Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Mitte kaua aega tagasi, ma lähetatud artiklis kirjeldatakse Darkcoin ja läks natuke üksikasjalikult see DarkSend süsteemi. Sellest ajast olen mõistnud, kuidas tõeliselt revolutsiooniline see programm võiks olla. Kuna see on olemuselt Darkcoin võiks suurendada mitte ainult ennast, vaid Bitcoinas hästi. Kuid asjad kõigepealt.

Kas Darkcoin Anonymous? Ja Mis on Darksend? Sulgege Kuidas Darkcoin tööd

DarkSend funktsioone nii, et on väga sarnane trummel, mis on idee, et on olnud juba mõnda aega, kuid mõned kirjeldused, et suurendada tõhusust. On läks läbi mitme muudatusi ja uuendusi, kuid viimaste vabastamist, Release Candidate 2 (RC2) on lähenemas täielik anonüümsus.

Kui kasutaja, olgem kutsuvad teda Tim, saadab darkcoins kaudu DarkSend teisele kasutajale, olgem kutsuvad teda Sandy, peab ta saatma 10 darkcoins, isegi kui see summa on suurem kui see, mida ta soovib maksta oma. DarkSend siis paneb oma münte bassein ja peatab kuni kaks täiendavat kasutajad algatada tehinguid. Need uued kasutajad lisada oma 10 darkcoins basseini ja DarkSend ühendab 30 münte juhuslik valik. Kui me eeldame, et Tim tahtis saata Sandy 8 darkcoins, siis sel hetkel 8 darkcoins oleks paigutatud liivane rahakoti, kuid need 8 münti oleks segu münte kõik 3 kasutajad, kes oli algatatud tehinguid. Tim järelejäänud 2 münti pannakse Juhuslik Pool Aadress (RPA), mis loodi ajal tehingu. See RPA ei ole seotud ühegi kasutaja, seega ei ole võimalik ühendada konkreetse kasutaja, kuid Tim on sellele juurdepääs.

See protsess toimub teiste 2 kasutajad, kes saatis 10 darkcoins kaudu DarkSend samuti, et lõpus, on võimatu kindlaks määrata, millised tehingu seotud konkreetse kasutaja. Et välisvaatleja 3 kasutajad panna 30 darkcoins sisse ja 3-6 aadressid saavad münte välja (3, kui iga kasutaja mõeldud saata tervelt 10 darkcoins kuni 6, kui iga kasutaja mõeldud saata vähem kui 10 darkcoins).

Niisiis, kuidas see Effect Bitcoin? Kas Darkcoin hea investeering?

Noh, see ei ole otseselt. Kuigi seal on arendajad töötavad sarnased süsteemid, mis võiks töötada Bitcoin keerukust Täites tõsi anonüümsust läbi selle meetod nõuab märkimisväärseid investeeringuid tarkvara arendamisel hakkama. Kui tuum Bitcoin arendajad otsustanud lisada seda tüüpi süsteemi otse see, siis on ebatõenäoline, et see vastaks Darkcoin.

Kuid see on punkt. Just sel põhjusel, et Darkcoin kasvab, ja ka seetõttu, et see on kasulik Bitcoin. Tänu DarkSend anonüümsust andmise võimet, seal on hea võimalus, et Darkcoin võetakse üksikisikute, mis on liiga mures varjates oma identiteeti. Kuigi seal on palju õigustatud põhjusi seda teha, seal on ka palju "tumedam" põhjust. Bitcoin on kannatanud kohati sest see maine olles "anonüümne valuuta" (see ei ole), mida kasutatakse Internetis must turgudel.

Tulenevalt asjaolust, et Bitcoin on mitte anonüümse, ja seega on oht üksikisikute juurdepääsu nendele turgudele tundub tõenäoline, et mõned hakkavad vastu Darkcoin asemel. See võib hüpata-start Darkcoin kasvu, suurendades märgatavalt see tehingute maht, parandades samal ajal maine ja legitiimsuse kohta Bitcoin samal ajal.

Kas lahususe Darkcoin anonüümse iseloomustus ja Bitcoin läbipaistvusraporti segada Psudonymity vajalik?

Ilmselt see, kus on piisavalt tööd, võiks olla integreeritud süsteemi, mis ei vaja mitut valuutat. Kuid ma arvan, et oleks kahjulik. Üks Bitcoin suurim müügipunkte on avalik pearaamatu, mida saab kergesti analüüsida. DarkSend on suurepärane mõte, Darkcoin teevad väga hästi sellise kvalifikatsiooniga arendajad taga, kuid valuutade peaks jääma eraldatud.

Bitcoin võitleb mainstream vastuvõtmise, pricestabilization ja läbipaistvust. Regulaatorid, valitsused, pangad ja avalik on kõik särav päevakorrale see. Iga katse suurendada Bitcoin anonüümsust oleks laskemoon see vastased. Praeguse eraldamine, Bitcoin võib jääda kerge ja Darkcoin võivad jääda peidetud, ja areneda, pimedas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas Dashi osta 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Müntide lühiülevaade hiljutiste versiooniuuenduste ja varsti sooritatavate funktsioonide kohta

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega