Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine | Estonian.lamareschale.org

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

See artikkel on minu analüüsi ja Km mine, mida ma märganud juhtub Reddcoinin lähiminevikus, ja ei pruugi olla täiesti täpne. Kuid ma olen veetnud üsna natuke aega kauplemise valuuta ja ma vaatan, et raamatuid iga päev.

Kui sa loed seda, siis on tõenäoline huvitatud Reddcoin. Mõned teist on nagu mina, ja investeerida väike summa IPO ja on aeglaselt ostis RDD alates. Teised võivad olla ostetud hiljem või ei otsustanud, kas siis tuleb osta RDD või mitte. Ma ei kavatse üritada veenda keegi osta või müüa RDD, vaid pöörata tähelepanu, mis toimub.

Reddcoin põhineb suurepärane idee, ning on meeskond väga arendajad taga. Redd API, Reddcoin Broadcast, gorgeous uus veebileht, uuendusi ja parandusi tuum, otsa eest, ladestamine kampaaniad, Reddcoin premeerib programmi ja kõik muud omadused, süsteemide ja tööriistu, mis on välja töötatud tuum arendusmeeskond ja kogukonna liikmetele, kes töötavad koos nendega, on rakendatud kiiresti ja tõhusalt. Reddcoin on veel pikk tee käia poole jõudes on potentsiaali, ja muutub "The Social Valuuta", kuid see on õige tee.

Nii milles on probleem Mis Reddcoin?

Kuid paljud inimesed on mures, et Reddcoin pricehas on kallistamine 2-4 satoshi kaubamärk juba mõnda aega. Olen märganud palju mures postitusi kohta subreddit ja hirmunud kogu ühenduses. Puudumine turuväärtusest kasvu järgmise suurenenud populaarsus on peamurdmist kõige, ja see on raske siduda kõik tegurid kokku. Õnneks, kui tõmmatakse peale, ja loetletud, muutub see natuke lihtsam näha.

 1. Reddcoin IPO Investorid

  Suur osa IPO investorid koheselt müüa osa või kõik mündid iga päev. See on tõenäoliselt mitmesugustel põhjustel. Kuna IPO hind Bitcoinhas oluliselt langenud ja mõned investorid võivad olla meeleheitel vahenditest. Teised võivad olla investeeritud IPO kapriis, ja hiljem kaotas huvi. Veel mõned võivad olla kasutatud madalad hinnad koguda kõik RDD nad hoolivad kinni hoida, eelistades neid käsi mitte oodata, ja nüüd võimaldab IPO raha hajutatud.

 2. Bitcoin hind

  Kõik altcoins mõjutavad Bitcoin sel hetkel. See on kurb, kuid tõsi, asjaolu, et Bitcoin on kontrollfunktsioon. Kui ta kaotab raha, teine ​​mündid ei üldjuhul saada vs Bitcoin, vaid pigem kaotavad kui paanika seab, ja paljud investorid vahetavad altcoins jaoks Bitcoin ja seejärel Bitcoin Fiat.

 3. Reddcoin või Bitcoin, vaala (s)

  Paar päeva kauplejad või semi-päevase ettevõtjad, mina kaasa arvatud, on märkas "vaal" (kaupleja väga suur summa raha) kohta Cryptsy mis on manipuleerides hind Reddcoin. Olen jälginud keegi või grupp inimesi, tühistada 10+ bitcoins alates buy seina ligi 20 Bitcoin seina, siis müüa piisavalt Reddcoin tühistada ülejäänud mündid see, millele järgneb paneb uue müüa seina 10+ bitcoins väärt kohta Reddcoin see on koht, ja liikuda uue, osta seina 1 satoshi madalam.

  Põhjus nad teevad seda sellepärast, et madalama hinnaga Reddcoin, seda suurem% suurenemine vahemikus ostu- ja seinad. Kasutades hoolikalt kavandatud strateegia, tark ettevõtja võib saada kontrolli suure osa turust. Niikaua kui IPO investorid müüvad piisavalt kõrge määr, see strateegia on väga lihtne täita piisavalt vahendeid. Ma eeldan, et kui IPO jaotused lõppenud, see vaal (või rühma vaalad) võimaldab hindu alustada tõuseb vabalt või isegi pumbata kuni ise.

 4. Uus Reddcoin Kasutajad on eksitavad

  See on kahe osa küsimus.

  Esiteks - Paljud uued liikmed Reddcoin kogukond ei tegelikult investeerivad fondide Reddcoin. Nad on kasutusele Reddcoin sest nad olid kallutada ja on huvitatud ainult ladestamine või on kallutada. Need kasutajad ei lisaväärtust, kuid mitte kohe. Nad toovad raha muudest allikatest kui kogukond kasvab, muutes turul atraktiivsemaks neile, kes on tegelikult valmis investeerima Reddcoin. Kuid nad ei mõjuta Reddcoin väärt täna või isegi madalam hind müües münte nad kallutada.

  Teiseks - tellijate arv aasta subreddit, järgijaid puperdama, jne võivad olla ebatäpsed. Kuigi ma ei usu, et arendajad ise ostavad eest, või osta liitujat, keegi võib olla. See võiks olla vaal varem mainitud, või mõne juhusliku kasutaja, kes soovib Reddcoin kasvada. Kuid see toimub, tundub, nagu oleks numbrid ei ole täpne. % Tellijaid, kes on aasta subreddit igal ajahetkel on oluliselt madalam kui teistes valuutades ning kiirust, millega uued kasutajad tellida tundub üldiselt suurendada väga lineaarselt. See on kummaline, sest tavaliselt kogukonna tavaliselt kasvavad purskumist ja ajavahemikel, et see kasvab konstantse kiirusega, see on ka keskmisest kõrgem määr kaasamine uue kasutaja.

Niisiis, pärast läbimas võimalike põhjuste kohta madal hind Reddcoin vähemalt sellest, mida ma näen, ma olen optimistlik tuleviku. Ausalt, hind Reddcoin täna on otseselt kooskõlas hind, et IPO investoritele makstakse nende münti. Mis 168,8 Bitcoin investeerinud ja 5,2 miljardit münti jagatakse, keskmine kulu iga Reddcoin IPO oli 3,24 satoshis. See tähendab, et igaüks osta Reddcoin täna 3 või 4 satoshis muutub ka umbes sama hinnaga kui originaal IPO investoritele, mis võib olla osa põhjust kinni sel hetkel.

Mis juhtub Reddcoin hind nüüd?

Ma olen kindel, mis juhtub järgmise paari nädala jooksul, kuid ma oodata hinna alustada tõuseb lõpus IPO jaotus. Nagu väike IPO investor ise (vähem kui BTC investeerinud), ma tean, et väljamaksed läheb edasi õigel määra ning peaks lõppema õigel ajal. Sel hetkel, kui inflatsioon 60 miljonit münti päevas lõpeb, see peaks olema lihtsam saada tahke haarata kuidas see valuuta töötab välja lähitulevikus.

Kuid mul on üks taotlus Reddcoin dev meeskond. Täpsemalt Mul on taotluse kellega on vastutab subreddit. Palun, tee statistika jaoks Reddcoin subreddit avalikult vaadatav. Teine suurem digitaalrahaga on oma statistika avalikkusele kättesaadavaks ja Reddcoin peab tegema sama. Oli postitust subreddit viitavad hiljuti, ja ma olen kuulnud teiste kurdavad enne. Ilma sellise läbipaistvuse tulevastele investoritele võivad kõhelda vastu Reddcoin.

Seotud uudised


Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - tee alates saata vastuvõtmiseks

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

Ripplei Jesse Powell lahkub

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele