Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Sageli väidetakse, et Bitcoinis anonüümne, kuid igaüks, kes mõistab süsteemi teab, et see ei ole tõsi. Kuigi Bitcoin saab pseudonüümi kui kasutada väga ettevaatlikult, et saavutada isegi, et tase anonüümsust on raske. Darkcoinwas loodud pakkuda võime saavutada tõeline anonüümsust läbi digitaalse valuuta ja tutvustab mitmeid uusi funktsioone eristavad seda ülejäänud.

Kuidas Kas Darkcoin Mining Unikaalne?

Esiteks Darkcoin põhineb proof-of-töö (POW), nagu Bitcoin, kuid üks suur uuendus. Selle asemel, et SHA-256like Bitcoin või Scryptlike Litecoin, Darkcoin kasutab 11 ringi erinevate räsifunktsiooni. Tänu paljude erinevate funktsioonide see miningalgorithm teostatavus ASIC on oluliselt vähenenud. Tegelikult arendajad võiks isegi lisada täiendavaid räsifunktsiooni kui ASIC on loodud, mis koheselt teha masina vananenud. Kuigi ASIC ei pruugi halb, sest valuuta nagu Darkcoin on parem lahkuda kaevandamine levinud.

Teiseks Darkcoin võtab unikaalne seisukohta difficultyand plokk tasu. Raskused Darkcoin uuesti suunatud iga plokk kasutades uudseid algoritm, arenenud eranditult Darkcoin, mida tuntakse Dark Gravity Wave. Plokk tasu ei korrigeerita rangelt ploki number, kuna enamik digitaalse valuutad on, kuid selle asemel on järgmise valemi abil: 2222222 / (((Raskused + 2600) / 9) ^ 2).

Mis teeb Darkcoin anonüümsem Bitcoin?

Anonüümsus valuuta põhineb funktsionaalsust programmi nimega Darksend, mis lahendab probleeme Bitcoin kus kasutajad võivad jälgida põhineb vaadates sisend väljund tehinguid. Mis Bitcoin, kui kasutaja ostab teenust või toodet 0.1205693 BTC (või mõne muu suvalise arvu), siis see tehing on põhimõtteliselt seotud rahakoti nad saatsid BTC alates ja mis tahes muud rahakotid, mida saab kergesti siduda, tehingute kaudu, et et ühe isiku. Kui kasutaja kasutab ainult Bitcoin, mis olid soolo kaevandada, ja mitte kunagi seguneb vahendite vahel rahakotid, see on väga raske säilitada mis tahes tasemel tõsi anonüümsust pärast tehingu seob nad tuntud osta.

Kuid lahendus pakub Darksend on põhimõtteliselt rakendada trummel arvesse Darkcoin. Trummel seguneb kasutajad mündid, et varjata oma päritolu, ja Darksend teeb seda leidliku viisil. Kui Kasutaja 1 on 100 darkcoins ja tahab maksta Kasutaja 2 20 darkcoins sellest, siis kui kasutaja 1 saadab oma 20 darkcoins, Darksend tegelikult võtab kõik 100 hisher mündid, ja võtab 100 münti mitme teistele kasutajatele korraga ja seguneb neid kõik koos. Siis need 300 münti lõhutakse tükkideks erinevas koguses, mis on paigutatud palju rahakotis. Mõned neist rahakotid on värske, tühjad taskud, mis on ühendatud tagasi Kasutaja 1 konto, teised on ühendatud teised kasutajad, kes sisend 100 darkcoins ja 20 lähevad Kasutaja 2 rahakott. Tänu sellele segamine ja automaatset põlvkonna uus rahakott aadressid, mis on kättesaadav Kasutaja 1, on võimatu määrata, kui palju darkcoin Kasutaja 1 tegelikult kulutab või mis münte heshe praegu omab.

Kus Darkcoin edasi?

Darkcoin on väga ainulaadne valuuta ja on potentsiaali olla anonüümne valuuta, et paljud tahtsid Bitcoin olema. On ebatõenäoline, et saavutada taset edu Bitcoin on jõudnud vähemalt lähitulevikus, sest Darkcoin loodus teeb vastuvõetamatu paljude valitsuste, tarbijate, või ettevõtetele. Siiski on suur kasutajate kogukonnale, et saaksid sellest suurt kasu see süsteem ja mis annab talle potentsiaali kujuneda väga oluline, väga väärtuslik tükk digitaalse valuuta maailmas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - tee alates saata vastuvõtmiseks

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks