Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis | Estonian.lamareschale.org

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Ethereumproject tõstnud üle 11000 Bitcoins- või $ 6,4 miljonit ajal kirjalikult -, et aidata rahastada oma ambitsioonika projektiga hoone detsentraliseeritud platvorm praktiliselt mingit lepingut.

Vastutasuks ühe Bitcoin, rahastajad Ethereum saada 2000 eetris (ETH), varaline cryptocurrency et kütuste Ethereum võrku. Kui võrk käivitab sel talvel, eeter maksab krüptograafiliste arvutuste kohta Ethereum blockchain et kontrollida lepinguid.

Ethereum Genesis Saleis seatud kesta veel 30 päeva, mille summa eetris sai ühe Bitcoin väheneb ajaperioodil. Kui tegelik võrgustik käivitab mõne kuu, kõik eetrit oli ostetud ajal Genesis Müüa siis kõva kodeeritud arvesse Ethereum kõige esimene plokk ja levitatud toetajad allalaaditav klient.

Pärast seda, täiendava 9,9% selle esialgsest ETH summa antakse alguses contributorsand meeskonna liikmed; teise 9,9% toetuse läheb suunate Ethereum sihtasutus; ja lõpuks, summa, mis võrdub 26% esialgsest ETH plokk jagatakse kaevurite igal aastal.

Ethereum Long-Term Potentsiaalne

Käivitamine Ethereum on tugevalt hyped on cryptocurrency kogukonna ajal 2014 ja mõjuval põhjusel - see süsteem püüab teha lepingud, mida Bitcoin tegi valuutas. Võttes detsentraliseeritud, trustless võrgustik, mis saab krüptograafiliselt kontrollida lepingute võiks pakkuda odavam ja efektiivsem versioonid advokaadid ja maaklerid. Kuigi, see on "lepingud" võimaldab palju, palju rohkem.

Muidugi, need tüüpi rakendusi on aastaid mööda joont ja moodustavad ainult maitse potentsiaali, Ethereum. Aga projekti looja Vitalik Buterin selgitab aasta Ethereum YouTube channelthat kord oma võrgu küpseb, saab välja lõigata keskelt mehed praktiliselt iga tüüpi leping või tehing:

  • Detsentraliseeritud finants- ja varahalduse
  • Peer-to-peer sõnumside ja sotsiaalsete võrgustike
  • Hajusandmete hosting ja ladustamise
  • Online hääletamise ja läbipaistva valitsemise

Need on vaid vähe suuri võimalusi, kuid milline Ethereum on, et see on täiesti avatud igasugustele leping. See ei pea sisseehitatud kategooriad milliseid lepinguid Toetatakse on tegu NXTor Vastaspoole.

Kuna Ethereum on Agnostitsism poole, mida võrgu saab kasutada, see on tegelikult väga raske ennustada, milliseid rakendusi, mis võivad saada ehitatud. "Kõige põnevam rakendused Ethereum on ilmselt need, et me ei ole isegi mõelnud," vastavalt Vitalik.

Detsentraliseeritud autonoomne Future

Tõepoolest, võttes idee detsentraliseeritud rakendustes ja laiendades seda tulevikus annab ka mõningaid põnevaid võimalusi.

Kui Genesis Müük algas, Ethereum projektimeeskonna läksid IAMA subreddit vastata toetajad küsimustele. Üks neist küsis: "Mis on kõige sci-fi hull piiri mõeldamatu rakendus, mis Ethereum saaks kasutada tulevikus?"

Vitalik respondedwith visiooni futuristliku ühiskonnas, mis töötab täielikult jaotatud lepingute ja detsentraliseeritud pooltevahelised kokkulepped. Näiteks ta kujutleb stsenaarium, kus üürile mõned maa hõlmab makseid üürileandja kaudu blockchain - kui rentnik peatub pöörates on blockchain automaatselt ütle kinnistusosakonna vahetada omandi tagasi üürileandja ja lukud ei tööta enam koos et üürija nutitelefoni võti. Vastavalt Vitalik, selline blockchain põhinev leping juhtimine ei ole lihtsalt kohaldada üürija:

Muidugi, oma üürileandja on seotud sama piirangud - kui ta lülitab oma konto makstes kohaliku omavalitsuse $ 6.60 Maamaks päevas, siis ta kaotab omandiõiguse ja lepingu lülitub automaatselt üle nii et teil on üürile valitsuse asemel. Valitsus ise on lihtsalt suur detsentraliseeritud organisatsioon, ja te näete reaalajas $ 6.60 liikudes blockchain ja lõpuks saada kontole maksma meditsiiniuuringute, mis püüab eluiga pikendav 170 aastat 230.

Ethereum võib lõpuks aluseks rakendada detsentraliseeritud valitsemisviisi, mis võimaldab blockchain tehnoloogia teha valitsuse tõhusamaks ja läbipaistvamaks. Ei ole mingit vajadust usaldada mõne vale inimestele vahendada lepingute õiglaselt ja täpselt, sest Ethereum võrgu teeme neid asju paremini ja kiiremini.

Lõkse teel Genesis

Hoolimata kõigist Ethereum potentsiaali, see ei ole ilma oma osa probleeme teel käivitada. Kuna Genesis Müük tõhusalt ulatub IPO see tekitas muret, et föderaalse väärtpaberituru reguleerijate võivad häirida - selle tulemusena eetri müük lükkus edasi kuni oli projekti piisavalt kindel oma kaebeõigust.

Oma intervjuus Müntide Brief, ettevõtja Erik Voorhees kommenteeris iroonia Ethereum on avatud määrus enne käivitamist:

See on täiesti mõistetav, et nad soovivad seda teha, aga mulle, et on omamoodi vastand, kuidas see cryptocurrency kraami peaks toimima. Seal ei tohiks olla ebaõnnestumine asutajad. See ei tohiks olla, et kui nad vabastada see, regulaator võib tembeldada neid välja ja siis Ethereum on läinud.

Selline dünaamiline tundub, et illustreerida, kuidas kuigi küps Ethereum võrgus on suur potentsiaal muutuvas ühiskonnas aastaid mööda joont, projekti on siiski veel lapsekingades sel hetkel. Võibolla see oli hea, et meeskond sai oma õigusliku pardid, et enne põhimõtteliselt käivitamine multimillion dollari IPO - see oleks häbi reguleerijad tappa nagu paljutõotav projekt juba enne selle saab maapinda.

Praegu Ethereum kindlasti väärib lähemalt igaüks, kes on huvitatud kohaldamisel detsentraliseeritud olemus Bitcoin keerulise maailma lepingud ja seadused. Kui projekti saab edukalt käivitada võrgu sel talvel ja seejärel kasvatada pühendatud kogukonna arendajad, see lihtsalt võib osutuda Vitalik Buterin on futuristlik nägemus reaalsuseks.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm