Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv! | Estonian.lamareschale.org

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Täna, Twitch.tv teatas, kaudu twitter posti, et nad on nõustudes Dogecoin, kuulsa krüptopulk valuuta põhineb off Meem, nende "Turbo tellimus" kava. Turbo tellimus eemaldab lisab, lisab uusi chat funktsioonid ja suurendab video salvestusruumi saateid. Märkimise kava, jooksevhindades, maksab umbes 20000 Dogecoins.

Twitch.tv on kõige populaarsem live video streaming teenus internetis. See on majutatud suur mängude sündmusi, mis sageli on rohkem kui 500,000 inimest vaatamise korraga. Peal, et sait saab igaüks otseülekandeid video maailmale. Kasutajad armastan kohas, sest nad saavad suhelda lipsu reaalajas erinevalt YouTube või TV.

Twitch.tv on koduks paljudele professionaalne video streamers, kes soovivad oma YouTube'i kolleegidega, teha oma elu ära kohapeal. Nad ei saa praegu maksta Dogecoin ja tõmblema teatas mingeid plaane veel lasta neil seda teha, kuid see on alati olemas võimalus, et see on võimalus tulevikus. See on siiani suurim ettevõte kunagi aktsepteerida nali Internetis valuuta, Dogecoin. Dogecoin on nalja ja lighthearted kogukond võib olla suur põhjus, sest see sobib tavaliselt noor ja lõbus armastav videomängu demograafilised.

Twitch kuulub hiiglaslik internetikauplus, Amazon, Amazon ostis firma 970 miljonit dollarit kaks kuud tagasi. Amazon on tungivalt vastu Bitcoin. Kuid on näidanud mingit huvi seda teha. See võib olla ettevõtte lõpuks soojeneb, et idee krüptokaartide valuuta.

Dogecoin ühenduse valmistub Shibe.tv

"Shibes", nagu liikmed Dogecoin kogukond sageli kutsuvad üksteist, on kestnud pähklid üle selle üle aadressil / r / dogecoin. Reddit, reensport, kirjutas: "Me tegime seda mehe shibes! Ole uhke: ")" Teine Reddit, paxton125, ütles: "See on see meie jaoks. Oleme lõpuks saanud suur asi aktsepteerib meid. "

Kogu subreddit oli pingestatud uudised ja sellisel määral, šokeeritud. Nad armastasid, et nad võiks kulutada Dogecoin kohta teenuse palju neid juba tundus tuttav. Reddit, MidnightTide, kirjutas: "Ma tegelikult makstud 3 tõmblema tellimusi kasutades Dogecoin. See maksab teile 20k per tellimus (Maksin üle ja alla, kõik sõltub väärtus Doge päeval tellite) Tegin kindel, et ma ütlesin chat Ma kasutasin Dogecoin kui märguanne uue abonendi tulid. See ei võtta aega võtta Xsolla kinnitada ostu seega ole kannatlik. "Niidi järgnes kommentaar, paljude Shibes tänades teda muundamise, ja muidugi, ladestamise teda koerja.

See ei olnud lihtsalt rahaline huvi, ja see on potentsiaali pikaajalise mõju Dogecoin on priceis teadmata. Paljud Shibes olid huvitatud ühinema Twitch.tv ja postitad ojad ise. On teises teemas, räägiti paneb õpetus tõmblema streaming, eriti Shibes. Shibes võiks tuua oma maitse krüptokaartide valuuta huumorit ja energiat Twitch.tv.

Dogecoin on suur tehing maht mündi suurus, sest kogukonna, mis on ehitatud ümber mündi armastab lükkas. Nii kaugele, et enamasti hoitud Twitter, Reddit, ja foorumid, kuid mis võib hakata muutuma. Dogetipbot, teenus, mis võimaldab teil lükkas Dogecoin teistele inimestele, kes on ka registreerunud, töötab tõmblema. Paljud Shibes juba räägime seda ja veenduge, et alustada ladestamine streamers. Pikka aega, üks kasutamise juhtudel krüptokaartide valuuta oli viimise digitaalse sisu internetis ja pakkudes sisu pakkujad uue oja tulu. Kuigi see idee tundub väga usutav, seal ei ole ühtegi suurt juhtudel see juhtub, kuid sissevoolu Dogecoin kogukonna Twitch.tv võiks olla katalüsaatoriks selline asi.

Dogecoin Gaming

See ei ole esimene kord, kui videomäng firma, mis vastuvõtt Dogecoin. Notch asutaja Mojang stuudiod ja looja Minecraft, vabastatakse nali mäng nimega Cliffhorse jaoks Dogecoin. Mäng on vaid hobune, mis ajab mäng, tekstuur, mis näeb välja nagu see on otse välja 2000-ndate alguses. Mäng ilmus tasuta, kuid võimaldas inimestel saada see alguses, kui nad makstud Dogecoin. Stunt oli vähe pistmist Notch arvamus Dogecoin ja tõenäolisem oli pühkimine on teised arendajad, kes on üha nõustudes eelnevalt korraldusi, et maksta arendamise kulud.

VoidSpace

See on massilist multiplayer online rollimäng, mis võimaldab kasutajatel saada Dogecoin ilma kaevandamise riistvara. Kasutajad uurida suur maailm ja minu looduslikud ressursid. Arendaja mängu, Nikolas Gauvreau, ütleb ta ei ole kindel, kas või mitte, dogecoins on ressurss valuuta mängijad kasutavad vahetada ressursse omavahel, kuid mäng on alles väljatöötamisel. Mäng on saanud GreenLight'I veebivideo mängu poest, Steam.

Dogecoin Kuule!

Hind Dogecoin on suurenenud, sest see uudis. Eile, hind oli 0.0000006 BTC kuid on liikunud kuni 0.0000007 ajal avaldamise ajal. See hea uudis on peal teadet, et SnapCard, krüptitud valuuta makse töötleja, siis lisades 500 POS terminalid San Francisco piirkonnas. Need terminalide hõlbustab tehinguid Bitcoin, Litecoin, Ripple ja Dogecoin.

Tundub miski ei saa peatada Dogecoin jõudmist Kuule!

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

PGP krüpteerimine - algaja juhend