Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast | Estonian.lamareschale.org

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Brock Pierce, Bitcoinentrepreneur ja vastvalitud juhatuse liige Bitcoin Foundation, avaldas oma plaanid töötada välja uus krüpto-valuutas. Pierce projekti, Realcoin eesmärk on ehitada uus maksete struktuur peal blockchain mis võimaldavad sujuvat üleminekut dollarit.

Niisiis, tehniliselt, Realcoin ei ole täiesti sõltumatu krüptopulk valuuta iseenesest. See lihtsalt toob blockchain tehnoloogia USA dollari. Tuues krüptopulk valuuta tehnoloogia dollari, see võimaldaks detsentraliseeritud maksesüsteemi konkureerida traditsiooniliste panganduse mudel ilma otseselt vaidlustada Baasinfrastruktuur pangandussüsteemi või Ameerika Ühendriikide valitsuse monopol väljastamise eest ning määrus selle pakkumise.

Kuna ta tegutseb peal Bitcoin blockchain, kasutajate Realcoin saavad kohest ja praktiliselt odav ülekannete et nad nautida koos Bitcoin samas kasutades dollarit. Realcoin toimib sümboolne, mis esindab omandiõigust dollarit; Pierce loodab, et see teeb tegelevad digitaalse valuutade vähem vaeva, sest Realcoin on 1: 1 asendussuhe, mis tähendab, et üks Realcoin on väärt üks dollar, mitte väike koma number, mis on pidevas muutumises. Pierce loodab, et sidumine Realcoin dollari kaob volatiilsuse et Bitcoin hind kogemusi, mis ajab paljud inimesed eemale kasutades Bitcoin kui nad ei näe seda turvalise, stabiilse rikkuse säilitamine.

Realcoin vastavalt Pierce, on reaalajas arvestust kõigi USD reservid jooksul Realcoin maksesüsteemi. See kirje võimaldab kasutajatel näha mitte ainult kui palju raha neil on nende valduses, kuid see võimaldab ka keegi vaadata, kui palju dollareid liikuvad või hoarded maksesüsteemi. Toimub ka täieliku aruande Realcoin on USD reservid, mis on autenditud poolt blockchain, muutes Realcoin pearaamatu läbipaistev ja usaldusväärne.

Pierce plaanib laiendada Realcoin niipalju kogu finantsmaailma kui ta saab; Coindesk teatab, et ta on olnud kontaktis mitu panka ja töötab nendega integreerida Realcoin oma ATM infrastruktuuri. See integratsioon võimaldab kasutajatel tehinguid Realcoin igal pool, kus nad saavad kasutada Realcoin integreeritud ATM.

Aga on Realcoin tõesti väärt aega ja vaeva? Kas see tõesti pakkuda midagi olulist, et krüpteerimisoperatsiooni valuuta kogukond?

Realcoin ainult lahendab ajutise Bitcoin vead

 

On selge, et Brock Pierce eesmärk koos Realcoin on lahendada mõned probleemid, mis on allikas kaebusi Bitcoin skeptikud. Eemaldades volatiilsuse ja seetõttu ebastabiilne vahetuskurss, kaks peamist anti-Bitcoin argumendid kaovad.

Kuid need probleemid, et Realcoin lahendab pole ühtegi omane probleeme Bitcoin nad on probleemid, mis lahendab ise aja jooksul Bitcoin muutub laialdaselt. Kaks peamist müügipunkte Realcoin-no volatiilsuse ja stabiilne krüpto-USD vahetuskurss-vaevalt ravib suurte vigu Bitcoin protokolli. Kui Pierce tõesti tahtsin teha krüpto-valuuta, lahendada vajutades Bitcoin probleeme, siis miks ei ta lihtsalt tööd parandades Bitcoin protokoll ise? Kas see ei ole oma tööd juhatuse liige Bitcoin Foundation edendada aktsepteerimise Bitcoin ja arengu põhiliseks kodeerimine?

Volatiilsus Bitcoin hind lamedamaks välja digitaalse valuuta muutub laialdaselt aktsepteerimist kogu elanikkonna hulgas. Seega, nagu Bitcoin hindade kõikumise laheneb, BTC-USD vahetuskurss stabiliseerub. Nii Realcoin tegelikult on vaid lihtsalt ei ole vaja, kui kõik see saavutab, on lahendada kaks ajutist "probleeme" Bitcoin praegu seisab. Kindlasti tahaksime näha värskenduse Bitcoin tuum, mis lahendab Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise probleem, mitte võttes "stabiilne" dollari kurss. Miks ei ole Pierce kallal, et? Võttes endale sellise projekti, see muudab tunduda, Brock Pierce ei hooli oma positsiooni Bitcoin Vundamendi mis on täis scandalrelating et Pierce varjuline möödunud või Bitcoin ise.

Realcoin Katsed Eitada potentsiaal krüptopluginat Valuuta

Ei ole vaja mingit uut mündi et lahendada need väikesed Bitcoin probleeme; palju väiksem vajadus on mündi, mis neid probleeme lahendada lahutamatult siduda ennast oma fiat valuuta. Luues digitaalse sümboolne valuuta, mida toetavad muud sümboolne valuuta täielikult vastuollu eesmärgiga krüptopulk valuuta täielikult.

Krüptopluginat valuutade nagu Bitcoin on kavandatud toimima nagu kuld; Bitcoin ja muu digitaalse valuutad "looduslikult" napib, jagub, asendatavad, ja kaasaskantav. Need omadused on neli peamist täpsustus raha. Need neli omadused on suur põhjus, miks kulla sai raha. Kuid kuld oli viga, et Bitcoin ei ole. Füüsikalist olemust kuld-st oma suuruse ja kaalu tekitas soovi viis teha kulda lihtsam teha. See soov on, kuidas paberraha hakkas tegutsema. Ja kui valitsused suutsid katkestada seos kulla ja selle paberi sertifikaadid, neil on juurdepääs lõpmatu rahapakkumist, mis on allikas mõned halvim majandusliku katastroofide ajaloos.

Aga Bitcoin ei kannata saatuslik viga, mis põhjustas paberraha; koos Bitcoin puuduvad ladustamise nõudeid. Bitcoin ei eksisteeri füüsilises maailmas, on kaalutu ja tühikuteta. Minimaalne füüsiline säilitamine vajalik Bitcoin on USB drive. Selle tulemusena ei ole vaja omada paberi asendajad Bitcoin. Seetõttu kulla nagu kauba saab kaubelda nii lihtsalt-lihtsam isegi-kui paberraha ilma majandusliku ohtudest paberraha. Krüptopluginat valuuta on kulda 21stcentury ja Realcoin täiesti vastupidiseks kasu krüptokaartide valuuta.

Tegemine krüptopulk valuuta link fiat valuuta oma allikas raha muudab täielikult väärtusetu pikemas perspektiivis. Realcoin odavnevad kui dollar odavneb ja Realcoin kasutajatele kannatavad kõik valu kaasatud büst etapi praeguse Föderaalreservi indutseeritud majandustsükli. Realcoin ei ole tegelikult pakkuda midagi uut, siis. See ainult lihtsustab tehinguid valuuta, on tee katastroofi. See on põhimõtteliselt kõrgtehnoloogia versioon kulla vahetus standard, mis võimaldas USA ja Suurbritannia võtta maailma kohta konarlikku sõita inflatsiooni, mis lõppes Suure Depressiooni. Ja miks? Kas idee teha digitaalse valuuta, mis ei vihastan valitsus? Kui see on nii, siis mis mõtet on? Põhjus, miks nii paljud valitsused on agressiivsed Bitcoin on, et see ohustab nende monopolide üle nende riikide raha tarvikud, mis paljud Bitcoin kogukonna arvates hea! Kas Brock Pierce, juhatuse liige Bitcoin Foundation, tõesti ei mõista seda?

Realcoin on midagi enamat kui uue digitaalse maksesüsteemi, mis on täielikult allutatud tujudele USA valitsuse ja Föderaalreservi. See lahendab ükski tõeliselt oluline probleemide Bitcoin, nagu Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise. Seetõttu ei ole tegelikult mingit mõtet, miks Brock Pierce on otsustanud keskenduda oma tähelepanu luues Realcoin mitte oma tööd, mis on propageeritud Bitcoin.

Niisiis, tundub, nagu oleks Bitcoin Foundation tõesti ei tee edusamme jooksul Bitcoin kogukonna niipalju kui tegelikult parandada protokolli puhul. Õnneks on meil varsti alternatiivina Bitcoin Foundation. Mike Hearn Lighthousewill loodetavasti pakkuda detsentraliseeritud rahvahange platvorm, kus Bitcoin arendajad saavad piisavalt kompenseerida oma tööd parandada Bitcoin tuum protokolli.

Seotud uudised


Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

See on umbes Blockchain, mitte Bitcoin

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert