Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist | Estonian.lamareschale.org

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Ma üritasin mõelda midagi vaimukat ja kasulik minu esimene postitus münt Representativefor Potcoin, kuid hiljutised sündmused ja arengud on mõeldud, et ma olen jäänud ei jää, kuid proovida ja ümmargune neid kõiki üles sissejuhatava. Asjaolu, et mõned neist arenguid lendas alla oma radar alles hiljuti peaks sulle midagi öelda. Niisiis ilma pikema jututa, siin on kokkuvõte kõike Potcoin - jätkatud natuke isiklik analüüs - illustreerida, miks ma arvasin, ja nüüd tean, Potcoin on, kus see on (daddio)!

Potcoin on suur ja kasvav Development Team

Kuigi kogu krüptokaartide alles hiljuti muutunud kinnisideeks poolt tõestamise Developer, Potcoin oli ees kõver ja on ainult jätkuvalt kiiremini kui konkurentsi. Ametlikul kodulehel, Potcoin.com, peab olema üks terviklik, õlilaik, kasutajasõbralik ja mitmetahuline cryptocurrency põhinev kodulehel seal, kus pühendatud meedia, kaupmees, investeerides, kogukonna ja kauba portaalid (sh T särgid ja eelinstalleeritud PotCards tagastatavad Internetis). Kõik arendajad ja juhtimine juba ammu nimetusega profilesfeaturing üksikasjad nende suur kollektiivne kogemus erinevaid rolle. Viimased editionsto meeskond näinud kohtumisi müügi, turunduse ja sotsiaalse meedia koordineerimine ja ma olen eriti kannustatuna umbes lisamisega Matt Bernierfor veebiarendust andnud märkimisväärse oskusi, kogemusi ja üldist krüpto-nerdiness. Selle peale on Potcoin Developer Program on tegelikult, kogudes kokku ja toetavad oskusi kogukonnas. Lisaks ei ole ainult Potcoin väljakujunenud oma uude kontorid Montreal, neil on tasuta numberemblazoned peal vasakus kodulehel kodulehel. Milliseid muid mündil on seda?

Suvel Potcoin ja Potcoin suursaadik programm

Niipalju, kui selgub mõned inimesed välja (RIP Bill Hicks), turundus on oluline aspekt tahes ettevõtmine ja ei pea olema omane paha. Suvi Potcoin promotuuri on täies võnkuma koos meeskonnaga vaeva, et edendada Potcoin väljapanekute hiljutisel Cannabis Cup San Francisco, ja Ameerika Klaas Expo Las Vegas. Kuid see ei ole ainult arendajad töötavad edendada Potcoin; Komisjoni põhinev Potcoin suursaadik programmeis ka lõpusirgel, kus kogukonna liikmed on alla kirjutanud üle maailma ja varustatud reklaam pakkides edendada Potcoin müüjad nende piirkonnas. Näost-näkku suhtlemine on ilmselt suurt tähelepanu kogu meeskond ja innukus, millega nii palju on valmis panna oma nägu taga põhjus on soodne ka tulevikus.

Potcoin on PotLabs

Hiljuti asutatud PotLabs (uus veebileht teostes) on olnud raske töö pärast loomist Potcoinjoint, populaarne kogukonna foorum värskelt integreeritud IM ja vestelda toas funktsioone. Nende praegune projekt on PotWallet, online rahatasku SMS (ainult Põhja-Ameerikas praegu) ja e-post Potcoin üleandmise võimalusi. Nüüd saate e-posti anyonesome POT ja saadud protsessi aitab saajate sujuvalt läbi loomine PotWallet saada oma münte (mis võib tühistada kuni lunastamise). Pärast seda feat nende järgmine eesmärk on luua kohalik Potcoins saidi koos deponeerimine ostu ja müügi Potcoins off-turul. Oodata on palju sünergiast arenev vahel need kutid, arendaja meeskond ja kogukonna... Lihtsalt ei oota neid karjumine midagi. Vaata seda ruumi tihedalt!

Potfunder jaoks Potcoin Toetatud heategevusorganisatsioonid

Kuigi Dogecoinand Bitcoin muu hulgas on olnud oma osa heategevusliku kõvakettad, Potfunder keskendub Potcoin kogukonna konkreetseid eesmärke. Kehtestatakse ühenduse lavalaudadele @deemington ja @ Ironhammer5 - viimane on hiljuti edutatud ühte ametlikku positsiooni Potcoin sotsiaalmeedia koordinaator - Potfunderis õlilaik ja juba armastatud Potcoin institutsiooni-in-progress tõsta suuri summasid heategevuseks ja arengu bounties. Esimene heategevus drive eesmärgi oli puruks välja park koos $ 2000 (200K POT) tõstetakse FRAXA, heategevusorganisatsioon arendada kanepiga seotud ravi Fragile X sündroom. Nii palju kasu tervisele kanepi vaid ootavad tunnustatud meditsiini üldsus või rohkem punkti, valitsused, eeldada, et see muutub väga väärt teema, mis loodetavasti koguda mainstream tähelepanu nii põhjalikult väärib.

Kultuuri niši Potcoin

Tuhandeid aastaid sõltumatu ja seotud kultuuri areng on läinud lubatud kanepit, Hindu on, et hipid ja kaugemalgi. On juba universaalne kultuur lähtuda; teha OK märk sõrmede ja nüüd pane oma liitumist käeulatuses oma suu - see on peaaegu sama universaalne märk-keelt koputades randmel küsida keegi aeg. Ajalugu on näidanud, et teadvusseisundite koos ühine ajalugu rõhumise, on päris kuradi tihe aluseks kogukonna ja see kehtib eriti äsja ühendatud vanus, mis on ühiselt ja kiiresti delegitimising ütles rõhumine. See on tugev põhjus mündi kogukond, sealhulgas arendajad, uskuda.

Tähelepanuväärne on, et ühenduse ka kaudselt sisaldab enamik võimalikke müüjad, kes rohkem-tihti-kui-ei, on stoners ise, ja on rohkem kui lihtne rahalise sõita aitavad toetada Potcoin. Tootjad on registreerumist kogu aeg, sealhulgas Euroopa suurim online pea poes Azarius.com, andes Potcoin reaalse maailma kasutamine, mida kogukond aktiivselt tahab. Võite isegi osta seemneid Potcoin ja kui sa pead, et kontrollida seaduste teie piirkonnas, see on helluva garanteeritud investeeringutulu keskpikas perspektiivis!

Potcoin ühenduse

Pott lubatud kogukond, samuti on ülemaailmne ja mitmekesine, on ebaproportsionaalselt rohkem aega oma käed, et aidata kaasa kasvav kogukond, kauplemise ja kasutades Potcoin müüjad. Pot suitsetajad on, ma kujutan ette, ka ebaproportsionaalselt aktiivsem Interneti kasutajate ja on kindlasti ebaproportsionaalselt loominguline kobaras. Juba kogukond on allikas palju saavutusi Potcoin; Potfunder ja PotcoinJoint juba mainitud, kuid lisaks on olemas Potcoin uudistesait HighonPotcoin (jällegi tänu @ ironhammer5) esinevad regulaarselt podcaste - sealhulgas arendaja hangoutidega - edastada ja salvestada live; arengut ja vabanemist beeta-staadiumis Electrum rahakoti; reddit tip-bot täiendada aktiivset sub-reddit ja üldine vibe see on täpselt, mida te ootate hunnik pioneeri potheads. See on kena koht, mida külastada, aga see on isegi parem koht jääda, ja üks, mis võimaldab teil õnnelikult kott-hoia, sõltumata praegune hind, nii kaua, kui see hoiab teid seotud rühmana koos.

Kokkuvõttes Minu Mõtted Potcoin on pikaajaline

Potcoin on iga atribuudi vajalik pikaajaline edu. Pädev ja kirglik arendajad, et suhelda ja tagasisidet maha pühendunud ja kasvav kogukond, siht niši-turul, mis on nii lai ja globaalse et ta tunneb paaritu isegi kutsuvad seda nišš, tõsine aega ja loovust võimsust millest lähtuda ja imeline segu professionaalsuse ja shulz, isegi Chevy Chasegetting sisse akti Montreal "Just Naerab" Festival. Veelgi enam, Potcoin on kujunenud hetkel suurepärane aeg laiemas kontekstis pühkimine dekriminaliseerimine jõupingutusi mitte ainult USA, vaid seetõttu üle maailma. Iga lobitööd katsel, iga natuke vajutage huvi annab võimaluse Potcoin mitte ainult push ta enda huvides, vaid ka rohkem ülbe eesmärgid sellistes valdkondades nagu tervishoid ja õiglus. Neile huve on üks, ja see on sel põhjusel ennekõike need olen kirjeldanud, mis on viinud mind siduda selle mündi.

Teha oma teadusuuringuid, ja ma ootan liitumist kõigile tervitada teid korda.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz