Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz | Estonian.lamareschale.org

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Raske ette altcointo saada õiget tähelepanu. See võtab midagi erilist, et meelitada kasutaja, investor või kaevur. See võib olla logo, võiks olla nimi, võib olla juhuslik reddit postituse juhib keegi on. Vertcoin sportlane kampaania algas genereerida täpselt selline immateriaalne meeldivus, toetudes spordi- ja Fitnessifännidele. Ma istusin Brandon Kurtz, lihaste toimingu taga rohkem teada saada.

Q: Kergejõustik ei ole esimene asi, mis hüppab mulle pähe, kui ma arvan, elektrooniliste valuutas. Kõnni meid läbi, kuidas sa tulid Vertcoin sportlane.

A: ajal Vertcoin sportlase loomine, olin arvesse kahte asja: digitaalse valuuta ja töötab. Palju mu päeva kulus uurides cryptocurrency, õppida, kuidas kaevandada või lihtsalt postitad foorumites. Ma armastan joosta, ja ma armastan Vertcoin, nii et ma otsustanud ühendada kaks! Algul oli see lihtsalt saab olema minu jaoks, et edendada Vertcoin Berliini maraton. Üsna varsti pärast kampaania läks, ma otsustasin avada uksed kõigile, kes soovisid osaleda. Ma kasutan sportimisala tuua teadlikkust Vertcoin, kuid tegelikult on see rohkem suunatud saada vestlus alternatiivsete valuutade alanud. 

Q: Mis esialgu meelitas teil Vertcoin?

A: tehnilised aspektid mündi ja kogukonnas. Arendusmeeskond on suur ja Vertans on kirglik. Me kõik tahame näha mündi õnnestub!

Q: Kuidas rohkem inimesi räägime alternatiivsete valuutade on võti, kuidas sa teed, et koos Vertcoin sportlane?

A: Teadlikkuse sõita laialdast kasutuselevõttu. Mis Vertcoin sportlane, igaüks saab veeta paar Vertcoinor Bitcoin (neile, kes ei pruugi olla võimalik vahetada otse Vertcoin veel) kohta t-särk ja saada suursaadik digitaalse valuuta liikumist. Vertcoin sportlane on mõeldud rohujuure. Igaüks võib osaleda ja sponsorluse pakume on üldiselt kohalike meeskondade / sportlased otsivad veidi abi. Praegu tehakse kõike kohalikul tasandil. Kui isik väikelinna kannab Vertcoin sportlane särk ja räägib digitaalse valuuta oma sõprade ja perega, ma usun, et on hea starter.

Q: Nii et inimesed sind näha töötab oma Vertcoin sportlane t-särk, mida on vestlused olnud nagu?

A: Keegi ei peatub ja küsib mind, kui ma olen välja töötab, kuid nad puutuvad Vertcoin logo. Aasta või kaks, nad võivad öelda ise, "Ma mäletan, et kutt välja töötab, et logo oma särk." Seal on palju töötab gruppe, mis kõik vastavad üldiselt baaris hiljem, ja just siis vestluste juhtuda. Kui nad huvituma tehnilisi aspekte alternatiivsete valuuta, siis ma arutada, et koos nendega. Kui nad on rohkem huvitatud sellest, mida Vertcoin sportlane teeb nii sportimisala, siis me räägime sellest. Mul on veel leida head lift pigi, nii et ma minna nii põhjalikult kui nad olek mugavaks. 

Q: Nii et mis tahes rääkida sport ja edendamine viib arutelu sponsorlus. Bitcoin ja Dodgecoin teevad. Kas me näeme Vertcoin küljel NASCAR auto?

A: Kui ma armastan, mida Bitcoin ja Dogecoinhave suutnud saavutada nii sponsorluse sellisel tasemel, siis ei ole kunagi olnud põhirõhk Vertcoin sportlane teha sama. Vertcoin sportlane teenindab enam kui sportlik branding kui see ühe kuulutuse valuutas. Enne NASCAR, MMA ja College jalgpalli kaussi mängud on Vertcoin kogukonna sponsoreeritud amatöör-ish jooksja Colorado. See on minu lootus, et ma saan teha sama teistele. Loomulikult toetan kõiki neid mündi sponsoreeritud sportlaste ja spordisündmuste. Josh Wise on kindlasti mu lemmik NASCAR juht ja ma kaevama mida ta teeb kogukonna! Kuna Vertcoin kogukond kasvab, me kindlasti uurida asju niimoodi samuti.  

 

 

 

 

 

 

Seotud uudised


Post Altcoin

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu