Mis on Dogecoin, heategevusmünt? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Dogecoinis üks unikaalne digitaalse valuutade mitmes mõttes, jäädes tehniliselt väga sarnane teistega. See on atmosfäärist kaasa oli täiesti ootamatu ja on ehk üks selgemaid näiteid võimu Meem internetis. Mis see on originaal kork 100 miljardit münti, mis on vahepeal muutunud olla piiramatu, võrreldes Bitcoin's21 miljonit, tundus, et vaidlustada tunnustatud eeskirjade digitaalse valuuta. Digitaalne valuutade arvati, et saada nende väärtus nende vähesus, ja seega peab olema deflatsiooni. Tänu Dogecoin, tundub, et ei ole tõsi.

Kuidas Dogecoin alustada?

Mündi käivitati 8. Detsembril 2013. Nali, mis põhineb populaarne Doge meme, kuid nädala jooksul see käivitamine oli ilmselge, et uue valuuta oli veojõu. Noor mündi plahvatas ülespoole ja aasta 12. Veebruari 2014 on turul capwas üle $ 90.000.000. Sellest ajast Dogecoin koos peaaegu iga muu digitaalse valuuta, on kogenud märkimisväärset langenud. Kuid hind hiljuti stabiliseerus ning on viimasel ajal hakanud trend ülespoole kord again.At hetkel turg cap on umbes $ 43.000.000, kuid Dogecoin kogukond on kasvanud Hiiglaslikku suurus. (Update: Dogecoin on langenud significantlysince sel ajal, ja nüüd umbes $ 15.000.000)

Kuid paljud on küsinud: Mis põhjustas selle nähtuse? Kindlasti ei olnud Meem üksi...

Miks Dogecoin Grow nii suur?

Kuigi meme oli mõjuvõimas tuues kasutajatele, mis oli eelmise ole olnud osa digitaalse valuuta kogukonna ja andis Dogecoin kogukonna ühine teema koondavad, tõeline liikumapanev jõud Dogecoin oli suuremeelsust kaasatud inimesed. Dogecoin kasutajad on võtnud ohjad heategevus ja sponsorlus, digitaalse valuuta maailmas. Alates $ 30.000 Doge annetatud aidata saata Jamaica Kaksoisreki meeskond olümpiamängudel, kuni $ 55.000 sponsor NASCAR # 98 auto ajendatud Josh Wise, hiljutise heategevus drive, Doge4Water, kes suutis tõsta üle $ 30.000, et toetada puhast vett projektide Kenya. Doge4Water kampaania ka murdis rekord saades suurim otsa kaudu saadetud Twitter, kui @savethemhood annetatud 14000000 dogecoins või $ 11.000, algatust.

Paljud on kahelnud Dogecoin pikaajalise elujõulisuse tõttu milline see loomise, kuid keegi ei saa kahelda siirus ja suuremeelsus, see on kogukond. Niikaua kui see jääb truuks ta juured ja domineerib endiselt see nišš nagu heategevus mündi, ootan see juba mõnda aega.

Seotud uudised


Post Altcoin

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend