Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema | Estonian.lamareschale.org

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Nagu eespool hiljuti, et "Mis on Dogecoin?" Artikkel, Dogecoin kogukonna ühendasid oma ressursse sponsor NASCAR on # 98 auto ajendatud Josh Wise, küündides $ 55.000. Sulatatud pildid on saadaval juba mõnda aega, kuid nüüd uus auto on valmis ja esimene tõeline fotod on vabastatud. Auto on ilusti tehtud, ja siis sõidetakse Aaroni 499 Sprint Cup 4. Mai 2014 Talladega Superspeedway Alabama.

NASCAR fännid, digitaalne valuuta toetajad ja meedia on kõik näidanud soosivat vastust sponsorluse ja Josh Wise ise on tegelikult osaleda digitaalse valuuta kogukonna viimastel nädalatel.

See sündmus on eeldatavasti tähelepanu keskmesse digitaalse valuuta ja võib väga hästi tutvustada täiesti uus osa elanikkonnast idee taga. NASCAR "Dogecar" disain kasutab peen värvi, kuid toretsev pildid ja paistab võrreldes teiste NASCAR autod. Põnevust on palpeeritav on Dogecoin subreddit ja kogu Facebook, Twitter, erinevates foorumites, jututubades ja muud massikommunikatsiooni kanalid.

Kuidas võiks see Dogecoin või muud Cryptocurrencies?

Nagu Josh Wise võistlused ümber pala, võib ta väga hästi aidata muuta avalikku arvamust digitaalse valuuta. Professionaalne spordi sponsorluse on suur samm mainstream vastuvõtmise digitaalse valuutades, ja see on hämmastav, et näha NASCAR kui edasiviiv jõud selles osas. Kui hr Wise võidab, siis ilmselt alguse uus Breakout ralli, mitte ainult Dogecoin, vaid kõigi peamiste münti.

Kogu digitaalse valuuta maailm vaatab, ja kui see ettevõtmine on edukas, siis ei oleks üllatav näha sponsorlus ja reklaam, teiste müntide lähitulevikus. Kujutlege tulevikku, kus uue kolledži jalgpalli kaussi mäng, BTC kaussi, mängitakse "Bitdome" trofee millel on üle suurusega füüsilist Bitcoin peal. Või Reddcoin võiks sponsor Hr Wise lähim rivaal, ning võimaldab pealtvaatajat vaadata füüsilist esitamist Internetis konkurentsi, mida võib näha täna. Peale selle, Sacramento Kings, kes on täielikult omaks Bitcoin ja digitaalse valuuta, võiks hõlmata Bitcoinimage nende kampsunid, pilte Litecoin, Reddcoin, Dogecoin, Vertcoin ja muud mündid oma staadioni järeleandmisi, ja rääkimata valuutade intervjuud meedia. Digitaalne valuutad on Detsentraliseeritud autonoomse korporatsioonide (DAC), ja seega saab tõhusalt sponsor organisatsiooni lihtsalt, et organisatsioon, kellel münte ja reklaamib valuutas, mis võib suurendada väärtus münte nad on.

Need ideed võivad tunduda ebatõenäoline täna, kuid alates 2014. Aasta algusest, kes oleks uskunud, et Dogecoin oleks küljel võidusõiduautode Talladega maiks?

Seotud uudised


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Kuidas Dashi osta 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Müntide lühiülevaade hiljutiste versiooniuuenduste ja varsti sooritatavate funktsioonide kohta

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza