SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud | Estonian.lamareschale.org

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Kuigi palju sellest, mis juhtub sisemiselt GAW on teadmata, Olen varustatud dokumendid, mis selgitata käimasoleva küsimusi ere detail, samuti näitama viimase küsimusi, mis on unustatud või suuresti tähelepanuta, kogukond tänu uuemate distractions. Ma ei mingeid järeldusi siin, ega ma avaldada mõned asjad, mis mulle on öeldud, kui ma ei ole veel saanud tõendi, et nad on täpsed. Ainus üksikasjad avaldatakse see artikkel on koostatud teabe põhjal, et mind koos kindlaid tõendeid.

See on elav dokument, mida ajakohastatakse rohkem teave mulle või kokku puutuda. Kui teil on tõestatav informatsioon staatuse või võetud meetmete / vastu, GAW Labs, GAW kaevurite või ühe nendega seotud ettevõtted, saatke see [email protected].

Siin on sisukorra, kuupäevadega, et hoida seda organiseeritud ja teha uuendusi lihtne leida:

Hoiatus: Kuna tundub, et teatud segadust, tahtsime seda täpsustada. Iga mainita "uurimine" selles artiklis viitab üldisele tegude "uurides", "õppimine", "abivalmis" või esimese etappides SEC uurimise: 

Kõik SEC uurimine toimub eraviisiliselt. Faktid on välja töötatud võimalikult suures ulatuses läbi informaalse uurimise, intervjueerides tunnistajad, uurides vahendamine arvestust, vaadates kauplemise andmeid ja muud meetodid.

See ei tohi segi ajada "ametliku et uurimise", mis ei ole osutunud käimas praegu ja liiguksid võimaldada rohkem äärmuslikke meetmeid:

Mis ametliku järjekorras uurimise osakonna töötajad võivad sundida tunnistajaid ning kohtukutse tunnistama ja toota raamatuid, dokumente ja muud asjakohased dokumendid.

SEC käivitas uurimiskomisjoni GAW ja Josh Garza

See ei ole kindlasti breaking news. Coinfire alguses tehtud süüdistusi, et GAW oli vabastades eksitavaid umbes Paycoin / Paybase ja millele et vabastades Informationabout pehme elastne uurimine GAW. Ainus põhjus, miks ma mainida seda uuesti, on see, et me siin Müntide Brief saab nüüd kontrollida, et GAW uuritakse SEC.

Üks meie allikatest on andnud meile dokumendid, mis näitavad sisearutelud kus David McLain, suheldes Josh Garza, sätestab järgmist:

SEC alustas hiljuti avatud küsitlus GAW, siis jne

David McLain näib olevat seaduslik konsultant GAW, nagu "David H. McLain" of "DHM juriidilised teenused, LLC" on loetletud kui korrespondent kaubamärgi viilmed esitatud Josh Garza termini "GAW kaevurite".

Korraldatud küsitlus SEC ei ole mingil viisil tõestada ülekohus poolt GAW kaevurite, Josh Garza, või keegi teine, sest see ei saa määrata enne nende uuringute lõpuleviimist. See ütles, see ei sea kahtluse alla firma, kui mitte muul põhjusel, kui asjaolu, et nad on varem tagasi lükatud idee SEC uurimise. Muidugi on võimalik, et GAW ei teadnud, et SEC sond oli käimas kui Coinfire teatas ta. Kui see on nii, siis ma ei saa aru, miks käigus võetud meetmed olid denonsseerida Coinfire ja jätta idee võimalikku uurimist, mitte valmistuda nõutava teabe, ja loodan, et uurimise ei lähe alates Kõigepealt meede küps ametlik uurimine.

Ausalt öeldes, tähelepanu kõrvale SEC ei ole üllatav, sest Hashlets on väidetavalt "kaevandamise derivaadid" asemel tegelik, füüsiline riistvara, mis kuulub kasutaja. Kuna kasutaja ostab esindatuse ülessulamise võimsus, mitte tegelik segamist võimu, mis ei oleks turvalisuse (nagu derivaadid kuuluvad katuse all "väärtpaberite"). Tegelikult oleks rohkem üllatav, kui nad ei uurib seda üldse, sest see on selgelt nende pädevusse. Hetkel teatati, et Hashlets ei esindavad füüsilise riistvara ja ainult "simuleerida" kaevandamise erinevate basseinide, rida ületamist. Mis tuleb määrata praegu, kas GAW oli õigus anda nende derivaadid, kas otseselt või koos teiste rühmadega, ja kui nad käideldakse väljastamise, vahetamise jne õiguslikult...

Õiguslik Bürokraatia on väidetavalt sidumisest GAW on Paycoin Autasud programmi

Ühes varasemas, eraldi dokumendina, teine ​​advokaat, Carol Van Cleef kohta Manatt, Phelps, & Phillips, LLP. Tegi avalduse hr McLain mis sisaldas:

Tagasiostmise keelt ei ilmu selles versioonis või see kutsuda tähelepanu SEK kiiremini kui tahaksime.

Tundub, et proua Van Cleef oli ülekandmiseks seda sõnumit teiste liikmete juriidilise meeskonna, kes tahtis aega vaadata, ja sõnastada või tagasi lükata tagasiostu keeles.

Need piirangud tunduvad olevat mille masendav mõju hr Garza, kui ta lisada oma repliigi:

Ma nõustasid oma juristidele programmi käivitada. Olen välja jäetud paljud teised juriidilised koosolekutel, ja nüüd öeldakse me ei pruugi isegi seda programmi.

Hr Garza läks väita, et ta oli rahul pidurdab, kuna see tagasiostmise kava oli lubadus, et ta tegi oma klientide ja oma maine kannatab, ja kliendid kaotavad veelgi, kui see ei liigu edasi. Kuigi ma algselt oli see värskendav näha, et Josh tundub huvitatud on avatud ühenduse ja üritab leevendada kaotust, et nii paljud on kogenud, vahepeal on ilmsiks, et need meilid lekkinud otse inimestele, et peeti mõnevõrra " lojaalsed "e GAW. See muudab sõnastust e-kirju, ja nende sisu, küsitav, kuna nad võivad olla formuleeritud lihtsalt veenda neid isikuid.

Hr Garza jätkus, märkides:

Me teame, et peame tegema programmi, me lihtsalt vaja, et saada õigus poolest, võin joosta, et.

Kui see ei ole me kindlasti oleme isegi läheb au see, ma arvan, et ma vaja astuma. Kui ma ei saa loota nõu oma juristidele punktini mind vaadates nagu idioot ja paneb asjad läbi ja võttes selle tagasi, ma olen vale mees selle.

See vestlus toimus alles paar päeva tagasi, kuid ilmselt hr Garza ei astus veel. Kuid SEC uurimise koos õigusnõustamist, et tundub on sätestatud, et GAW hetkel, tekitab rohkem küsimusi kui vastuseid.

Lahkuv, High-Level GAW Töötajad

See on teema, mis vajab veel mõningaid selgitusi, kui mul on teateid erinevate tagasiastumist viimase paari nädala jooksul, kuid võin ainult leida mõningaid tõendeid paar töötajat. Kuigi tahaksin kaevama sügavamale, ma ka ei taha võtta fookus eemale esmane punkti arutelu, mis hõlmab neid, kes on jäänud.

Eric Volturno astus jaanuari alguses

Umbes 24 jaanuar 2015, Eric Volturno, kes postitati Hashtalk nagu zen_Eric ja Bitcointalk nagu zenMiner_Eric, teatas, et ta oli loobunud GAW paar nädalat tagasi. Eric oli algne president Zenminer, siis sai peadirektor GAW on ZenMiner Division kui ZenMiner ostis GAW.

Kuigi tema lahkumise põhjustest tehti kohe selge Hashtalk, string postitusi Bitcointalk andis natuke ülevaate tema arutluskäik. Pärast teatades, et ta oleks pensionile kasutajanimi zenMiner_Eric siin:

29. Jaanuaril teise kasutaja "WaffleMaster" postitatud tema theoryabout mis juhtub kulisside taga GAW.

Recon_eric, reageerisid sellele:

Kõik see on õige, välja arvatud umbes 95% sellest... Häbi küll, sest sa olid tõesti peale midagi.

Ütlen järgmine, et tegelda oma avalduses lõpus. Üks asi, mida ma olen mugavalt öeldes avalikult, et keegi firmas oli kõik tükki puzzle, välja arvatud üks, kes nägi seda kõike. See on sama, kui see oli kavatsus kogu aeg, ainult osa miinimumini kellega ja mida oli vaja ehitada. Isegi need meist "ülemine ešelon" olid täiesti tume paljud "peenemaid üksikasju". Ma olen valmis, et näidata kõiki asutus, kes küsib, see oli kohe pärast õppimist nende peenemaid üksikasju, mis liikus mu käsi lahkub ametist. Kahetsusväärselt Kannan on, kui kaua kulus mul näha suurt pilti.

Minu lahkumine ei olnud midagi pistmist kuulujutud käimasolevate juurdluste nagu ma juba loobunud enne seda oli isegi teema. Ma ei ole loll, kui on uurimise pooleli, mu lahkumist ei loobu oma möödunud kaasamine. Ma tean ka, et ma ei enesekindlalt vastata kõigile, kes küsib, et ma alati seisnud, mida ma tundsin oli õigus.

Loodan kutid võttes fantastiline nädal.

Kuigi see ei ole otseselt juhtida mis tahes sõrmed, see tugevalt tähendab, et midagi tõsiselt valesti juhtub sees GAW ja et väljaspool ühe isiku, keegi oli käimla üldise kava. Siiski on kuidagi teada, mida Eric viitas täpselt, ja see on väga tõenäoline, et ta ei saa minna mis tahes üksikasjalikumalt rikkumata NDA.

Joe Mordica näib olevat kadunud GAW

Joe Mordica on olnud ilma viimasel ajal, kuid seal on vähe kinnitust, et ta tegelikult lahkus positsiooni GAW. Kuigi me ei saa tõestada, 100% kindel, et hr Mordica enam seotud GAW Labs / kaevurite või mis tahes sellega seotud ettevõtted, seal on mõned bitti informatsiooni, mis viitavad sellele, et see on nii.

Esiteks, inimesed on märganud, et tema LinkedIn profiil on äärmiselt piiratud nüüd, ja see ei mainita GAW kusagil avalikus lehel. Muidugi, et ei osutu palju, kui tundub, et paljud liikmed GAW töötajad on rangelt piiratud juurdepääsu oma LinkedIn lehti ja / või puhastada kõik mainib GAW.

Kuid "punane lipp" mulle tuli siis, kui ma püüdnud kontakti Joe otse. Olen rääkinud hr Mordica e-posti teel minevikus, nii et ma püüdnud temaga ühendust nii ja 

Ma kiiresti vastust saanud, kuid see ei olnud Joe:

Niisiis, tundub, et Joe e-posti aadressid ei ole enam olemas. Nagu ma ütlesin, et ei ole veenvad tõendid, et ta on läinud, kuid tundub väga imelik, et kõrgetasemelise töötaja iga ettevõte oleks oma ettevõtte e-posti konto kustutatakse.

Kus on Development Team taga Paycoin?

Täna, Josh Garza vabastatakse avalduse arengu kohta Prime Controller UI. Kuigi see ei ole üllatav, ta enda avaldus järgnes taotlus kogukonna liikmed, kes olid huvitatud arendada süsteemi:

See tundub kummaline mulle, kui ma rääkisin hr Garza enne Paycoin käivitatud ja ma mainisin seda, "Ma arvan, et see võiks toimida päris hästi, sest see on hästi läbi mõeldud. Kui meeskond olete töötanud selles saab tegelikult teha seda töötada viis, kuidas seda välja toodud lühiülevaade, see teeb phenomenoly. See teeb seda kõike lihtsalt tööd tegelikult... "Tema vastus oli:

Ma olen rõõmus, et sa näed, et kuna ma nägin inimesi postitad, et see oli "no big deal" ja me sisseoste palju, palju erinevaid arendajaid ja meil oli inimesi tööstuses, kus on palju seoses korter läbi ütlema, et see ei ole isegi võimalik ehitama. Nagu, see ei ole isegi võimalik... Ei ole kuidagi võid ehitada seda. Niisiis, ma olen rõõmus, sa näed seda.

Mis Josh oli selgitanud mulle, osaliselt selles intervjuus, samuti teistes vestlused, oli see, et GAW oli palgatud high-end tarkvaraarenduse ettevõte täielikult ehitada Paycoin süsteemi. Kus on see areng meeskond nüüd? Miks kogukonna arendajad vaja täita funktsioone, mis oleks pidanud olema osa Paycoin süsteemi algusest?

Tundub, et Müntide Firewas ka antud e-kirju kinnitades SEC uurimise ja avaldas oma analüüsi. Järgnevatel päevadel peaks olema huvitav, pehmelt öeldes.  

Jätkame lisada see artikkel, ja ehitada see täiuslikum "paljastus" kohta GAW, nii palju infot, kui leiame. Jällegi, kui teil on mingeid tõestatav seotud teabe GAW kaevurite, GAW Labs tagasi tuua ROI, või mis tahes muu GAW seotud firma, saatke see [email protected]

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

PGP krüpteerimine - algaja juhend

Post Altcoin

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks