Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile | Estonian.lamareschale.org

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Viimasel ajal oleme välja õpetus Uuele Reddcoin POSV 1.3.0.0 rahakoti Windows. Sellest ajast alates oleme märganud, et üsna vähe Mac Reddcoinusers pidanud küsimusi üleminekut, nii et me oleme valmis uue õpetuse Mac.

Märkus: On soovitatav, et teil on oma rahakoti krüpteeritud üldse korda. Kui soovid krüptida oma rahakoti enne selle juhendaja, ja seega vältida tehes krüptimata varukoopia, jätke maha "Kindlustada oma Reddcoin POSV rahakott ja ettevalmistamine Mint" osa. Krüpteerimisprotsess on sama eelmise rahakotid ja saab valmis enne uuendamist.

Vaatamine Reddcoin andmekataloog

Vaikimisi Reddcoin andmed kausta ei saa vaadelda OS X, nii et peate tegema peidetud kaustad nähtavaks. Press cmd + space käivitada tõmbamisega tüüpi terminal, vajutage enter ja seejärel tippige "vaikimisi kirjutada com.apple.finder AppleShowAllFiles TRUE" ilma tsitaate. Kui vajutate siseneda, see võimaldab teil vaadata kõiki faile ja kaustu süsteem.

Seejärel klõpsake "Finder" siis klõpsa "Go" rippmenüü ja valige arvuti.

See viib teid nimekirja seadmete ja võrkude arvutisse. Vajuta Macintosh HD.

Seejärel klõpsa "Kasutajad"

Valige kasutajanimi olete sisse loginud.

Nüüd otsida kaust nimega "Raamatukogu". See on osaliselt hall, sest see on peidetud kaust. Klõpsates ei pruugi see avada. Selle asemel, paremklõps kausta ja klõpsake avatud.

Nüüd klõpsa Application Support. Reddcoin kausta sees.

Ettevalmistused Teie Reddcoin kausta POSV Rahakott Upgrade

Nüüd sees Application Support, leida Reddcoin kaust ja kopeeri wallet.dat (see võib aidata üle minna vaates klõpsates 4 laotud read ülaosas ekraani).

Kleebi Reddcoin wallet.dat iga kausta väljaspool Reddcoin kausta. Dokumendid kausta võib olla lihtsam teid, kuid paneb ta sees peidetud kaust on ohutum kui rahakott ei ole krüpteeritud (muidugi, sa peaksid alati kõik laekad krüpteeritud!)

0

Nüüd tagasi Reddcoin kausta ja kustutada kõik failid sees välja arvatud wallet.dat. Oma rahakoti on nüüd valmis täiendamist.

1

Uuendate Reddcoin POSV 1.3.0.0 Rahakott

Liigu http://www.reddcoin.com/#Walletsand valida Mac.

2

See alla reddcoin 1.3.0.0 mac.dmg faili. Finder, minna "Allalaadimised" ning avage fail.

3

Paigaldage Reddcoin-Qt programmi lohistades Reddcoin pildi rakendusi. Kui saate hoiatuse, "Reddcoin-Qt on juba olemas," siis tuleb klõpsata Asenda.

4

Õnnitleme! Teie Reddcoin Qt tuleks nüüd edukalt uuendatakse Reddcoin POSV 1.3.0.0 rahakott. Kuid te ei ole täiesti valmis POSV veel.

Kindlustamine Reddcoin POSV rahakott ja ettevalmistamine Mint

Käivitada uue Reddcoin POSV1.3.0.0 rahakott tagasi oma leidja navigeerida rakenduste ja klõpsake Reddcoin-Qt.

5

Nüüd Reddcoin-Qt avab, ja alustada sünkroonida võrgus. Kui teie Reddcoin rahakott ei ole varem krüpteeritud, peate krüptida seda nüüd. POSV nõuab oma rahakoti krüpteeritud, et õigesti toimida. Krüpteerimise võimalus on saadaval seaded rippmenüüst ülaosas ekraani.

HOIATUS: Kui te krüptida oma rahakoti, kasutada tugevat parooli, kuid ei unusta seda. Pakun Üleskirjutamise ja varukoopiate tegemise parool, siis neid hoiti kindlas kohas, et ei saa kaduda. On mitu võimalust turvaliselt salvestada krüpteerimist paroolid, kuid see väljub selle õpetused. Lihtsalt olla väga ettevaatlik selle sammu. Kui te krüptida rahakott ja kaotada oma parooli, siis ei ole võimalik pääseda oma münte kui teil on krüptimata backup wallet.dat (mis ei ole soovitatav).

6

Pärast oma hakkavad krüpteerimise, oma rahakoti taaskäivitub ise. Kui see taaskäivitub olete nüüd valmis lüliti POSV! Kuid alates 2. August 2014, kui lüliti POSV on lõppenud, on üks viimane samm vajalik alustada vermimine. Peate avada oma rahakoti, kasutades oma encrpytion parool. See valik on saadaval seaded rippmenüüst.

7

Sa peaksid nüüd näha, et oma rahakoti on nii krüpteeritud ja lukustamata 8

Kaasajastamise protsessi oma rahakoti Reddcoin POSV 1.3.0.0 rahakott võib tunduda heidutav alguses, kuid kui te järgite neid samme, see peaks olema kiire ja lihtne. Siiski, kui teil tekib mingeid küsimusi, palun kommenteerida allpool.

Eriline tänu REDD_Mikefor Mac ekraanipilte. Ta oli probleeme täiendamist ja töötasime koos, et saan oma rahakoti töötab korralikult. Pärast oli meil protsessi alla, ta nõustus, et luua uus rahakott ja minna läbi selle, samm-sammult, ekraanipilte juhendaja.

Seotud uudised


Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza