Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV) | Estonian.lamareschale.org

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Eile mainisime võimalikud põhjused Reddcoin on priceremaining nii madal, nagu see oli ummikus 2 kuni 4 satoshi jooksuaeg juba mõnda aega. Siiski, kuna uuendatud huvi tõttu uue arengu Tõend Kaalul Velocity (PoSV) algoritmi, põhjused eelnevalt mainitud ei ole enam piisav, et maha suruda see hind. - Dustin O'Bryanti, asutaja ja toimetaja Müntide Brief

Täna, Reddcoinannounced oma plaane ellu PoSV algoritm (uuendatud: Macand Windows Reddcoin rahakoti uuendada õpetused POSV) asendada senine POW üks. Teadaanne viinud ilmatu suurenemise 300% -ni Reddcoin hind kõigest 3 satoshis kuni 12. Revolutsiooniline liikuda Reddcoin ei ole üllatav, et igaüks, kes on järginud see areng käivitamisest alates Reddcoin veebruaris, kuid on püütud tähelepanu teiste liikmetega digitaalse valuuta maailmas.

Reddcoin PoSV: Mida sa peaksid teadma

Põhjendusi ja selgitus PoSV põhineb avaldatud teabele mündi arendajad oma sub Reddit ja tuleb kahest osast: akadeemilise addressto vajadust rakendada uusi meetmeid, et päästa varem raskustes mündi langus väärtus vahetust, samuti kui KKK bookletoutlining üksikasjad uue süsteemi, mis mõlemad on saadaval pDF-formaadis.

PoSV eesmärk on ohu vastu võitlemisel parimat ASIC miningequipment, et praegu hävitada väärtusi paljud teised mündid oma võimet oluliselt outmine CPU ja GPU platvormidele. Nagu ASIC immuunsüsteemi algoritm, PoSV kaitseb mündi on mineeritud ja dumpinguhinnaga vahetust. Lisaks PoSV stimuleerib selle omanikud lihtsalt võttes oma rahakoti avatud ja online, mis on kiirusega 5% intressi annually- mis on kõrgem kui kõige POS mündid, kuid mitte nii suur, et see põhjustab inflatsiooni kontrolli alt väljuda.

Pärast mõju selle rakendamise kaevurite et õpitavast Reddcoins jätkab saaksid kaevandada Reddcoin mõnda aega, kuid ploki poole võrra on suurendatud kord 50,000 plokid, mis peaks olema umbes 35 päeva. Pärast 3-6 halvings, POW suletakse ning süsteem porditud puhast PoSV. See, mis eemaldab kaevandatavus Reddcoin otse.

Kui ma ei saa Mine Reddcoin Mida Cryptocurrency ma peaksin Mine?

Selle asemel, kaevurite, kes soovivad kaevandada Reddcoin vaja liituda kaevandamise multipools et seatakse minu teisi digitaalseid valuutades. Need mündid on siis müüa, kasutatud osta reddcoins ja lõpuks välja makstud kaevurid (sarnane blackcoin). Segamini on see, et koos PoSV, kaevurite ei pea ostma ASIC kaevandamise käik, et hoida ära ja ähvardavad seadmed lõpeb tõttu raske kasutust enne korvates ROI, mis on täheldatud BitcoinASICs.

Multipools saab määrata minu mündid, mis kasutavad ASIC resistentsed algoritme. Peale selle, see eemaldab pidev müügisurve koondühikutest et on ettevõttes Reddcoin väärtuse alla ja asendab seda osta surve alates multipools osta Reddcoin, mis aitab suurendada Reddcoin väärtust.

Niisiis, kuidas New Reddcoins toota?

Aastal PoSV süsteemi, vermimine toimub siis, kui Reddcoin rahakoti sünkroniseerib koos blockchain ja kontrollib tehinguid viisil, mis on sarnane mäetööstuses. Läbi pideva kontrollimise jääb võrgustiku turvalisemaks ja teie osalus reddcoins on autenditud. Thss võimaldab teil saada keskmiselt 5% aastaintressi, kui rahakott jääb online.

Praegune kõigi kork müntide on ehk 109 miljardit, kuid PoSV teoreetiliselt tähendab on lõpmatu pakkumise. Kuid kui müntide arv on umbes 30 miljardit, kui POW peatub ja PoSV algab see võtab väga kaua aega, et jõuda isegi varem oodata ehk 109 miljardit.

See varem põhjatu Julgeb PoSV on tugevalt jälgib iga teine ​​Scryptaltcoin. Scrypt münte, mis seisavad dilemma on mineeritud poolt ASIC seadmed ei pruugi enam vaja kaaluda võimalust ühinenud kaevandamise meelitada kaevurit. Ühendati kaevandamise võib tunduda stiimul, et mõned, kuid see ohustab nõrgema mündi on "üle võtnud" poolt üks suurem väärtus pikas perspektiivis.

Kuidas Reddcoin on POSV algoritm Abi Muu Cryptocurrencies?

Kui see uus algoritm saagi ilma küsimusi, valitsemisaeg ASIC masinad võivad väga hästi olla lähedal oma aegumiskuupäev. Ilma et oleks vaja osta ASIC kaevandamise platvormidele, mis võib sageli maksma ülespoole $ 10.000, kaevandamise harrastajad saavad jätkuvalt kasutada oma füüsilisest kokku masinad genereerida väärt tulu.

Reddcoin ole võõras uuenduslikke ideid. Span vaid paar kuud, Reddcoin tehtud lainete käivitada oma IPO, varsti järgneb loomisest Reddcoin Broadcast platvorm, mis sisuliselt on teenus inimestele levitada oma marki või sõnumeid sotsiaalset meediat väga võimendatud varjatud. Nüüd, see uus areng, Reddcoin kogukonna reddit on uuendatud mõttes usaldust mündi, ja selle arendajad. Palju muret oli väljendatud, et kui münt oli kaotamas võitlust olla järgmine parima digitaalse valuuta turul tõttu äärmiselt madal väärtus esitas poolt kaval investorid manipuleerides Reddcoin valuutaturgudel, kuid on aurustunud nüüd.

On kindel, et see on väga põnev aeg digitaalse valuutade üldiselt. Minu isiklik arvamus, oleks tark hoida oma silmad Reddcoin

* Autor ei ole osalusi Reddcoins, kuid oleks tore, kui ta võiks uppuda ta.

Seotud uudised


Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

Ripplei Jesse Powell lahkub

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine