Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne | Estonian.lamareschale.org

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

See on esimene osamakse Müntide Brief on "Digital Valuuta Weekly hooletussejäetud". See peaks saama normaalne funktsioon Müntide Brief ja katab tipphetki Müntide Brief, samuti muid uudiseid, kui midagi olulist oli jäänud.

Müntide Brief talituste

Müntide Brief töötajad kirjanikud on alati suur, ja me oleme väga tänulikud, mida nad teevad. Siin on lühike ülevaade mõned artiklid nad on avaldatud viimase nädala jooksul või nii.

1. Ethereum Tõstab $ 6.4m aasta esimeses kvartalis Genesis Müük $ 15m + First Half of Genesis Müük

3. Augustil Müntide Brief on Sean võpatama kirjutas Ethereumpresale, et sel hetkel, on veidi üle 22 päeva jäänud. Kui Sean kõigepealt teatas müügi, 21600000 ETH oli müüdud kokku ~ 11000 Bitcoins. Nüüd, kokku on tõusnud 51730369 ETH müüdud 25,995.0657248 BTC või ~ $ 15.080.000 põhineb praeguse Bitstamp määra.

Ethereum on saada palju tähelepanu viimasel ajal, ja see on eelmüügis on purunenud kõik varasemad "IPO" s digitaalsete valuutades. Tegelikult on üsna tõenäoline, et see eelmüügis on juba saanud rohkem bitcoins et kõik teised cryptocurrency põhinev presales kokku. See on mõistetav, koos märkimisväärse summa hype, mis on ehitatud ümber selle valuuta viimase 6 kuu või nii, kuid kas Ethereum meeskond saab arendada, et saavutada oma ülbe eesmärgid on veel näha.

2. Xapo pettumust Bitcoin Deebetkaart Rollout

Evan Faggart selgitas puudusi Xapo Bitcoin Deebetkaart, mis oli hiljuti. Algselt kaart pidi olema kättesaadav kogu maailmas, ja oleks eemaldatud tasu, mis on tüüpiline traditsioonilistele deebetkaardid.

Kahjuks Xapo ei esitanud kas lubadus. Tasud alates Xapo on Bitcoincard on sama halb kui traditsiooniline pangandus deebetkaardid mitmeti, ning mõnel juhul on isegi hullem kui tüüpiline kaardi. Lisaks, et Xapo deebetkaardi ei ole saadaval Ameerika Ühendriigid, mida ei teatanud eelnevalt. Kasutajad ei saa teada, et nad olid kõlbmatuks saada kaardi enne, kui nad olid juba registreerunud. Pettumust on väiksemana.

3. Argentina ainult Bitcoin Exchange Kaotatud see Pangakontod

Evan teatas Unisend hiljutine probleeme, mis põhjustas nii nende pankade sulgemist oma kontosid. Kuid "probleeme" ei olnud, sest mingit juhtimisvigade või rikete kohta Unisend poolne. Selle asemel sulgemine olid suurema tõenäosusega seotud uue volikogu poolt vastuvõetud määrustele Argentina valitsuse, mis on loodud palju täiendavaid üldkulusid tahes Bitcoin seotud MSB'sid ja potentsiaalselt ohtusid Argentenian valitsus on teinud seoses Bitcoin varem.

Evan spekuleerib, et sulgemine võiks olla lihtsalt tingitud pankade millel ei ole enam rahaline stiimul toetada Unisend, nagu uued määrused võiks väga hästi kallim kui pangad said alates ärisuhete. Kui see on nii, Unisend võib olla võimalik lahendada probleemi, kuid tõenäoliselt suuri kulutusi, et tõenäoliselt tuleb edasi anda oma kasutajatele, et toetada kulu kohtumine uute eeskirjadega.

4. Jim Harper on Bitcoin Foundation reageerib BitLicense Ettepanek

Jim Harper hiljuti taotlesid avalikkusele kommenteerides perioodi kavandatud BitLicense eeskirjadele. Kuigi see kõlab nagu õiguspärase taotluse pinnal, Evan väidab, et väga nõudmine on "vaikimisi nõustudes Bitcoin määrus". Evan avaldab Hr Harper kasutamise TBF mõju suhelda regulaatorid, kuid oli üsna õnnetu, et hr Harper ei väljendanud soovi majandusliku vabaduse Bitcoin ega hukka praeguse hinnake kavandatud määrustes.

Siiski on võimalik, et hr Harper kiri oli midagi enamat kui õõnes avalik teadaanne keegi, kes mõistab, et ta tõesti ei ole oluline, mida argument on tehtud, valitsuse regulaatorid teeb seda, mida nad soovivad. Ma ütlen seda, sest ta säutsus Evansi articlewithout kommentaari. Ma ei tea, kas see tähendab, et ta nõustub Evan või näed seda oma seisukohast ka, aga see oli kena žest ükskõik kummale poole.

Tegemine avaliku avalduse pikendada aega kommenteerides jooksul võib olla midagi enamat kui lihtsalt meetod kiratseb samal ajal kui tööstusharu ehitatakse ümber Bitcoin kasvab võimsamaks. Erik Voorhees ütles ta täiesti oma hiljutises intervjuus:

Lõppkokkuvõttes muudkui hoone. Ma mõtlen, kui teil on Bitcoin projekti muudkui ehitab ta. Nad ei saa peatada maailma ehitajad. Nii et kõik on tõesti vaja teha - kui soovite, et proovida võidelda neid poliitilisi marginaalid, minna seda. Aga ehitada oma äri... Kirjutada oma tarkvara, et muuta maailma ja poliitikud on jäänud tolmu niikuinii.

5. Mõju BTC.com müüakse Josh Garza kohta GAW kaevurite

Josh Garza, tegevjuht GAW kaevurite, hiljuti ostetud BTC.com jaoks ~ $ 1.000.000. Kuigi enamik inimesi tundus keskenduda hinnalipik, mis oli tegelikult üsna madal minu arvates väga vähe tundus maksma palju teate, kes ostja on.

Ülisalajane:)
Võin öelda nüüd, et see läheb täiesti murrangulisi kuidas inimesed mõtlevad ja suhtlevad cryptocurrencies. See on üks põhjus, miks hakkasin selle firma. Hoia!

Kuigi see ei ütle meile midagi, ei saa aidata, kuid ei tea, kas BTC.com on osa sellest katse "murrangulisi kuidas inimesed mõtlevad ja suhtlevad cryptocurrencies." Vähemalt, pärast kulutuste $ 1.000.000 domeeni, olen kindel, et ta on midagi erilist planeeritud ta.

6. Ecuador saab esimene riik rahuldamise Official, valitsuse sanktsioneeritud Cryptocurrency

Üks Müntide Brief autorid, Vesper Aeon (jah, tema tegelik nimi), kirjeldatud ajaloo "National" Cryptocurrencies, alustades Auroracoin, ja lõpetades uusimate õigusaktide läbinud Ecuadori "Asamblea Nacional".

On veel täielikult selgitatud, või nimega, kuid Ecuador on ametlik, valitsuse tagatud cryptocurrency. Kuid samas õigusaktide et heakskiidetud loomine selle uue valuuta, Ecuadoran valitsus ka keelustatud Bitcoin ja muu digitaalse valuutades. See on lugu, mis on ikka veel algstaadiumis, kuid see on kindlasti huvitav näha, kuidas see kulgeks.

7. Ümberlükkamiseni Bitcoin analüüsi tulemusel ETH Zürich Teadlased

Lubame, et Evan ei ole alati vastasseis kutt! Kuid ta kipub kirjutada kõige kirglikult küsimusi, et ta ei nõustu. See oli kindlasti nii siin, kui see oli vaid osa 1 ja sattus üle 4500 sõna.

Ma ei saa vääriliselt oma artiklis lühikese kokkuvõtte, kuid ma väga soovitada seda lugema. Ta on täiesti õige, et "teadus" tegelikult ei andnud palju teadmisi, et ei ole selge, ja arutatakse, siis Bitcoin kogukonna aastat. Peale selle, ta selgitab, kuidas nad on puudu paar tõeliselt suur tükk puzzle, kui tegemist on Bitcoin on "väärtus", eelkõige, et "kulud" kaevandamise ei ole väga kasulik aluse hindamine, kui "kulu" kaevandamise varieerub otse Bitcoin hind.

Suurendades kaevandamisel 1 Bitcoin ei pruugi suurendada kulu 1 Bitcoin, kuid väheneb hind Bitcoin peaaegu kindlasti vähendada kulusid kaevandamise 1 Bitcoin, kaevurid kõrge elektri kulud või aegunud masinad, oleks tõenäoliselt need välja lülitada, põhjustades seega väheneb raskusi. Mining Kulusse Bitcoin hind mitte Bitcoin väärtuse või hinna, mis on saadud kulu mäetööstuses. Ka teadlased ei uurinud mõju negatiivsete uudiste, nagu Mt. GOX maksejõuetuse või valitsuste tugevalt reguleerivad või lausa "keelamine" Bitcoin.

8. Sean võpatama kontuur 4 põhjust, miks taru Bitcoin Wallet on revolutsiooniline

Sean vaadanud taru Bitcoin Wallet kord enne ja oli väga muljet see siis. Nüüd on täiendatud, ja ta tõesti armastab seda. Ta kirjeldab suurenemine turvalisuse toetust mitut valuutat, App Store ja kavandatava "tunnustel põhinev Ühisrahastus."

Isiklikult olen ummikus igav, tavaline Bitcoin rahakotid siiani. Kuid ta on teinud head tööd veenda mind, et saada taru või mõne teise funktsiooni rikas walletsthat töötatakse, löök.

Meie uus münt esindajad

Nagu paljud teist võib-olla teate, oleme käivitanud Müntide esindaja programm, mis võimaldab liikmetel erinevate cryptocurrency kogukondade kirjutada oma valuuta valik. Seni nad on teinud väga head tööd, ja mõned neist on õnnestunud võita minu kaudu toetust ostes valuuta nad toetavad. Siin on mõned eelmise nädala:

1. Myriadcoin lahendus Merge-Mining

Neuromode on kirjutatud üsna vähe artikleid nüüd (ja kirjutades see lause meenutab mulle, et mul on vaja, et saada teda kasutada oma nime!), Ja nad on kõik väga hästi kirjutatud ja huvitavat. Kuid see on minu lemmik. Myriadcoinhas mind alati huvitanud, sest idee mitu algoritmide töötab samaaegselt on tõesti suur. Kuid see artikkel selgitab kasu seda tüüpi süsteemi, et ma ei pidanud enne.

Kasutades samaaegse algoritmide, mündi võiks liita kaevandatakse ainult üks või paar, et algoritme. Sõltuvalt sellest, kuidas blokeerida tasu iga algoritmi seati muu hulgas parameetrid, võib see võimaldab rohkem läbipõimunud suhted vanemate ja laste vahel valuutade tegutsemisega ühinenud mäetööstuses. Enamik ühinenud kaevandamise minevikus on põhjustanud vanema mündi domineeriv lapse münti peaaegu parasiitide viisil.

2. Potcoin Kas kus see on!

Ben King tegid head tööd, milles kirjeldatakse kõiki projekte, mis on toimuvast Potcoincommunity. Ta asjatundlikult selgitab, et Potcoin on rohkem kui see, mis tundub pinnal ja on väga aktiivne kogukonna hoone palju huvitavaid projekte ja programme ümber.

Potcoin suursaadik programm, PotLabs, heategevus põhinev Potfunder ja mitme väiksema projektide kogukonna liikmed kasvavad kogu ühenduses, ja arendusmeeskond töötab väga raske teha mõju, mis ulatub palju kaugemale cryptocurrency. Väga huvitav lugeda ja see on alati põnev kuulata inimesi leida uusi viise, kuidas kasutada cryptocurrency parandada maailma ühel või teisel viisil.

3. Analüüs Bitcoin VS Litecoin ja Gold VS Silver

Üks meie uusim esindajad, Mike, rehashes vana teema Litecoinbeing hõbe Bitcoin kulla. Kuid ta teeb seda nii, et tõeliselt analüüsib suundumusi, ja püüab otsustada, kas võrdlus on õige. Tundub omada, kui suhe Gold: Silver ja Bitcoin: Litecoin on muster sama, isegi kui see pole täpne.

Ta läheb spekuleerida tuleviku nii Litecoin ja Bitcoin, samuti viitavad mõned uued arengud alates Litecoin, millel ei ole olnud laialdaselt, sealhulgas uue "Mis on Litecoin" video. Kokku on kena lugeda, eriti kui soovite matemaatika ja numbrid huvides matemaatika ja numbrid (ja ma).

4. Riigi Dogecoin - 1. Osa

See üks on tegelikult veidi väljaspool viimase nädala, kuid tähelepanu väärib niikuinii, kui järgmine osad oleks juba ilmunud, välja arvatud autor on tekkisid mõned tehnilised probleemid. Kui need on sirgeks, oodata neid hakatakse väljaanded järjestikku.

Autor, Augustus Clyde, on stiili, mis on erinevalt keegi teine, mis on kirjutatud Müntide Brief. Artiklis on lühike ja on oma kogemusi Bitcoin, alustades esimestel päevadel Kohalik Bitcoins ja läheb üles läbi oma silmas Dogecoin ja ebamäärane põhjustel, miks ta toetab. Nagu ma usun, et see oli kirjutatud olema lühike, seerianumber tüüpi artikkel, see lõpeb üsna järsult, aga ma olen põnevil, et näha järgmist osa. Mul on tunne, et Augustus saab olema huvitav autor järgida.

Müntide Brief Muud tooted Digitaalsed Valuuta Releases

Podcast, Lühike Videod, Coin Brief on Müntide Portfolio ja lihtsustamine Müntide esindaja taotlemine

Väljaspool artiklid on olnud palju läheb kell Müntide Brief.

1. Müntide Brief Podcast # 10: Jim Harper vs BitLicense, Bitcoin Argentina, OpenBazaar Alpha & Xapo Fail

Kui te soovite vaadata video hooletussejäetud paljud artiklid arutatud siin, samuti teistele teemadele Bitcoin või üldise digitaalse valuuta maailmas, siis vaadake podcast. Evan ja Sean on seda teinud juba mõnda aega nüüd. See on alati tore vaadata poisid vestelda ja ma alati õppida üsna natuke kuulata neid.

Siiski, kui te eelistate lühema segment, podcast on ka jaotatud konkreetsete teemade lihtne vaadata:

Xapo Deebetkaart

Potentsiaal Open Bazaar 

Edendamine Bitcoin maailma unbanked Rahvaarv

Unisend ja Bitcoin Argentina

Otsene keelamine Bitcoin Kas praktiliselt võimatu 

Valitsus ei saa & ei kaitse teid Alates Bitcoin Theft

Bitcoin fondi Jim Harper küsib BitLicense Kommentaar Periood Extension

2. Müntide Brief on (Beta) Coin Portfolio on nüüd saadaval ja toetab Kõik Digital Valuuta Meil ​​on loetletud

Meie Müntide Portfoliois lõpuks valmis beeta testimise! Kasutades portfelli, saate sisestada avaliku aadressi kehtestada kõigile oma cryptcurrencies (koos müntide summale sul seda), ja me jälgida neid teile. Mitte ainult seda, kuid valuutade kus meil hinnainfo, siis ühtivad up väärtus kõik oma münte nii BTC ja USD, nii et saate kergesti kontrollida, kui palju kogu oma portfelli on väärt.

Palun testida seda süsteemi välja ja andke teada, mida soovite näha lisatud või mis tahes vigu leida. See ei ole praegu ajakohastada automaatselt, ja me teame, et hind ei ole teavet iga valuuta, pluss meil pole iga digitaalse valuuta loetletud (Usun, et oleme ~ 140 või ~ 150 kokku), kuid mis tuleb kõrvaldada lähemas tulevik.

Coin Portfolio peate olema sisse logitud, ja saab hõlpsasti juurdepääsetavad rippmenüüst oma nime all ülaosas lehe paremas.

3. Lihtsustamine Müntide esindaja Rakendused

Me otsivad alati rohkem Müntide esindajad nii valuutade juba esindajate ja valuutade seda ei tee. Isegi uus, väike valuutade suhtes kohaldada, kui taotleja on aktiivne selle kommuuni liige.

Juhised, kuidas taotleda nüüd kergesti leitav meie põhimenüü. Just hiirega üle "Coin esindajad" ja vajuta "Hakka Müntide esindaja täna!". Samuti tuleb kindlasti vaadata läbi meie Rulesand Resources.

Igatahes, see on kõik nüüd ma arvan. Loodan, et kõik naudib meie artikleid ja uusi funktsioone. Oleme alati valmis kuulama meie kasutajatele, nii et palun ärge kartke meiega ühendust võtta mingil põhjusel!

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga