Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile | Estonian.lamareschale.org

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Fluttercoinmay olla mündi proovitud ja õige algoritm scrypt

Aga see on kindlasti midagi muud kui tavaline. See on mündi kõrged ambitsioonid, et eesmärgiks on luua keskkond, kus on rohkem tehinguid kui Bitcoin, andes kasutajatele põhjust kulutada seda. Pealegi kasutades hübriid proof-of-töö (POW) ja tõestamise kaalul (POS), on olemas ka teine ​​viis kaevandamise nimega Proof-of-tehingut. Tõend Tehing (POT) premeerib kasutajate kasutades münte osta. Alati mündid saadetakse, on võimalus leida POT blokeerida. Fluttercoins websitesays, et see on osa "Butterfly Effect", mis põhimõtteliselt premeerib inimesed, et liikuda mündi ümber, sest see kütused majanduses.

Mis teeb Fluttercoin Unique Digitaalne Valuuta?

Näiteks, kui keegi saatis 100 FLT osta midagi, nad võiks premeerida täiendava FLT poolt POT, mis võimaldab neil osta isegi rohkem punkte ja veelgi suurendada liblikas mõju. See suurendab ka võrgu turvalisuse, sest see lihtsalt suurendab teise kihi, mis sissetungija on murda läbi püüagi 51% rünnak.

Ründaja oleks omada 51% (või enam) on järgmised omadused:

  • Üldine võrgu hashrate
  • Üldsumma mündid
  • Ole hosting 51% või rohkem üldist tehinguid.

Nagu saamise üks neist 3 nõuetele on raske piisavalt, eriti kui ASIC tulevad mängu, ründajad mõtlema, enne kui proovite 51% selle mündi. Bitcoin on suutnud vältida seda POW üksi, kuid POS ja POT anda kahele täiendavale kaitsele.

Kuidas Fluttercoin varustamine Reguleeritud?

Ilma maksimaalne arv münte, tänu üha pakkumise FLT, Tõend tehingu peaks võimaldama täis majanduses, kus raha on alati ringlevad. See lahendab probleemi, et paljud fiat valuuta konkurendid on hädas, ja mida paljud on mures võiks mõjutada Bitcoin tulevikus.

Siiski on pidevalt vähenenud juhuslikult ploki tasu, nii inflatsiooni ei tohiks olla probleem, kui kiirust, millega varustamine FLT kasvutempo aeglustub nagu mündi muutub loodud.

Just nüüd, Fluttercoin aeglaselt auru arvuna 25 mõttes turuväärtusest. Plokk premeerib endiselt kõrge ja hinnad ikka odavad, nüüd on hea aeg hüpata juures investor ja kaevandamise seista punkti.

Heli teooria ja stiimuleid spendmoney, see on isemajandav mündi mida saab kindlasti mängida suurte nimede cryptocurrency.

Fluttercoin tõestab, et algoritm ja plokk premeerib ei ole kõik, mis läheb mündi. Making uus tõestus, nagu eespool mainitud proof-of-tehing ja rõhku isemajandav majanduse premeerib seda kasutada, võib anda alust uutmoodi vaadates digitaalse valuutades.

Ma näen Fluttercoin münt, mida kasutatakse suure liiklusega piirkondades, nagu hõivatud turul või inimeste toimub kulutuste Spree. Nii palju tehinguid toimub olukorras nagu need eespool öeldud, POT sagenemist ning suurendada kulutusi, tugevdades seeläbi majandust.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend