Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks | Estonian.lamareschale.org

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Merge kaevandamise teinud pealkirju hiljuti koos announcementof Dogecoin ühendada kaevandamise all Litecoin (st Dogecoin on "laps", Litecoin on "vanem"). See on conceptthat on olnud juba mõnda aega ja rakendatud käputäis mündid, sealhulgas Bitcoin. Lihtsamalt öeldes, kaevur täidab sama räsi nii vanema ja lapse blockchain ja saab lahendada plokid kas kett ilma lisakuludeta. Mõiste ei ole veel tõesti startida nagu midagi peale akadeemilise probleemi tõttu väga parasiitide looduses: Laps mündi hind on meelevallas vanema mündi kaevurit. In Dogecoin puhul, dogecoins saada "tasuta lõunasöök" jaoks Litecoin kaevurite, et nad saavad müüa eraldi BTC või LTC kasumit. Ühendamisseadete kaevandamise olla edukas vahend see tuleb pöörata sümbiootiline keskkond. Seal peab olema vastastikune tasakaal, mis ei jäta üks osapool, kellel on halb maitse suhu.

Ühendvaate kaevandamise Praegused tasakaalutusel

Mis "mono-proof-of-töö" (mono-POW) münte nagu Litecoinand Dogecointhat kasutada ühe algoritmi (Scrypt) lahendada plokid, ei ole selge, kuidas leida tasakaal blockchainsecurity (st Litecoin suuremate võrgu hashrate) vältimatu müügisurve, et on jälgida (st Litecoin kaevurite müünud ​​oma "tasuta" dogecoins jaoks BTC / LTC). Isegi tajutav tasakaalu piisab kahjustada lapse mündi väärtus; kui Litecoin kaevurite ei müü oma dogecoins kiirusega, et turg eeldab, turg ikkagi reageerima, kui dumpingu toimumise selles kõrgem. See on isetäituv ennustus, kus üks münt pannakse metafoorne pjedestaal peale. Õnneks tekkimist Myriadcoin on "multi-proof-of-töö" süsteemi (multi-POW), terve partnerlust saab ehitatud kahe münti.

Myriadcoin ja Multi-vPoW: sümbiootiline Lahendus

Siin pakun lahenduse tasakaalustamatust (ja sellele järgnenud madal populaarsus) ja ühinenud kaevandamise: multi-erineva proof-of-töö blokeerida premeerib (multi-vPoW). [Märkus: Tegemist võib olla parem viis selle nime.]

Myriadcoin tulemas PolyMYR projekti ühendamise kaevandamise ja auto-vahetades bassein, on ühtlasi cryptocurrency laboris, kus multi-vPoW lahendus saab täpselt uuritud ja testitud. Et mõista, parim lahendus see nõuab lühikokkuvõtet, kuidas multi-POW süsteemi nagu Myriadcoin toimib. Myriadcoin on 5 algoritme (SHA256d, Scrypt, Vyyhti, Kvantbitt ja Myriad-Groestl), mida saab iseseisvalt lahendada plokid. Nad on sõltumatud raskusi, mis on kohandatud kasutades sama valemit. Algoritm on võimalik lahendada järgmise ploki isegi kui see on sama algoritmi. Iga algoritmi sihib sama ploki ajal ja plokk kasu on sama olenemata algoritm lahendab blokeerida.

Mitme vPoW lahenduse raames kohandatakse plokk premeerib põhineb mis algoritmi leiab blokeerida. Hulgaliselt lapsevanemana multi-POW lapse mündi võib saada multi-pow (kui see ei ole juba), mis valib mõne algoritme, mis ühendatakse-mineeritud vanema Myriad algoritme ja algoritmi (s), mis on saa ühendada -mined (luua kattumist). Ühendamisredaktor kaevandatakse algoritme oleks programmeeritud on ploki alumisest premeerib kui mitte ühendamisseansi kaevandatakse algoritm (s). See kohe loob palju muutujaid (number Liitmisvalikuid kaevandusest algoritme arv mitte-ühendamisseansi minu algoritme, plokk auhinnad, jne), mida saab tinkered luua õige tasakaal andmise ja võtmise.

Näiteks arendaja tahab alustada uut X11 mündi kuid on mures, et konkurentsivõimelise ja küllastunud altcoin kaevandamise areenil võivad lahkuda mündi altid 51% rünnakute eest pika aja jooksul varakult. Arendaja soovib garanteeritud võrgu turvalisuse hetkest see käivitab otsustavad nad käivitada seda multi-POW 5 algoritme: SHA256d, Scrypt, Vyyhti, Myriad-Groestl ja X11. Merge hankimise lubatud 4 algoritme ta jagab ühist Myriad (SHA256d, Scrypt, Vyyhti ja Myriad-Groestl), samal ajal kui X11 algoritm puudub Euroopa auxPoW ühendada kaevandamise koodi. 4 ühendamisseansi minu algoritme võib seejärel disainitud plokk hüved ütleme, 25, samas kui ploki tasu X11 on 200. See looks 25-to-200 suhe plokk kasu. Või äkki suhe oleks seatud 40/200 või 10/200. Mis iganes suhe võib olla, alumine rida on, et Myriadcoin kaevurite makstakse nende panuse võrgu turvalisuse uue mündi viisil, mis ei kahjusta pikaajalist väärtust mündi. Nii kaua, kui seal on üsna tasakaalustatud plokk tasu disain, Myriad kaevurite ei tohiks olla põhjust kurta vähemal plokk premeerib sest laps mündid on lõppkokkuvõttes "tasuta lõunasöök". Samal ajal, arendaja ei tohiks võtta ühendamisseansi kaevandatakse algoritmid plokk premeerib üldse või muidu ühendamise kaevandamise sümbioosi muutub parasiitide vastu vanema mündi ja lapse mündi oleks käsitletud loomulikult vabaturule. See on tähtis vastastikuse austuse, et välistab igasuguse tegelikku või tajutavat kahju kas mündi ühendamise kaevandamise partnerluse.

 

Congratulating multi-vPoW Mis muud Blockchain Technology

Merge kaevandamise sümbioosi kaudu multi-vPoW võiks isegi suurendada, kasutades tasuta blockchain tehnoloogiat. Näiteks rakendamise multi-vPoW värviline mündid võiks pakkuda kaevurite valikut värvimine nende ühendamise kaevandamise münte märgid, mis esindavad summa võrgu turvalisuse nad ette. See toimiks deflatsiooni tööriist (see ei ole pettus!) Lapse mündi et ikka premeerib vanema mündi kaevurite rohkem kasumit / väärtus, arvestades, et loomingulisi viise kasutada värvilise turvalisuse märgid on ehitatud. Veelgi, kuigi ma mõistan, et POS plokk kasu on praegu ühilduv ühendamise kaevandamise keskkondades, see võib olla intrigeeriv uuendusi nii ühendamisseadete-kaevurite kaalul lapse münte mitte müüa neid kohe.

Lõpuks saavutamise vahendit meta-stabiilsus ühendamise kaevandamise sümbioosi võib olla soovitav ja saavutatav reaalajas andmete analüüs suhteline võrgu hashrate iga ühendamise kaevandamise algoritm. Tinglikult lapse mündi plokk preemiad ühendamise-kaevandatakse algoritm võib konstrueerida dünaamiliselt muuta põhineb võrgu suurusest hashrate selle algoritmi võrreldes ülejäänud võrku. Kui liiga palju kaevurite laaditakse üles üks algoritm, plokk premeerib võib ajutiselt alandada, samas kui ploki premeerib väiksema algoritm võrgustik võiks tõstatada. See võib stimuleerida migratsiooni kaevurite alates rahvarohke algoritmi hõre algoritm vältida pikendamise madal võrguteenuse hashrates.

Need on mõned lahendused, mis uurib võimalust Myriadcoin ja PolyMYR. Kui midagi, ma loodan, et käivitab elava arutelu elegantne lahendusi ühendamise kaevandamise sümbioosi. Ma ei pretendeeri tea, kas need ideed õnnestub, aga ma võin teile kinnitada, et nad uuritakse. Me armastame suruda ümbrikus theMyriad platvormi.

Kui Myriadcoin on uurimise sisukate innovatsiooni säde oma huvid, ma anun teid liituma meie kogukonnas ja arendustegevuse meeskond. Otsime pidevalt kasvab! Liitu meiega kohta / r / myriadcoinor kiik ourIRC kanal (## myriadcoin kohta Freenet).

Cheers!

Seotud uudised


Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert