Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise | Estonian.lamareschale.org

Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise

Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise

Worldcoin Allianceis uhkusega järgmine suur samm ajalugu Worldcoin. Pärast fikseerimist mõned ühilduvusprobleemid viimase 14 päeva uhiuus ja lõpuks stabiilne Worldcoin rahakoti versioon 1.0.1 - koodnimetus "Purjus Turtle" - on üldsusele kättesaadavaks tehtud hetk tagasi. See revolutsiooniline rahakott on varustatud funktsioone, mis on kõike rohkem paindlikkust nii kasutajate ja arendajate poolt. Enne seda, et Bratislava põhineb Subway frantsiisi kasutada Cryptodiggers "Android Makseterminali vastu Worldcoin makseid.

Uus Rahakott Omadused sillutades teed jõukas Worldcoin Future

Purjus Turtle on esimene krüpto-walletever sisaldavad kasutajasõbralik konfiguratsiooni ja uuendusviisardile. "Üldine Tarneaeg uuendada süsteem Service" (Gauss) võimaldab krüpto algajatel lihtne initsialiseerida oma isikliku rahakoti. Kasutajad ei pea enam uuendada tarkvara käsitsi: Gauss kontrollib regulaarselt muutusi ja annab kasutajale niipea kui uuendamine on saadaval. Piires Gauss kasutajad on ka vabadus valida, mida uuendab paigaldada (erand: kriitiline süsteemi uuendamine) ja võib tellida kanaleid, et filtreerida liiki uudiseid ta tahab saada. See funktsioon on ära, et Worldcoin kasutajad saavad otsustada, kas proovida beeta pakendites või ootama lõpliku väljaanded.

Kevin Quasarano üks juhtima arendajad, uhkelt lisab: "Ma olen nii põnevil uue rahakoti 1.0.1! Worldcoin on esimene krüpto valuuta lehe QT 5.3 ja automatiseeritud uuendussüsteemile. Ajakohastatud süsteem on lihtsalt hämmastav. See annab kasutajatele võimaluse ajakohastada rahakott lihtsalt kui uusi funktsioone on lisatud. Ma olen väga rahul pühendumist meeskonna ja kogukonna arendades samal ajal seda. Ma ei saa oodata, et näha, millised uued asjad kogukonna teevad kõrval! "

Gauss on esimene omadus, mida uus rakendus serveri "Pulzar", mis on kodeeritud täiesti nullist. See võimaldab Worldcoin Alliance arendajad pakkuda rahakoti pluginad ilma puudutamata mingi olulise põhisüsteemidesse.

Bratislava: Subway võileibu ostetav koos Worldcoin

Hiljuti Slovakkia põhineb Cryptodiggers meeskond näitas oma uut Android Makseterminali app. See võimaldab ettevõtetel hõlpsasti nõustuda Worldcoin maksed (BTC & LTC ka toetatud) nutitelefoniga või tahvelarvutis - ei erivarustuse vaja peale API konto, mis tuleb seada üles CryptoDiggers.eu.Store ametnikud lihtsalt kirjuta hind USA dollarites või eurodes ja rakendus automaatselt arvutab samaväärne Worldcoin väärtus. Seejärel genereerib QR-kood, mis tuleb skaneeritud kliendi käivitada makse. Lihtne protseduur oli veenev piisavalt Subway filiaali Bratislava rakendada app oma äri.

Kuigi Peter Bešina ja tema motiveeritud meeskond registreeritud companynot ammu, nad võiksid juba saavutada olulist eesmärki. CryptoDiggers varsti avalöögi oma veebipoe loetletakse veidi üle 5000 teemad (peamiselt elektroonika samuti seadmete) ja arenenud krüptopulk valuuta pluginad suuremates online pood süsteemid varasemast lihtsamini vastu Worldcoin, Bitcoinand Litecoin. Subway filiaali vastu CryptoDiggers lahendus rõhutab selliste lihtne-to-use süsteemid ja suurendada meeskondade motivatsiooni veelgi, sest Peter Bešina kirjeldab:

"Ma ei lõpuks kasutada Worldcoin Android rahakott osta midagi, mis on touchable füüsiline objekt. Hunger kaasas instinkt nii et ma arvasin, et meie POS süsteem võiks lõpetada päeva raevukalt otsivad lahti muutusi. On loodud Subway (Parickova Street, Bratislava), kus ma lähen süüa päris tihti. Ma ei saa kirjeldada õnne, et läks läbi minu aju pärast jalutasin ja maksta esimest korda! Ostsin tuunikala ja Itaalia BMT sub šokolaadi küpsise ja mu lemmik jook Pepsi koos - loomulikult - Worldcoin! "

Umbes Worldcoin

Worldcoin (WDC) on praegu kõige kiiremini cryptocurrency, kasutades protokolle sarnane Bitcoin, täiustatud digitaalse valuuta maailmas. Arvestades Bitcoin nõuab kuni 20 minutit kinnitada makse Worldcoin tehingute on eesmärkide saavutamise juures vaid 30 sekundit, võrreldav kiirus krediitkaardi tehingud. See muudab Worldcoin unikaalne, ammendamatu potentsiaali päevas jaemüük kasutamine. See on üks paljudest eelistest Worldcoin on üle kõige digitaalse valuutades.

Umbes Worldcoin Alliance

Worldcoin Alliance esindab rühma motiveeritud Worldcoin kasutajad, kes vabatahtlikuna oma aega ja teadmisi, et arendada Worldcoin viiakse õigustatud alternatiiv valuutas. Meie liikmed on pärit üle kogu maailma, sealhulgas Suurbritannia, USA, Kanada, Holland, Hong Kong, Soome ja Austria.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa