GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud | Estonian.lamareschale.org

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

GAW kaevurite, GAW Labs, seotud ettevõtted ja Josh Garza on korduv teema siin. Ettevõte, GAW kaevurite, alustas riistvara edasimüüja keskendunud Scrypt kaevandamise, kuid lõpuks laieneb SHA256 ja Bitcoin. Pärast seda on ettevõte tundus minna välja lugusid, kui ta käivitas see pilv-kaevandamine "Hashlet". Sellest ajast oleme jälginud aegluubis rongiõnnetus, mis on hävitanud oma suure osa oma investoritele. Paar nädalat tagasi kirjutasin artikli kohta SEC uurimise GAWand Josh Garza, mis sai alguse uurida ettevõtted, samuti palju muud teavet, mis olid avastatud kogukond või lekkinud siseringi.

Pärast seda, panin välja avatud pakkumise kogukonna saata mulle küsimusi hr Garza ja GAW. Josh oli kinnitas mulle, et küsimusi vastatakse, ja nii ma arvasin, et see oleks parim, mis võimaldab ühendusel otsustada, mida tuleb vastata. Ma lubatud, et jätkata paar nädalat, koostanud nimekirja kõige õigustatud, otsekoheseid küsimusi suutsin, ja saatis need Josh 22. Veebruaril 2015. See oli umbes sel ajal, et ma alustasin tööd selles, nagu mõned ilmutusi see artikkel hakkasid ilmsiks. Tänase seisuga ei ole ma vastust saanud. Muidugi, sest mis on nüüd tuntud, see on ebatõenäoline, et oluline.

Kui GAW kaevurite esimene ilmus Hashlets nad olid täidetud segatud kommentaare. Väljamaksed virtuaalne pilv-kaevurite olid üsna head, peksmine peaaegu kõik teised Bitcoin miningor Scrypt kaevandamise investeeringute, kuid ettevõte ei tegelikult tõendada, et see oli kaevandamise võimsus oli müüdud. Reaalselt Hashlets tundus olevat rohkem kaevandamise tuletis kui tegelik kaevandamine võimsus. Samas, kui ma intervjuu Josh Garzaa paar kuud tagasi, küsisin temalt otse, "Kuidas saab garanteerida, et Hashlets on kasumlik?" Tema vastus oli Pitkäveteinen, kuid mainitud:

Kui aeg läheb edasi, oleme ehitanud plaanid jätkata väheneb hind meie hooldustasud.

Sama hästi kui

Oleme tuntud, läbi mitmeid asju, näiteks vähendades hoolduskulusid, mis hõlmab hooldust, premeerides neid midagi süsteemis, samuti on võimalik kasutada turul vahetada neid, saame öelda, et teil on võimalik tekitama kasum ja raha. Nüüd jälle, thats kus on mõiste selguse... Väljaspool seda tööstuses, raha ei tähenda 2 kuud. Kui te ROI tavaline investeering, see läheb teid koos tõesti hea investeering, 5 - 10 aastat. Kui rääkida kaevur, et on ennekuulmatu number neile.

Kui palusin selgust pikaajalise kasumlikkuse Hashlets tegi ta selle kommentaari kohta pikaajalist väärtust oma klientidele:

Nad ei ole väärt negatiivne arv, isegi kui teil on samm ja nihe, nad on väärt palju. Kui sa õige nende poolt, siis on neid pikka aega. See on väärtuslik.

Tema avaldused tundus näitavad kava jätkuva kasumlikkuse Hashlets, isegi kui GAW pidi maksma välja tasku neid toetada. Tegelikult alates ajast Hashlets olid välja kuulutatud, see oli päris selge, et ainus viis GAW kaevurite tõeliselt säilitada oma lubadust "kasumlikkus" oleks täpselt see. Lõpuks, kui kaevandamise võimsus toetas reaalse riistvara, hoolduskulud oleksid saanud rohkem kui väljamakse (kui võtta arvesse esialgse kulud ja kulud uuendada riistvara) ja GAW oleks selle vahe katmiseks.

See on ilmselt visatakse aknast välja "Hashlet End of Life teadaanne". Selle asemel, kliente on pakkuda mõned võimalused:

1. Tekib aeg, mil toimub konversioon võimalus. See võimaldab Hashlets teisendada HashStakers eesmärgiga jätkuva kasumlikkuse. Nagu on laialt tuntud, HashStakers on aeg põhinev, nii teate antakse, kui kaua HashStaker programmi kestab enne selle aegumist, enne ümberehitamist toimub.

2. HashStaker Marketplace luuakse kus HashStakers võib osta või müüa.

3. GAW kaevurite moodustab koostöös uue põlvkonna ja tipptasemel pilve kaevandamise platvormi. Kui otsuse teha jätnud Hashlet selle praegusel kujul, siis teisendatakse automaatselt väärtusega, mis võrdub klientide algsest ostuhinnast, mis on tagastatavad uuel platvormil.

Välja arvatud # 3, mis näitab mingil teadmata, praegu olematu kaevandamise platvorm, teine ​​2 valikud jäävad lubaduse igavesti kasumlik kaevur. HashStakers on piiratud aja jooksul, nii et isegi kui neid ei müüda, need aeguvad. Kolmas võimalus ise on naeruväärne, kui GAW on "ZenPool" ja "ZenCloud" juba ette pilve kaevandamise platvormi. Ei ole mõtet, et uus platvorm oleks kuidagi teha Hashlets taas kasumlikuks, samuti ei oleks mõtet seda kuidagi olla võimalik anda klientidele krediiti esialgne maksumus nende Hashlets panna poole teise kaevur, kuid ei ole võimalik lihtsalt hoida Hashlets töötab kohe.

Tõend Pettus: DKIM-Allkirjastatud e-kirju GAW Josh Garza

Esiteks, lubage mul öelda, et need meilid postitatud Pastebin anonüümne Bitcointalk kasutaja nimega gawneedstobestopped. Tavaliselt ma ignoreerida anonüümne süüdistus niimoodi... Kuid tõendid räägib enda eest. Allikas ei tähenda midagi sel juhul, kui need on DKIM-Allkirjastatud e-kirju.

Teiseks, ma ei kasuta terminit "Pettus" lõdvalt. Eelmistes artiklites seotud GAW, olen püüdnud vältida kohtuotsuse, kui seal ei ole ühtegi konkreetset tõendit ülekohus. See ei ole enam õige. Kirju, mis on vabastatud näidata jämeda investoritele, samuti julgustust digitaalse valuutas "siseinfo". Legaaldefinitsioon "pettuse" on sageli raske määratleda, kuid kaasaegne Federal Žürii juhised, Korraldus 57-15, mis selgitab, kuidas kohtunikud peaks juhendama vandekohus väärtpaberite pettuse puhul, kirjeldab pettuse, "üldine termin, mis hõlmab kõiki geniaalne jõupingutusi ja tähendab, et inimesed töötada ära teised. " See on mõiste Ma kasutan seda artiklit ja on ainus termin, mis adekvaatselt kirjeldab, mis siin juhtunud on.

Tähendus DKIM-allkiri Suhe GAW ja Josh Garza

Olin hämmastunud, et näha neid DKIM-Allkirjastatud kirju ilmuvad Bitcointalk. DKIM tähendab, et meil "allkirjastatud" viisil, mis krüptograafiliselt tõestab, et ta saadeti domeen. Mitte ainult, et seda saab kasutada, et kontrollida, et sõnum ei ole mingil viisil muudetud, kui üks oleks vaja privaatvõti teha.

Niisiis, kui päises talle sisaldab midagi sellist:

DKIM-Allkiri: v = 1; a = rsa-SHA256; c = lõdvestunud / lõdvestunud;
utTasyVLHL6cYOvESeKSuXVII8VbGogHp2l4s =

See näitab, et RSA-SHA256 allkirjastamise algoritm kasutati logi sellele meilile saab tõestada, et see ei ole rikutud, ja pärineb geniusesatwork.com (või mitte). Seda saab kontrollida allalaadimist e-posti sisu tekstina või kopeerides toores tekst ja saata see läbi DKIM valideerimistööriist. Lisaks olen tegelikult sain meili minevikus, mis kasutatakse ka sama domeeni (d = geniusesatwork.com) ja valija (s = GAW). See kombinatsioon viitab konkreetse erasektori / avaliku võtmepaari, avaliku võtme kuvatakse kaudu DNS txt rekord: gaw._domainkey.geniusesatwork.com

Kui meili, mis sisaldab DKIM allkirja kopeeritakse DKIM valideerimistööriist eespool viidatud, siis väljund midagi sarnast järgmisele pildile.

Josh Garza vend, Carlos, seotud müük Paycoin ja GAW Paketid

Kahjuks kaks meili novembrist ei sisalda DKIM allkirja, kuigi kõik teised e-kirju teha. Ma kontrollisin minu enda kirju GAW ja nad ei käivitu sealhulgas DKIM allkirju kuni detsembrini, nii et see sobib. Ikka, ma märkida kaks meili, et puuduvad DKIM, kui need ei saa veenvalt tõendatud, et need pärinevad Geniusesatwork.com, BTC.com, või mis tahes muu domeeni.

Esimene e-kirju kaasata Josh Garza, tema vend, ja investorid. Juba novembris 2014 on kirju, mis näitab, et Carlos Garza oli seotud luues müük ja koguda makse tagasi GAW.

Kirju illustreerivad seda:

(Esimene email on alates novembrist ning teeb notinclude DKIM allkiri)

(Teine e-posti on detsembris ja doesinclude DKIM allkiri)

Loetletud investorid olid siin ostavad GAW plaani kuskil vahel kümneid tuhandeid, et miljoneid dollareid. Rishab Jain üksi näib olevat langenud üle $ 2 miljonit ostu Zen Hashlets, teisendada Hashstakers, lubadus teha koguinvesteering $ 7 miljonit. See teeb temast suurima nende investorite kaugelt... Mis on ka osa põhjusel, et mõned hiljem kirju on nii jube.

Eelkõige mõned read 2. Kirjuta tõesti silma torkama. Esiteks Josh väidab, et Rishab et GAW on suletud tegeleda Paypal:

PayPal palju tehakse (tehtud peaaegu kaks nädalat), meie turundus tahtis oodata, et me võiksime saada rohkem PR välja.

Nüüd võite olla ei tea, "Mis tegeleda Paypal?" Noh, tundub, et see on see, mida Josh rääkis selle investor:

Partnerluse algab kõik paypal kaupmehed nõustudes paycoin. Me ei ole otsustanud, kas me kasutame oma kasutajate vahel ülekandeid. Nagu see on, mida paybase on. Aga me integreerida kõik oma kaupmehed. Nii igaüks, et võtab paypal võib võtta paycoin.

See on uskumatu nõude... Ja ma näen, kuidas investor saada põnevil, et. Paypal integratsiooni kindlasti oleks teinud seda kogu lugu väga erinev... Aga ilmselt Paycoinis ei aktsepteeri kõik kauplused, mis aktsepteerivad Paypal. Peale selle, Josh väidab, et Cantor Fitzgerald, mitme miljardi dollari investeerimispank, väärtustatud Paycoin at $ 60 per münt:

Cantor on eenduv PC tuleb Uusehitise umbes $ 60 juunis. Kõik normaalse kraami kehtiks, mitteavaldamise kokkuleppes nähakse esiteks õigust keelduda uue tehinguid, parim rahvaste jne Anna mulle teada, kui on huvi. Ei mainisin, olen lõikamine minu jaotamise, nii ei muretse :)

Nüüd, see ei saa olla 100% ümber lükatud, kui Cantor pole avalikult mainitud Paycoin kuidagi. Cantor "s aseesimees kindlasti on, või oli, investor GAW Labs ja Great Auk Wireless, kuid ei ole kinnitust, et ta on teadlik sellest, mida Josh ja GAW, teevad kohe.

See ütles, on väga ebatõenäoline, et Cantor Fitzgerald oleks isegi viitsinud projekti väärtus uue digitaalse valuuta. Mis alusel oleks nad kasutavad, et leida hindamise $ 60? Kuidas nad õigustavad? Ainus viis, et oleks mingit mõtet üldse oleks, kui Paypal ja GAW tõeliselt olid partneriks koos... Kuid ei ole tõendeid selle kohta, et on tõsi, või oli kunagi isegi kaalumisel Paypal kuidagi.

Josh Jultunult eksitada GAW kogukonna "liikuda Market"

Kuidas sügavamale tahtliku eksitava investorite leiame, et see suurepärane näide:


On täiesti jultunud, mida mõeldakse, kui Josh mainib:

Ma saan kõik arvata me liigume hind, nii et nad liiguvad ta meile muhaaaaaaaaaa

Pärast Paycoin ilmus, oli mitmel korral, et Josh mainitud ta "liigub turul" või "liikuv hind", kuid paljudel juhtudel tundus, nagu oleks see polnud tõsi. Üldiselt teateid liigub turul oleks, millele järgnes väike hinnatõus, millele järgnes järsk langus, kuna inimesed võtsid ära liikumise. Selle e-posti, kahtlus, et ta tegelikult ei püüdnud liikuda turul, vaid tuginedes ühenduse seda teha teda, on kinnitatud. Selline turumanipulatsiooni on täiesti sobimatu, ja sageli põhjustas suure kahjumi üksikisikutele, et kaubeldakse teadaanded.

Sisselülitamine GAW suurimad teadaolevad Investor

Rishab, nagu eespool öeldud, on GAW suurim teadaolev investor. Tema esialgne kaasamine tundub lähtuvat off-the-raamatud, "Miski kirjalikult" tegeleda $ 750.000:

(E-novembrist. Nr DKIM allkiri)

Pärast seda, seal oli $ 2 miljonit mainitud varasema lõik, kuid see ei olnud lõpuks Rishab on investeerimine GAW. Pärast $ 2 miljonit detsembri algusest, tundub ta tõmmatakse veelgi sügavamale poole lõppu:

Lugedes seda e-posti, tundub, et Rishab sattus lubades teise $ 2 miljonit "Primes". Miks ta seda teeks? Noh, see järgneb vestlus, kus Joshed märkis ta "liigub turul" samal päeval, et ta saadetakse e-posti teistele liikmetele GAW naerdes valede väiteid liigutades hind, nii et teised teeksid seda talle. Mitte ainult, et Josh taas tugineda Cantor Fitzgerald õiguspärasuse, väites:

Cantor aitab käivitada esimene avalik vastutasuks porgandit! Ja nad ei kavatse kasutada * nii * BTC ja Xpy jaoks baasvaluutadele teha kauplemise !!!!!! Ma umbes minestanud, kui kuulsin, kui ma teadsin, et nad tegid seda, kuid ma ei tea, nad kasutavad Xpy alusena valuutas. Ma lihtsalt arvasin, et me oleks loetletud.

Ma ei suuda ette kujutada, mida ta teeb Xpy.

Palun jällegi hoida seda meie vahel. Isegi mu vend ei tea. Ma pean siis teadke, et ma ei usu, et Cantor läheb võimaldab meil müüa enam münte, kontrollerid, või isegi rahakotis. Minu partner Stuart ütleb, et Howard (esimees) on öelnud, tema poisid, et Xpy läheb tõsta väärtus sobitada BTC.

Muidugi, see exchangehas ei teostunud, või isegi mainitud Cantor. Lisaks ei saa ma näha finantsasutus käivitada vahetada ja kasutades valuuta nagu Paycoin. Kuigi ma arvan, et Paycoin tabas mõned ideed, et oleks kaebuse pangandussektoris, on kaugel tegelikult annab tugeva platvormi neile. Pikaaegset digitaalse valuuta, nagu Bitcoin või oma, uue digitaalse valuuta, mitte ühe sellise tuhmunud maine, oleks märksa mõttekam.

Kahjuks hr Jain näib olevat võetud sööt.

Kuid isegi siis, kui ta oli eksitamist, võiks arvata, et Josh oleks sünnis hoolitseda, mingil moel, umbes poiss. Isegi lugedes kõik see, mida võiks isegi jalutuskäigu kaugusel mulje, et midagi võib olla lihtsalt langenud läbi koos Paypal tegeleda, ja Josh valesti midagi seotud Cantor. See ei selgita turumanipulatsiooni, kuid see oleks vähemalt vähem jube. Kahjuks talle saadetud umbes nädal pärast eelmise suhtlust Josh ja Rishab näitab täpselt, kuidas Josh näeb Rishab:

Samuti ei too see kuni Rishab. Kui sul teda köied, viimane asi, mida sa teha tahad on asju muuta

Loe et liin hoolikalt. Pärast võttes Rishab raha, Josh on läks oma venna tuua oma "poiste" jaoks eriline asi ostmise paycoins, et püüda võidelda survet inimesed müüvad neid turule. Rishab, teiselt poolt, on nüüd välja see mingil põhjusel. On teadmata, kas seal on tükk puzzle siit puudu, et saada kontekstis sellele järsk muutus, kuid ilmselt Rishab tundis ta. Ainult kaks päeva hiljem ta sirutas Josh oma muresid:


Nüüd, siin tundub nagu ifRishab üritab mängida lahe, ja ikka tugevdada, et ta toetab Josh, samas viitavad, et partnerid olid hakanud muretsema. Josh vastus on agressiivne ja üleolev ja mainib üllatav "tegelikult":

Mul on kümneid poisid, kes on investeerinud palju kordi üle, mida kutid on, ja mitte ainult ühel on saatnud talle meeldib see. Enamik neist üritavad osta rohkem.

Mul pole aimugi, kui on investorite GAW / Paycoin, mis ei ole nimetatud nende e-kirju, kuid tundub väga ebatõenäoline, et seal on kümneid inimesi rohkem kui $ 4 miljonit + investeerinud. Kui see oleks nii, siis $ 20 korrusel, et GAW lubas oleks saavutatud. See oleks olnud lihtsalt viisil luua väga suur osta seina $ 20, ja mis võimaldab kõiki neid, kes soovisid likvideerida prügila oma münte seina. Mis number Paycoins mis on "looduses", mitte Prime Controller rahakott või juba omanikuks GAW, olles nii madal, $ 52 miljonit +, mille tulemusel oleks isegi ühest tosin investorid suurem kui Rishab koos Rishab ise oleks piisavalt, et osta iga allesjäänud Paycoin at $ 20. Mis "kümneid", mis näitavad 24+ investoritele rohkem investeerinud kui hr Jain, see oleks olnud tühine.

Ausalt, see on raske mitte tunnen hr Jain sel hetkel. Paycoin praegune hind on $ 0,88, mis tähendab, et ta on tõenäoliselt kaotanud miljoneid, kui ta on suutnud osta ja müüa seda väga hästi. Sõltumata, tundub, et ta ei loobu, ja isegi olnud ideid, kuidas ta võiks aidata saada Paycoin läheb:

(See e-posti toores tekst on valesti vormindatud, ja seega DKIM allkirja ei saa kontrollida. Olen püüdnud eemaldada liigsed tühikud, et saan seda see algsesse olekusse, kuid ei tundu, et saada täpselt õige. Mõlemal juhul on on midagi, mis tundub süüd või vale see üks. Ikka, kui keegi saab määrata vormingu ja saada see üks kontrollida õigesti, võtke meiega)


Vähemalt töö ta oletada kõlab õigustatud edendamine, ja see on raske süü teda tahavad teha mündi edukas. Ainus väljapääs sellest auk on suurendada väärtust Paycoin, kuid arvestades, et e-posti oli jaanuari alguses, tundub, et võib olla kadunud põhjus.

Mõlemal juhul, loodetavasti ta on lugeda neid kirju juba, või loeb neid siin. See võib aidata selgitada, mis juhtus Josh, GAW ja Paycoin natuke.

GAW partnerlus- Mastercard

Viimase kolmapäev 25 veebruar, 2015, Coin Fire postitatud articlein vastuseks GAW hiljutise avalduse, väites partnerlus Mastercard ja Paycoin. Vastavalt Müntide Fire, kaks liiget oma meeskonda ühendust Mastercard, küsida partnerluse ja saime selle vastuse Seth Eisen MasterCardi Corporate ja avalike suhete Communications osakond:

Ma tahan selgitada, et MasterCard ei ole suhted PayBase / PayCoin.

See ei ole üllatav, arvestades mitmeid varasemaid "partnerlus", mis ei ole toonud kaasa. Ikka, sest see on kõige hiljutine areng, väärib mainimist.

Ma ei ole päris kindel, mida veel lisada, et see, et ma jätan ta seda. Julgelt joonistada oma järeldused, ning jagada oma mõtteid, mis on juhtunud. Ma tean palju muid asju on juhtunud kuna minu vanemad, põhjalikum artikkel GAW ja ma tõenäoliselt seda värskendada lähitulevikus. Kuid ma olen rohkem mures kirju kui midagi muud. Need tuleks esile, kõigile seotud GAW lugeda, kui halvim neist saab tõestada pärit btc.com või geniusesatwork.com... Ja nii domeenid kuuluvad Josh Garza.

Kõik e-kirjad, mida kasutati käesolevas artiklis pääseb pastebin allpool olevatest linkidest.

Http://pastebin.com/XfFy1dfU

Http://pastebin.com/2RHUSj8C

Http://pastebin.com/utQzx8jP

Http://pastebin.com/2hPQfx2Z

Http://pastebin.com/RuK4AVhc

Http://pastebin.com/PgdWNhae

Http://pastebin.com/QsNnQwmp

Http://pastebin.com/HnQfMMp1

Lisaks teistele kirju võib leida otsides läbi post ajaloo gawneedstobestoppedon Bitcointalk.

Inimesed on jõuda mind, sest viimane artikkel panin umbes GAW, paludes uuendusi, saates mulle informatsiooni või lihtsalt kommenteerides olukorda. Vabandan, kui te minuga ja ma ei vastanud. Ma olen veetnud juba mõnda aega läheb üle kättesaadava teabe, püüdes näha, kas ma oli puudu midagi või valesti tõlgendanud, mida ma lugesin. Kahjuks kaugemale eespool öeldud, ma ei leia ühtegi teist loogiline järeldus.

Seotud uudised


Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert