Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market | Estonian.lamareschale.org

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Valitsev trend asemel alates 2014. Aasta algusest on olnud püsivalt karu turul Bitcoin, mille kalle, mis on reguleeritud turgudele kõik cryptocurrencies, hoolimata asjaolust, et mõned projektid on olnud lühike naelu tähelepanu. Tundub, et kui Bitcoin on hakanud oma esimese püsiva Tuhoamisretki "mainstream", see on ka tekkinud oma esimese tõsise hooaeg kasvuvalusid. Määrav on olnud infrastruktuuri; probleem on selles, et seal ei ole piisavalt.

Bitcoin on vähearenenud infrastruktuuri

Mõiste "infrastruktuur" hõlmab paljusid aspekte. Omane IT, näiteks infrastruktuuri hõlmab muu hulgas arenguid teenuse turvalisuse (kiireloomulise probleemi esile kohutava sündmuste teatud Jaapan põhinev companyat alguses aastas) ja lihtsus kasutamine. Kuid on olemas ka seadusandliku infrastruktuuri, eelkõige selle aasta kurikuulus ettepaneku reguleerida Bitcoin- Bitlicense ettepanek New York Department of Financial Services juulis.

Pikad ja lühikesed see on selline: reaalne ja praktiline vastuvõtmise Bitcoin varana, valuuta, makse võrgustik, jne ei ole suutnud sammu pidada tase intensiivne hype, mis oli loodud lõpus 2013. Cryptocurrency on mitte viirusliku nähtus; keerulisust ja tõeliselt kaugeleulatuvad tagajärjed käesoleva häiriv tehnoloogia nõuda olulist uut infrastruktuuri ja kompleksset integreerimist olemasolevate IT, finants- ja õigussüsteemide on elemendid, mis ei ole veel täielikult paika. Seega kõige kauem depressioon ajaloos Bitcoin. Lõdvalt parafraseerides Warren Buffet, tõusulaine on läinud, jättes alasti Bitcoin liiva.

Aga mis Reddcoin, Social Valuuta?

Mis on see kõik pistmist Reddcoin? Out of kõiki cryptocurrency projektide seal, Reddcoin on üks tugevamaid maine no-nonsense arengu teamwho alla lubadus ja üle-andma. Tõsi, mõnedes äriringkondade see ei pruugi pidada tõttu, kuid pärast aastast lõputu pettumust ja illusioon üks asi on kindel: maailmas cryptocurrency üle lubades on number üks vice.

Midagi, mille enamik inimesi Reddcoin kogukond nõus, ja midagi, mida me oleme näinud tõendeid korduvalt, et arendajad Reddcoin eelistavad vabastada kvaliteediga tarkvara ilma intensiivne kärata ja hype, mis on loodud kindel prioriteet paljud teised cryptocurrency projekte. Ilmne negatiivsed hype mudelit destilleeritakse vana kõnekäänd: "Ärge loota oma kanad, enne kui nad on koorunud". Fakt on, paljud cryptocurrency kogukondi juba lugedes sadu kanad enne ühe muna on sätestatud. Kui hype aurustub kaalu depressiooni vajutades kogukonna vaimu ja ülekoormatuse kõrguvate arendajad on paljudel juhtudel liiga palju tegelema.

Tunnistades vahetus psühholoogilisi probleeme, mis on seotud hype ja meeletus tulevikus ootus võimaldab meil vaadata kaugemale tegeliku praktilise küsimusega juba selgitatud lõigertyega väljaandmist infrastruktuuri. Siin ka suhtumine Reddcoin arendusmeeskond paistab eeskujulik. Nagu 2014 läheneb lõpule, on hea aeg koostada nimekiri (mittetäielik ja mitte tingimata kronoloogilises järjekorras) meeskonna saavutusi projekti seni kõik valmis perioodi ühe aasta.

Pääsemist 2015. Aasta liikumise vastu centralizationshows ei näita vähenemise märke. Kuigi mõned väidavad punkti teised tööd, et saavutada see, mida tuleb teha, et saavutada nägemust, mis asub keskmes Bitcoin: loomise lahendus probleemile toetumine "usaldusväärsemaks kolmandatele isikutele", nagu on sätestatud poolt Satoshi Nakamoto sisse Artikkel 1 Bitcoin valges raamatus. Üha enam inimesi on võttes elektripirn-hetk, kui nad mõistavad, et Reddcoin arendajad ehitavad seda lahendust. Lõppude lõpuks, kui Thomas Edison ütles kord: "Kolm suurt Essentials saavutada midagi väärt on, esiteks, raske töö; teiseks jääda-to-itiveness; kolmandaks mõistus. "

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend