Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri | Estonian.lamareschale.org

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Nädal või nii tagasi, me announcedmultiple funktsioone, mis tulevad kuni Müntide Brief lähitulevikus või on hiljuti rakendanud. Paljud neist on alles väljatöötamisel, kui me töötame kiiksud enne avaliku vabastamist, kuid paljud teist on tõenäoliselt märganud meie uuendatud logo ja mõned värvi muutused Müntide Brief. Jätkame käpard värvid kuni saame just seda, mida me tahame, ja muudes valdkondades saidi jätkab arenemist, kuid loodame, et meie kasutajad nautida meie uue ilme.

Peale selle, meil on kaks uut osa meie menüüs.

Esimene on "intervjuud", mis sisaldab meie mineviku intervjuud, samuti tulevaste intervjuud me vabastada. Mõne järgmise päeva, ootame üsna huvitav intervjuu, meie arvates, tegevjuhiga üks suurtootjatele mäetööstuses.

Teine on "Müntide Pages", mis viib teid põhinimekirja kõik meie praegu saadaval Müntide Pages. Meie Müntide Pages anda, kui see on saadaval nimekirja kõik artiklid, mis on seotud konkreetse digitaalse valuuta, sotsiaalse meedia graafikuid, hind skeem, kaevandamise raskusi skeem, "Mis on" leht ja kaevandamise kalkulaator selle konkreetse mündi. Varem ei olnud kohe selge, kuidas pääseda neist veebilehtedest ega mis valuutade olime praegu jälgida.

Kaks kiirmärkmete on tuntud probleem 42coin ja Octocoin. Need kaks valuutade on mündi kood, mis on ainult numbriline (42 ja 888 võrra) ning et näib põhjustavat probleem. See parandatakse väga kiiresti. Teiseks, kui te navigeerida Müntide Page ja ainus artikkel, mis on näidatud on see artikkel, võtke julgelt kirjutada artikkel esitada Müntide Brief. Kui me tahame oma artiklis, me kasutame seda, ja me otsivad alati uusi kvaliteetseid kirjanikud liituda meie meeskonnaga. Kui teil on artikkel esitada, või soovite, et saata meile tagasisidet, küsimusi või märkida viga, võtke julgelt saatke meile e-posti aadressil [email protected]

Meie teised uuendused vabastatakse niipea, kui need on olemas, ja me loodame pakkuda pidevalt kasvav nimekiri funktsioone ja analüütiliste vahendite meie kasutajatele. Me hindame toetust oleme näidanud seni, ja loodan, et suudame jätkuvalt täita või ületada teie ootustele.

Tänan teid kõiki!

-The Müntide Brief TeamMis on Reddcoin?Reddcoinwas sündinud ambitsioonikas plaan luua valuuta spetsiaalselt kasutamiseks sotsiaalseid võrgustikke. See on tehnilised üksikasjad olid midagi erakordset, kui see on kasutanud scrypt räsimisalgoritmi tehtud populaarse poolt teise digitaalse valuuta, Litecoin

Oli ploki ajal 60 sekundit, mis on sarnane üsna vähe teisi valuutasid; ja on kõrge kork mündi, mille lõplik summa on veel 27,5 miljardit RDD. Kuid sellest ajast on ta välja uuendatud algoritmi, mis on täiesti ainulaadne, POSV ja teeb edusamme poole paljud teised innovatiivsed.

Reddcoin on IPOC, Üks ainus seaduslik IPO Digital Valuuta

Reddcoin arendajad püüdnud uudse lähenemisviisi käivitamist: an IPOC. IPOC on sarnane IPO, kuid müntide varjutamata laos. See on see, mida on lubatud Reddcoin ehitada nii tugev kogukond, ja on andnud arendajatele raha keskenduda projekti täiskohaga. IPOC toonud 164,44 bitcoins, mis on kasutusel arengu ja vastutasuks, et investorid saavad osa 5450000000 Reddcoin, 1,11% vabastatakse iga päev 90 päeva. See oli takistada turul üleujutuste ja koos palju huvi kaevurite põhjustatud Reddcoin olema väga likviidsed ja hajutatud.

Reddcoin edasisele arengule

Kuna see punkt, arendajad on pidanud ustavaks oma sõna. Koos kogukonna liikmed, nad on loonud otsa eest, professionaalne kvaliteet veebilehel, sotsiaalse meedia edastamise platvormile, API, mis võimaldab lihtsat integratsiooni teiste süsteemidega, turundusplaan ja juhiseid saada ühenduse kaasatud levimise RDD kogu maailma. Kuluta veidi aega "Reddheads", nagu neile meeldib olla kutsutud ja siis kiiresti aru, miks mõned usuvad, et Reddcoin on sotsiaalne Valuuta


Mis on DarkCoin? DarkCoini ostmineHiljuti uue Altcoinhas tekkinud nn Darkcoin. Idee tume mündi see -See nagu Bitcoin ainult täiesti anonüümne. Aga oodake, ei Bitocin anonüümne ka?

Noh... Tegelikult mitte. Bitcoin on see, mida soovite helistada pseudonüümi, mis tähendab oma avaliku aadress ei ole seotud teie isikuandmeid, kuid kui te kaubelda börsil või panga lingi saab teha lihtsalt. Ja kuna Blockchain on avalik kõigile näha see muutub probleem, et mõned inimesed.

Mis on Darkcoin?

Darkcoin on nagu digitaalne versioon raha - sa valida, kas teie tehingud on era- või avalik. Just nagu Bitcoins, Darkcoins on ladestunud digitaalse rahakoti. Aga Darkcoin rahakotid võimaldavad teil jääda erasektori isegi kui kauplemine börsil või muude 3. Isikutele.

"Darksend", mis on maksesüsteemi Darkcoin kasutab võimaldab igaühel teha tehingu anonüümselt. See saavutatakse, segades erinevaid tehinguid kokku, et keegi ei saaks jälgida, kes saatis originaal münti.

Tehnilise poole pealt on ainult 22 miljonit Darkcoins mida saab kaevandada (nagu Bitcoin) ja genereeritakse blocktakes 2,5 MINUES (25% peale, mida ta võtab, et luua Bitcoin plokk).

Kust ostate Darkcoins?

Darkcoins saab leida erinevate vahetuste et tegeleda Altcoins. Suurim Altcoin vahetus täna Cryptsy ja MintPal. Toas Cryptsy sul võimalik leida DRK / BTC vahetada mis võimaldab teil vahetada Bitcoins jaoks Darkcoins. MintPal tarnib ka sarnase vahetada. Kui te ei ole ostnud Bitcoins veel saate seda teha kasutades meie ostujuhendeid. Ei ole otsest USD DRK vahetada hetkel.

Et salvestada sa Darkcoins pead Darkcoin rahakott mille saate alla laadida siit. Darkcoin loodi märtsil 2014 sellest ajast alates on suutnud võita märkimisväärne veojõukontroll summa krüpteerimisoperatsiooni valuuta kogukonnas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit