Potokini tee | Estonian.lamareschale.org

Potokini tee

Potokini tee

Seal on palju cryptocurrencies seal, (ja iseloomu tõttu krüptokaartide) mõned neist on pühendatud end täites spetsialiseeritud nišše. Nagu ma eespool märkisin, see on minu siiras usk, et Bitcoindrew see algne väärtus internetist edukaim ravimi kaubamaja Siiditee. Narkootikumide ei ole kunagi läinud moest, ja võime osta neid peaaegu kogu anonüümsus oli suur võit üks maailma suurimaid majandussektoreid. Seetõttu ei olnud just üllatus, kui kamp arendaja meeskonnad otsustas hüpata pardal bandwagon ja pühenduda maailma tuntuim weed.

 Potcoin: Cannabis Tööstuse Cryptocurrency

Potcoin

Füüsilisest isikust Tunnistab ametlik valuuta Cannabis Industry, on kergesti kõige edukam, kui ma märganud enne. Ja saladus, et edu ei ole nii üllatav: nad on ehitatud tugev kogukonna maast üles. Võrreldes Dogecoin (üks cryptos et kunagi ei üllata mind tema vastupanuvõimet) Potcoin kogukond on väike, Potcoin subreddit ainult uhke pelgalt 1769 liitujat umbes üks uus postitus päevas. Ikka, see on palju suurem kui mis tahes konkureeriva Green cryptos ja ma ei näe märke selle vaibumine.

Üheksa kuuga, et Potcoin on umbes neil on välja kujunenud aktiivne YouTube juuresolekul, tänu pingutustele Mad Potcoin, nimi, mida ma ise ei oleks valinud kaubamärgiga seotud probleemide tõttu (Oh, kes ma nalja? Ma ei tõesti hoolivad autoriõiguse küsimusi), kes jätkab postitada nädalas uuendused Potcoin ise, vaid ka teiste kanepi uudis, et ühendus võib leida huvitav.

Potcoin uuendused ja kasvavate ettevõtete

Üheks oluliseks uuenduseks tuli kujul Euroopa Liidu Potcoin suursaadik programm. Haldaja Alec Rochford, Chief Marketing Officer, kes on tegelik osalus krüptooperatsiooni (nagu mina) saavad taotleda kaubamärgi esindamiseks (mida ma tegin). Vastutus selle seisukoht oli, et sa oleks siis minna ja saada kaupmehed nõustuma cryptocurrency, levib vastuvõtmise ning suurendades ringlusse.

Nüüd, rohkem kui paar inimest lugeda, et eelmises punktis ja ütles: "Kuule, see on lihtsalt kamp ettevõtete, mees. Kus kogukonna aspekti mainisite? Mis on õigustatud küsimus, ma tunnistama. Selleks ma juhtida teie tähelepanu Potfunder on rahvahange algatusel unistanud poolt pika aja potcoin entusiast (ja varajase kasutuselevõtja) Ironhammer5. Nende kõige edukam kampaania seni oli 200.000 potcoins tõstetakse laadi uurimist ja ravi sünnidefekti Fragile X sündroom, mis põhjustab vaimse alaarenguga.

Spordiringkonnale entusiastid on Potbetza s hasartmängude sait fännid jalgpalli, segatud võitluskunstide ja kanepit. Ma kujutan ette, et nad hakkavad lisada sport mix, kuid see on huvitav algusest peale. Sa üldjuhul ei mõtle inimesed kanepi suitsetamine ja sattumist võitleb (sest see on peaaegu võimatu teha), kuid seal on üllatav hulk inimesi, kes naudivad suitsetamise kaussi ja vaadates teisi inimesi sattuda võitleb. Eest, muidugi, mis muudab töö ja mitte isiklik.

Potcoin arendusmeeskonna kasvab

Samuti on kasvav nimekiri uusi arendajaid meeskond, kes on alustanud kahe kuu hangoutidele Google+ (ja sa arvasid keegi kasutas seda teenust.) Juhib Nick Iverson meeskond kasvab nad lisada uusi programmeerijad huvitatud kasvu Potcoin.

In Martin Scorsese on "Gangs of New York" Daniel Day Lewis mainib, kuidas keegi, kes kontrollib viis linnaosa linn saab teha midagi juhtuda, sentiment korrata George RR Martin "Jää ja tule laul", sest viis sõrme on hea, kuid üks rusikas on viis tugevamaks. Tõde idee väljendub Target Corporation, kellele meeldib kasutada loosung "tugevus palju, võimu üks." Kuna ma kasutasin töö Target võin ausalt öelda, et sa ei tõuse väga kõrge juhtimisel kui sa ei omaks (või mulje omaks), et filosoofia. Armee oravad on ikka armee ja miljon potheads kasutades üht krüpto osta atribuutikat lill, või midagi muud on veel elujõulist majandust. Turuväärtus Potcoinmay langenud viimastel nädalatel, kuid nii on hind Bitcoin ja ma arvan, et see on sama põhjus: nad tegelikult kasutatakse äritegevuseks, kuigi Bitcoin sellest palju laiemas ulatuses.

Kui krüpto lakkab olemast väärtuse säilitajana ja muutub valuuta hind langeb kaupmehed müüvad neid vahetusi. See tähendab lihtsalt, et uus laine rakendajatele võib tulla ja võtta need cryptos tagasi käibelt, seega sõidu kasumlikkuse tsükli. Ma arvan, et ainult aeg paljastada, kui mul on õigus.

Seotud uudised


Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse

Post Altcoin

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR