Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde | Estonian.lamareschale.org

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Myriadcointeam vabastatakse EasyMiner Beta v1today, mis tähistas oma kampaania tuua hulgaliselt kaevandamise uutele turgudele väljaspool nende praegu hõlmab cryptocurrency stseeni. Usume jõuda uutele turgudele aitab Myriad edusamme valuuta, kui rahaline vabastaja ja kui investeeringut sõiduki. Andes uustulnukaid vahend, mis muudab kaevandamine ei keerulisem kui loomise iTunes, Myriadcoin ja selle multi-proof-of-töö raames kehastavad õiglase jaotamise ja edukas võimaluse valdkondades Bitcoin kaevandamise ei ole enam võimalik jõuda.

Mis on Myriadcoin on EasyMiner?

EasyMiner on tarkvarapakett, mille üle-top nimi eesmärk on eemaldada kõik püüdlik, piinaval tehnoloogia spellcastings keskmine inimene tunneb, et tal teha, et kaevandada neid "magic münte nagu Bitcoin". Veel beeta (kuid töötab!), Easy Miner pakett sisaldab uusimaid auto-tuning kaevandamise tarkvara Myriadcoin on 4 GPU või CPU algoritme (Vyyhti, Scrypt, Myriad-Groestl ja Kvantbitt), Myriad on Electrum rahakoti kiire ja lihtne juurdepääs kaevandatakse münte ja p2pool ühendused iga algoritmi. EasyMiner v1 ei sisalda kaevandamise tarkvara SHA256d, Myriad viies algoritm, sest eeldatakse, et uustulnukad ei tea, mida ASIC on praegusel hetkel.

Kuidas see teeb Myriadcoin kaevandamine lihtsam?

Uus kasutaja lihtsalt laadib tarkvara unzips see kausta ja klõpsasid faili ütleb "RunMeToMine". Programm küsib kasutaja uuendada oma viimaseid videokaardi draiverid (vajadusel) ja kirja panna, Electrum seemne (ja miks see on nii oluline!), Kui see on nende esimene kord paigaldamist. Pärast nende kahe raamatu pidamise aspektid, kasutaja siis lihtsalt valib, mis algoritmi kaevanduse lõplik kiire vajutades number (1-4), mis vastab algoritm menüüs. Õige kaevandamise tarkvara jookseb, ühendub õige p2pool ja häälestab automaatselt ise lennult vastavalt kasutaja CPU või GPU võimekust. Nii et kasutaja vaatepunktist kõik nad peavad tegema, on uuendada juht (võibolla), kirjutada mõned sõnad ja vajutage numbri alustada kaevandamist Myriadcoins? Ilma teadmised kaeveõõnsuste? Ilma tohutu jahi nõuetekohase konfiguratsiooni faile, mis põhineb nende GPU mudel ja algoritm? Nr otsivad basseinid ja figuring kuidas liituda, kuidas muuta oma kurikas failid ja kuidas seadistada maksed rahakotis tegeleda? Nr kümme tundi laadimist oma Myriadcoin rahakott, enne kui nad saavad seda kasutada või alustada näha maksed tulevad? Lihtne!

Mis järgmisena Myriadcoin on EasyMiner?

Meil on veel vaja beetatestijad aidata meil leida vigu ja pakkuda ettepanekuid kui nad püüavad elada uuesti, mida ta oli nagu figuring kuidas kaevandada esmakordselt. Samuti peame Linux ja Mac kasutajad, et aidata saada tarkvara töötab nende arvutid (EasyMiner toimib ainult Windows 2000+ 32- ja 64-bitine seni). Nvidia toetust tuleb veel lisada (see töötab ainult CPU ja AMD GPU seni). Soovime, et saaksin kena GUI ja graafika, mis aitab muuta kaevandamisel pilkupüüdvamaks uuele kasutajale samuti. Rohkem teavet ja linke lõpmatu on EasyMiner Beta v1 võib leida meie kodulehel siin: http://myriadplatform.org/easyminer/

Seotud uudised


Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Potokini tee