Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule | Estonian.lamareschale.org

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Kaks online kahe turgudel, tuuma Marketplaceand Diabolus Marketplace, on integreeritud Darkcoin, anonüümne cryptocurrency. Nucleus ja Diabolus on esimene ravim turgudel alustada nõustudes Darkcoin, mis on püüdnud vastu sügav web pikka aega, kuid ilma erilise eduta.

Online narkoäri on mitme miljardi dollari tööstuseja võivad oluliselt mõjutada hindu ja tehingute maht Darkcoin, kui on see laialdaselt hulgas turgudel. See on veel kaugel mööda teed, kui mõlemad turud on väikesed, uued mängijad online narkoäri. Nucleus lahkub Beta sel kolmapäeval ja Diabolus vaevalt on see võita, sest see on olnud kasutusel paar nädalat nüüd.

Nucleus saab integreerida Litecoinas hästi, kuid ei öelnud midagi pakkuda tingdeposiiti väga oluline teenus, kahe Bitcoinalternatives. Diabolus on rakendanud täis multi sig jaoks Bitcoin ja praegu töötab Darkcoin versiooni.

Darkcoin on Darksend Goes Open Source

Kuigi need on esimene online narkootikumide turgudel vastu Darkcoin, nad ei ole esimene sügav web ettevõtete.

Arsenali, sügav web relvade turul alustas nõustudes valuuta 7 kuud tagasi. Kuigi turul tegid saada palju kiidusõnu, see on ebaselge, kas see oli kunagi tegelikult kasutatud. Enamik sügav web relva vahendajad on petuskeemid, ja on tõenäoline, et arsenali ei ole teisiti. Paljud kliendid on kurtnud, et nad ei ole kunagi saanud relvade nad ostsid ära kohapeal.

Kohvioa äri nimega, DarkNet röstrid, kes partneriks CosmicBites, raviomadustega söödavat müüja, hakkasid müüma oma kaupu Darkcoin. Samuti on mõned narkootikumide müüb mis makstakse Darkcoin, kuid need juhtus maha turgudel, sest ei turgudel oli Darkcoin integreeritud nende süsteemide enne. Selle tulemusena nende tehingute seaduslikkuse on raske hinnata, kuid kõige tõenäolisemalt nad veidrusi.

Darkcoin anonüümsust on Mis Darknet on oodanud

Darkcoin, samuti muud anonüümsust keskendunud krüptopulk valuutade on olnud mõtetes darknet turul kogukond mõnda aega. Seal on olnud palju postitused kasutajatele / r / darknetmarketplaces, suur hub kogukonna menetlusdokumendi turgudel integreerida Darkcoin. Mõned inimesed on isegi pakutud andidega turgudel kes seda rakendada.

Paljud kasutajad on väsinud protsessi langema bitcoins, mida nimetatakse ka rahapesu, et kasutada neid erinevate online narkootikumide turgudel. Bitcoin on blockchain, mis toimib avaliku Ledger, teeb tehingu anonüümsus väga raske. Bitcoin oli palju see varajane edu läbi Silk Road, kuid kuna see läheneb õiguspärasust ja peavoolu vastu, BTC on shying eemal anonüümsust. See on põhjus, miks inimesed otsivad Darkcoinsfor innovatsiooni anonüümsust ruumi. Darkcoin pakub automaatse segamise läbi Darksend. Erinevalt Bitcoin makse võrgustik, Darkcoin tema segab automaatselt mündid läbi pühendatud segamise sõlmed, mida nimetatakse masternodes.

Darkcoin on ei ole tunnustatud Ilma Resistance

Darkcoin ei ole mingit brainer darknet turgudel ning on kogenud mõned poleemikat. Suur osa darknet kogukond ei ole nii valmis kasutama, ja integreerida, Darkcoin. On mitmeid põhjuseid, miks nad soovivad jääda Bitcoin. Bitcoin tehingu anonüümsust pärineb tsentraliseeritud segistid. Kuigi need ei ole ideaalne, kui nad on töötanud väga hästi siiani. Ei ole teada juhtumeid kedagi vahistatud, sest nende Bitcoin tehinguid. Darkcoin, samuti muud krüptopulk valuutade on palju noorem kui Bitcoin ja on olnud vähem aega küpseda. See tähendab, et kuigi Bitcoin on priceis üsna kõikuv, Darkcoin hinna ja hinna enamik teisi altcoins, on isegi suurem kõikumine.

Isegi Darkcoin kood lõpuks avalikustatud, see on siiski üle ja testitud palju vähem kui Bitcoin on. Samuti on suur ülesanne programmeerimine süsteemid, et nõustuda, saada ja kasutada deponeerimine jaoks Darkcoin. Darknet turgudel võtta pidevalt jõupingutusi, et hoida turvalist ja stabiilset, muutes aeg lisada funktsioone, nagu uus münt, väga kulukas. Samuti on bug katsetamine ja hooldus hiljem. Märkus: süsteem, mis lisab kolmanda osapoole tehingute vahendamiseks ja pettuse vältimiseks, on eriti habras, kuid oluline, et Internetis ravimi marketplaces.In minevikus palju on kasutatud turgudel varastada kasutajate münte, sest vead deponeerimine koodi. Et Darkcoin kasutatavad deponeerimine selle peab olema oma programmi. Uudsust deponeerimine võib põhjustada sarnaseid probleeme, et Bitcoin escrows kogenud varem. See võib hõlmata tuhandeid, kui mitte miljoneid dollareid väärt Darkcoin on varastatud.

Bitcoin, samas peetakse üldiselt pseudonüümi, tegelikult annab palju anonüümsust oma kasutajatele. Tsentraliseeritud segistid, nagu BitcoinFog, on korralikult segatud münte juba mõnda aega, ja on saavutanud selle ilma suuremate probleemideta. Seda seetõttu, et Bitcoin blockchain on väga vähe kasu ükskõik uurijad, kui nad ei ole tegelikku identiteeti lisatud aadressid. Selle peale, palju sügavat web töötavad oma Bitcoin klientide kaudu peidetud Tor võrk. See võimaldab neil varjata IP nende Bitcoin klientidele ja seega varjata oma tegelikku asukohta. Samuti Bitcoin on anonüümsus ei ole muud cryptocurrency on ja ei saa programmeerida tegutsema - mass vastuvõtmist.

  

Darkcoin nõustumine Markets: kelmuse või Innovatsioon?

Need turud on uus ja väga väike. Nagu nende õigusliku kolleegidega, ebaseadusliku alustavatel on koht, kus uusi asju on proovitud ja innovatsiooni juhtub. Kuna nad on väiksemad, nad on valmis suruda ümbriku, et saada kliendid tulevad oma koduleheküljel. Samal ajal sügav web on koht palju kahtlus. Petturid ja varguste tundub liiga tavaline. Anonüümsus sügav web nõuab jätab teid pimedas seoses, kas see uus turg juhivad järgmise õudus Pirate Roberts, petturid, vargad või õiguskaitse.

Nõustumine Darkcoin võiks olla võimalus saada palju raha, ja siis nädala või kuu hiljem nõrgub kasutajate raha. Teiselt poolt, see võib pakkuda ka uuele tasemele rahalist anonüümsuse sügav web ei ole kunagi kogenud. Sõltuvalt sellest, kuidas edukas need turud on võime näha Darkcoin, samuti muud anonüümsust keskendunud cryptocurrencies, on vastu võetud suuremat turgudel nagu Evolution või Agora. Ainult aeg näitab, kas need turud on petuskeemid või liidrid online, musta turu anonüümsust.

* Pange tähele, ükski neist lingid on sügav veebis. Kõik nad on juriidilised veebisaite Clearnet, mida tuntakse ka regulaarne veebis. *

Seotud uudised


Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine

Post Altcoin

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

Post Altcoin

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara