Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest | Estonian.lamareschale.org

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

2014. Aasta märtsist keegi helistab ise "Baldur Friggjar Odinsson" otsustas vabastada esimese riikliku cryptocurrency, Auroracoin. Mille eesmärk on asendada Islandi kroon oli see julge idee ja pool 10 miljonit Aurora kunagi olemas olid eelnevalt mineeritud osana "maandamisalus" kampaania. Selles lennukist Islandi riikliku registri oleks kasutada levitada uusi krüpto kodanikele rahvas.

Põhjenduseks selle uue krüpto oli järjekindel kadumine väärtus kroon viimase viie aastakümne. Maandamisalus pidi võtma kolm etappi, iga vooru on avatud kogu populatsiooni ~ 320,000. See võimaldaks varakult koguneda suurem aktsiate uue krüpto sest iga vooru oleks jagada ülejäänud number eelmisest ringist. Kui sa tahad oma täielikku jagada parimaid võtta varakult teisiti saad väiksema aktsiate esmase. Baldur väitis, et jaotavad 5 miljonit Auroracoin elanikkonnale kuni ees, siis võimaldab standard miningto lõpule ülejäänud võimaldaks sujuvat üleminekut kroon on Aurora.

Nagu taimer rist alla kuupäeva maandamisalus, oodates ehitatud. Ma isegi isiklikult külastanud Islandi konsulaat San Francisco arutada asja Robert Cartwright, peakonsulaat. Kahjuks hr Cartwright, samas äärmiselt viisakas, ei tea sellest midagi.

Idee Levib: Spaincoin, Mazacoin ja SiliconValleycoin Emege

 

Vahepeal väärtus Auroracoin rohkelt, jõudes uskumatu $ 68 iga enne langemisest nende praegusel tasemel $ 0,07. Ikka, nagu me oleme näinud nii tihti oli kiirustada jäljendajad nagu Spaincoin, Mazacoin (eest oglala Sioux), ja isegi SiliconValleycoin. Spaincoin oli suisa kelmuse ja Mazacoin väidetavalt esindavad põlisrahvaste Native American rahvas, kuid see oli üllatus Oglala Sioux esindajad, et ma rääkisin sellest kolm kuud tagasi. Püüab rääkida Payu Harris, looja Mazacoin olid ebaproduktiivne.

Isracoin: tükk Lähis-Idas

 

Järgmine suur liikumine riigi krüpto stseen oli areng Isracoin, riigi krüpto Iisraeli. Kasutades 4-etapi maandamisalus plaani enam läbimõeldud ja üksikasjalikud kui Auroracoin see krüpto oli nüansirikkam lähenemisviisi vastuvõtmisega / jaotuskava. Isracoin arendajad eelnevalt mineeritud 10% oma Scrypt-basedcoin ja hajutatud 500 ISR iga esimesele 50000 ettevõtted, mis taotles neid vabastades 25000000 loodusesse. See number, kui suur, sest see on ainult represents.52% kogu münte.

Phase II, kus ISR jagatakse rahvastikustatistika, on 3-osa seeria, kus Iisraeli kodanikud, kes saavad ennast tõestada saavad kumbki 100 ISR. See pakkumine on laiendatud 2850000 inimest, kokku täiendava 285000000 ISR ringluses. Ja see on ainult 5,9% kogu ISR.

III faasi näevad rakendamise krediidi andmise 5000 ISR ettevõtetele, mis aktsepteerivad ISR maksevahendina. See on ainult esimesel 10000 ettevõtetel taotleda pärast III faasi algust ja ka piiratud max väärtus $ 10.000 määratud vahetuskursside võimaldamise kuupäeva. Toetuse on ainus eesmärk ja kasutamise vahel, ettevõtete, kes aktsepteerivad Isracoin maksevahendina, ja viiakse läbi vahendaja kaudu süsteemi, mitte anda otse krediidi-taotlejale. Kogu üleandmise Isracoins antud etapil on 50000000 või 1,04% kõigist münti.

Lõplik etapp maandamisalus on Phase-IV ja rakendamine on fondi majandusliku arengu Iisraeli turul kasutades Isracoins. See fond rahastada tegevuskulusid ja edasiarendamine, investeerida Iisraeli idufirmade annetada heategevuseks ja toetada projekte, mis edendavad võrdset võimalust ja / või majandusliku vabaduse Iisraelis. Fond investeerib ja annetada Isracoins ja nõuavad saajad enamasti kasutada ISR otse, mitte selle vahetamist teiste valuutade suhtes. Kogu üleandmise antud etapil on 120000000, mis võrdub 2,5% kogu.

See on praegu ebaselge, kui Isracoin läheb on enam edu kui Aurora on, kuid me ei tea, hind ei ole kunagi jõudnud samale tasemele, et Aurora tegi. Isracoin saavutas $ 0,68 ja on nüüd $ 0,007 iga. Kuid me oleme endiselt I etapp nende maandamisalus, nii et see on väärt vaadates.

Need esimesed National Cryptos on kõik välja töötatud sõltumatute osalejate, kes kõik väitsid, et neil, kes kavatsevad aidata oma ringkondades põgeneda keskpanga s ja tujudele globaalse panganduse eliit. Ütlematagi selge, et see ei kavatse võita neid igal punkte "Masters of the Universe", kellel on väga palju loseshould mõni neist altcoins õnnestub. Isegi ülemõistuse suur hulk Isracoins lõpuks erastamine olemas võiks olla suureks ohuks Iisraeli seekli.

Meso-American Dream: Ecuador loomine ametliku riikliku Cryptocurrency

 

Nüüd liikuda, et on šokeeritud palju, Ecuador teatas, et nad kavatsevad arendada ja levitada oma riigi cryptocurrency, samal ajal keelates Bitcoinand teiste cryptocurrencies. Eelmisel kuul Ecuadori Kongress kiitis legislationto alustada digitaalse valuuta kasutamiseks USA dollari kõrval, ametlik omavääringus. Kui allkirjastas seaduse, riigi algab kasutades nii-veel-nimetu krüpto niipea kui oktoobris. Rahaline asutus luuakse selleks, et reguleerida raha, mida toetavad nii-veel nimetu "likviidset vara."

President Rafael Correa, kes tõusis võimule "Pink Tide", mis pühkis Ladina-Ameerika viimase kümnendi kasvanud sotsiaalkulutusi enneolematu kraadi osana investeering riigi infrastruktuuri. Nüüd vähem kui kuus aastat pärast kõndimist kaugusel $ 3,2 miljardit dollaripõhiseid võla, tema rahvas seisab silmitsi jooksevkonto puudujääk, mis on verejooks see kuiv ja rekordiline rahastamise vajadusi. Kasutades virtuaalse raha, et maksta valitsuse töötajate ja töövõtjate aitaks säilitada dollari reserve, kuid analüütikud on ettevõtted nagu Landesbank Berlin Investments kardavad valuuta võib ajendada Correa suurendada kulutusi veelgi ja kahjustaks riigi suutlikkust tagastada pikaajalisi võlakirju.

"See on tavaliselt alguses teotamise, inflatsiooni ja amortisatsiooni," Lutz Roehmeyer, kes aitab hallata umbes $ 1,1 miljardit kiiresti areneva vara Landesbank Berlin, sealhulgas Ecuadori võla, ütles intervjuus Bloonberg. Roehmeyer, kes on olnud investeerimine Ecuador rohkem kui 15 aastat kavatseb vähendada oma osalus rahva võlg. Landesbank Berlin omab osa $ 2 miljardit võlakirjade Ecuador müüakse juunis, muutes selle arendada suurt huvi neile.

Valitsuse ministrid on väga saladuslik kogu juhtum, kus majanduspoliitika ministeerium väheneb kommenteerida ja küsimuste esitamisel keskpangas. Panga pressiosakond, aga ka keeldunud kommenteerimast ja nimetatud ajakirjanikele oma Juuni resolutsioon allkirjastatud panga üldjuht, Mateo Villalba. Resolutsioonis öeldakse elektroonilise dollarit saab tagatud likviidsete varade ja ei saa vahetasid riigivõlakirju. Ütlematagi selge see ei selgita midagi, ja kuidas on olukord käsitsetav on loomulikult tekitab muret finantssektoris.

Kuidas Ecuador Mine punkti luua riiklik Cryptocurrency?

2000. Ecuador vastu USA dollari, sest see on ainus valuuta, püüdes ohjeldada inflatsiooni ja majanduse stabiliseerimiseks. Viimase nelja aasta jooksul, aga nad on postitanud jooksevkonto puudujääk iga kord, suuresti tänu Correa sotsiaalkulutusi programmid. Sel aastal tema ministrid projektsioon $ 4,5 miljardit eelarve puudujääki. Selleks, et vältida dollari puudust alates stymieing avaliku sektori kulutuste, Correa pakutakse üle poole Ecuador kullavarud tagatiseks saada $ 400 miljoni laenu Goldman Sachs Group Inc. Mais. Samal kuul jõudis ta kooskõlas Hiina laenata $ 2 miljardit eest tulevikus naftatoodangu, mis saab olema huvitav Ecuador naftavarudest kahanevad.

Siis juunis müüdi riigi $ 2 miljardit võlga pakkimisega seda rämpsvõlakirjad Bloombergi. Isegi see ei olnud piisavalt Correa otsib abi Ladina-Ameerika reservfondi, Flar, kuu aega hiljem võtta vastu $ 618,000,000 laenu. Kõik see on osa hinnanguliselt $ 35000000000 Ecuador vaja laenata läbi 2017, mille järel eeldatavasti investeeringuid haridusse ja vaesuse leevendamisse peaks algama näha.

Nation-hoone on aeganõudev protsess ja digitaalajastu investeeringutasuvus nõudis nüüd mitte kümne aasta jooksul nii Ecuadori majandus on väga nõrk.

Mõned, nagu Jose Mieles, majandusteadlane Quito põhinev uurimisinstituut Cordes kardavad, et uus valuuta kasutatakse maksma rahvaste arveid. See on väga tõsine probleem, kuna liikmed Correa partei võitis jõupingutusi kaupa rühmadesse kuuluvad garantii varundada uue valuuta võrdses koguses dollareid uus seadus.

"Probleem oleks siis, kui nad hakkasid pöörama kohalike võlausaldajate" Mieles ütles intervjuus. "Nad võiksid kasutada neid vahendeid, et saada vahetu likviidsuse."

Teised, nagu Juan Lorenzo Maldonado, Ladina-Ameerika majandusteadlane Credit Suisse Group AG, on rohkem optimistlik see uus areng.

"Kui nad leida viis teha tõhusat kasutamist elektroonilise valuuta hallata vaid teatud liiki maksete ja teha mõned menetluste lihtsamaks ja kiiremaks ning neil, et nad teevad seda vastutustundlikult, see võib olla hea asi," ütles ta.

Steffen Reichold Stone Harbor Investment Partners LP ja teised, nagu teda muretsema, et Ecuadorans võib proovida saada oma säästud riigist välja, et vältida makstakse virtuaalne raha. Stone Harbor juhib $ 65300000000 ja Ecuadori vara ja on õiguspärane põhjus muretsemiseks.

"Ma ei taha ümber uue valuuta haldab testimata keskpanga" Reichold ütles. Loomine valuuta "ei ole lihtne, isegi kui sa riigis täiusliku tulemusi eduka majanduse juhtimise ja ma ei usu, Ecuador on selles kategoorias."

Kas Ecuador tegelikult järgmiselt läbi selle kava või mitte jääb üle oodata. Kõik me teame kindlalt, aga see, et Correa valitsuse, nagu võlgades nagu ta on, ta on võimeline tööle meeskonna kohanemisvõimeliseks olemasolevatesse cryptocurrencies nende kasutamiseks. Samuti on võimalik neid välja töötada uus krüpto nullist ja rakendab seda 90 päeva või vähem.

Mis jääb üle oodata, aga kuidas edukas selles katses on.

Seotud uudised


Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR