Mis on Litecoin? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Litecoin?

Mis on Litecoin?

Litecoinis üks populaarsemaid digitaalseid valuutades ajahetkel ning loodi Charles Lee, endine töötaja Google. Ta on võtnud idee Bitcoin, kuid muutis mõne põhikomponent, nagu ploki ajal, mis on 2,5 minutit versus 10 minutit Bitcoin. Kaevandamise algoritm on ka erinev Bitcoin, nagu Litecoin oli esimene münt kasutada scrypt

mis on kaevandamise algoritmi, mis nõuab rohkem mälu kui SHA256, muutes loomine ASIC (Application-Specific Integrated Circuit) keerulisem.

Kuigi need erinevused võivad tunduda tagajärgedeta individuaalne, mis ei ole seotud digitaalse valuuta kogukond, nad on tegelikult väga oluline. Litecoin töötati olla alternatiiviks Bitcoin ja eeldatavasti hõbedase Bitcoin kulla. Siiani tundub see üsna täpne. Litecoin on kork kokku mündid, mis on umbes 4 korda Bitcoin ja on hõivatud hind punkti, mis on sarnane hõbe vs kuld lähiminevikus. Praegusel hetkel 1 Litecoin on väärt umbes 0,0257 Bitcoin või umbes 2,5% väärt on Bitcoin. See on suhe 40: 1, mis sobib suurepäraselt üldist valikut 35-50: 1 kuld: hõbe suhe.

Update: Kuna aega see artikkel on kirjutatud, siis LTC et BTC suhe on langenud oluliselt sünkroonis. Peale selle, ASIC jaoks scryptare nüüd saadaval ja kiiresti racingtoward state-of-the-art.Pikaajaline investeeriminePikaajaline investeerimine viitab investeerimisstrateegia, mis keskendub osta Bitcoinsnow ja ootab neid hindame üle pika aja. Pikaajaline investor võiks korraldada peale investeering kolmkümmend aastat või rohkem! Meil on nüri, kohe see ei ole eelistatud meetod paljud investorid. Turuhindadele lükates mitu dollarit või rohkem antud päeval, paljud investorid on rohkem huvitatud raha lühiajaliselt. Siiski ei tähenda see, et pikaajaline investeerimine ei saa olla suurepärane investeerimisstrateegia.

Enamik pikaajalisi investoreid ei sea mingeid konkreetseid lõppkuupäeva või hind punkti, kus müüa Bitcoins. Selle asemel, nad investeerivad ja istuda ja vaadata, sest nende vara hinnata aja jooksul. Pikaajalised investorid on rohkem huvitatud kogunenud raha ületunnitöö kui keerates kasumit nädalas kuni nädala või kuu-kuusse. See ei tähenda, et pikaajaline investeerimine ei saada suurt tulu. Kaugel sellest. Kui teil on investeerida 100 dollarit Bitcoin tagasi veebruaris 2011, mil nad olid kauplemine umbes 1 dollar, nad tahaks praegu olla rohkem väärt kui 100,000 USD. Ja pidage meeles, Bitcoins müüsid üle 1000 BTC ühe dollari 2009. Aastal Kujutage ette, kui sa olid investeerinud 100 USD siis ja hoidnud oma Bitcoins!

Võrreldes lühiajaline investeerimine, konkreetsed osta ja müüa läbi punktid on üldiselt ei ole nii oluline. Hinnaerinevused mõne dollarit üldiselt ei loe nii palju. Muidugi, kui Bitcoins näivad hoone viiakse tohutu mull, siis ei tohiks investeerida ükskõik mida investeerimisstrateegia on. Samal ajal, kui Bitcoin hinnad näevad välja nagu nad on depressioon ja krunditud tagasilöögi, nüüd on õige aeg investeerida, ükskõik oma strateegia.

Kui otsite teha pikaajalisi investeeringuid, kõige olulisem küsimus peate küsima on kui investeering tundub, et see ei kogune väärtus aja jooksul. Kui te veendunud jah, siis tegemist pikaajalise investeeringuga võiks olla suurepärane valik. Sa peaksid teadustööd teha, muidugi, ja hoolikalt visandada miks investeeringud saavad väärtus aja jooksul.


Kas otsite töötama ja maksma Bitcoinis? Siin on kuus veebisaiti, mis võivad teid aidataMis Bitcoin hullus kasvab iga päev, miks mitte alustada tööd vahetada cryptocurrency? Tundub hea mõte, eriti kui sa oled vabakutseline töötaja.

Et miks Bitcoin Kontrollija tahab näidata teile kuue hämmastav platvormid, mis aitavad teil avastada töö opportunitiesand saada makstud kuulsaim virtuaalne mündi maailmas. Vastavalt CottonTailMarketing.com, need on mõned parim online kohti otsima tööd ja saada erilist kasu.

1. Bittask.com

 

See on ilmselt kõige tuntum platvormi omataoline. Bittask.com, rahva tuntud Töö Bitcoin jõudis 10000 registreeritud kasutajat tagasi juulis ja on super lihtne kasutada, kas teil on vaja tööd makstud Bitcoins või vajate professionaalne, mis võib töötada teie jaoks.

2. Coinality.com

Platvorm väga sarnane eelmise valiku. Sel juhul Coinality pakub nüüd tasu 0,005 BTC iga tööandja, kes lähetab tööpakkumist. Auhinnaks on ajutine ja kavatseb edendada koduleheküljel, nii et kui sul on töökoht ja vajavad professionaalne, siis miks mitte võtta võimalus?

3. BitGigs.com

BitGigs.com on üks lemmik platvormid spetsialistid, kes soovivad pakkuda oma teenuseid vahetada Bitcoin. Mitmekesisust ka töökohtade suurem siin, mitte nii keskendunud cryptocurrency ja tehnoloogia valdkondades.

4. Bitcoinjobs.com

See platvorm on natuke erinev eelmisest veebilehed, mis toimib vaba ja koostööl töökohtade pardal. Kuid see on alati hea teada iga alternatiivi.

5. Bitcointalk.org

Foorum BitcoinTalk.org on kasulikud teenuste pardal, kus saab otsida töökohti üle maailma, mis on makstud Bitcoins.

6. Reddit'isse - Jobs4Bitcoins.com

Platvorm Reddit on ka teenuste pardal nimetatakse Jobs4Bitcoins, kus kasutajad saavad postitada oma tööpakkumisi või teatada nad otsivad tööd, oma erialal.

Seotud uudised


Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

Post Altcoin

Bitcoin ja raha tulevik

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?