FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega | Estonian.lamareschale.org

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Svante Lehtinen on vaikselt ja ettevaatlikult pöördeliselt majanduse Soomes. Oma mittetulunduslik projekt FIMKrypto, ta on töötanud koos meeskonnaga coders ja strateegid, et proovida uut meetodit, millega kehtestatakse ühised rikkuse jooksul rahvas. Ambitsioonikad eesmärgid hõlmavad pakkudes põhisissetuleku iga saamise Soome kodanik, tasu osalemise stiimulid, ja lõpuks kogu parandamine elukvaliteeti soomlastest. Lehtinen loodab õppides vigadest eelmise altcoins kõrval ettevaatlik täitmise pikaajaline strateegia, mis aitab FIMK luua tugeva aluse digitaalse piiril. Ta on öelnud:

Alates turustamise ja tegevuse seisukohalt oleme kindlasti õppinud, et hyping mündi ja läheb kiireks buumi ei ole jätkusuutlik. Ka Auroracoin jaotus sai selgeks, et äkki "maandamisalus" on üsna kohutav viis levitada riigi põhisissetuleku. FIMKrypto lahjendab mõju ekstra valuuta pakkumise koguse suurendamisega põhisissetuleku aeglaselt ainult kasutajatele, kes teada FIMK ise ja levitate vabatahtlikult. Nii laienemine läheb orgaaniliselt suust suhu.

Kuigi eesmärgid on kaugeleulatuv, Lehtinen on täidetud tohutu edu ajal teekonda laialdasema kasutuselevõtu Soome digitaalse valuuta. Olles kogunud üle 533 bitcoinsto käivitada projekti FIMK meeskond on plaanid organisatsiooni suurendada oma kohalolekut järgmise nelja aasta jooksul. Üks nende viimaste vahe on vabastamist nende uus rahakott.

Mofo rahakott ja Tulevikuplaanid

Mofo Walletis FIMK arengu, mille eesmärk on saavutada parim kombinatsioon turvalisuse ja kättesaadavuse. Rahakoti html5 baasil, ja ligipääsetav igast seadmest. Mis eraldab seda teistele Internetis rahakotid on see, et pärast ainult parooli, seade kontole juurdepääsu on vaja faili talletatakse süsteemi. See võimaldab kasutajal on turvalisuse täieliku laua- rahakoti, kuid on ka risti seadme ühilduvuse seotud Internetis rahakotis.

Lehtinen kommenteeris, et:

Ma tahan, et inimesed mõtlema mis on raha, st. Üleviimise ja ladustamise raha, nägemus, mis traditsioonilise fiat on omamoodi kaotada nendel päevadel. Need asjad on juurdunud tahet aidata kaasa täiustus maailmas. Iga elus asi on raha. Probleem on suunates korralikult isegi säilitada heaolu kogu loodu ise. Nii need motiivid; ja katse tuua väärtust mitte nii heal järjel inimesed, kellele meeldib veeta päeva kirjalikult foorumi postitused oli esimene samm. Pidin kiiresti astute tõhusamaks kohtades nagu luuakse peaaegu riigi cryptocurrency.

Seotud uudised


Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

California ühe sammuna bitcoini legaliseerimisele