, see päästaks palju aega ja väga kasulik on natuke abi projekteerimise aspekt. Palju tööd on lõpetatud ja uue saidi juba välja üsna kena, kuid me tahame teha nii lähedal täiuslik kui võimalik.

Kui olete kogenud disainer ja huvitatud aidates luua suurepärane kogemus Müntide Brief kasutajad, palun saatke koopia oma CV ja / või näidised eelmise töö [email protected].

Aidake meil veebisaiti täiustada praegust ja tulevast Koduleht

Kuigi uus veebileht on valmimisel, oleksime endiselt parandada olemasolevate veebilehel. Kui oled nõus, et aidata selle saamiseks külastage Google'i Formand ütle meile, mida sa arvad. Ükski küsimustele on vaja, et vastata nii vähe või nii palju kui soovid.

Meie Müntide esindaja programmi muutmine ja laiendamine

Mõni aeg tagasi alustasime ourCoin esindaja programas eksperiment. See programm võimaldab üksikisikutel, mis on seotud mis tahes digitaalse valuuta kogukondade kohaldada olla esindaja oma kogukonnas. Olles esindaja lubatud üksikute kirjutada artikleid Müntide Brief ning esitab need avaldamiseks. Mõned kogukonnad saadetud mitu esindajad, mõned saadeti üks, palju saadetud pole, kuid programm oli üldine edu. Kuigi olime aktiivselt reklaami, meil oli üsna natuke kaasamiseta isikud, kes rakendatud.

Oleme protsessi ümberkorraldamine selle programmi, lihtsustades kirjautumisprosessissa ja laiendades seda. Varsti me avaldame meie uus programm, mis võimaldab igaühel kohaldatakse kirjutada Müntide Brief, kuid erinevatel ametikohtadel. Praegu on plaanis luua tööstuse esindajad, ettevõtete esindajad, mündi esindajad ja "mitteliitunud üksikute" positsioonid (pealkirjad võivad muutuda). Kõik need ametid on erinevad kriteeriumid / eeskirjad ja kirjalikult iga rühma kohta.

Me ka parandatakse ühe järelevalve algsest esindaja programm, mis puudus selge etiketid. Artiklid on kirjutanud esindajad uues programmis on selgelt tuvastada, et vältida segadust / eksitav meie teiste kasutajatega.

Seotud uudised


Post Altcoin

Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga