Reddcoini sotsiaalne ringhääling | Estonian.lamareschale.org

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Sel nädalal nägin väljakuulutamist ReddcoinBroadcast, sotsiaalne hääl kogumine platvormi spetsiaalselt Reddcoin. Kuigi see on inspireeritud populaarne Thunderclap platvorm, see on täiesti Reddcoin keskendunud ja arendatud versioon. Suurim erinevus on hind - samas Thunderclap küsib vahemikus $ 100 kuni $ 500 kampaania, Broadcast on täiesti tasuta. Kõik, mida küsitakse tasu on see, et mida ringhääling on mingil moel seotud Reddcoin.

Niisiis, kuidas Reddcoin sotsiaalne Broadcast toimib?

Esialgu kasutaja logida saatest veebilehel kasutades sotsiaalse konto nagu Twitter, Facebook või Tumblr. See võimaldab ülekande luba sellel platvormil, et kampaaniad automaatselt postitada oma nimel. Kui olete andnud loa saate vaadata kampaaniaid.

Nad kuvada nagu iga teine ​​rahvalt kogutud projekti, välja arvatud, et toetust on mõõdetud sotsiaalse varjatud asemel dollareid. Igal kampaanial on teatud arv toetajad jõuda teatud aja jooksul. Kui see number on saavutatud, Broadcast läheb edasi postitad kampaania sõnum ajal täpsustatud loetelu.

On oluline märkida, et see ainult postitab oma sööda, Broadcast ei ole mingi uus viis pihustada rämpsposti kõik oma sõbrad. See on üks sõnum saadetakse ühe konkreetse aja jooksul. Võimu Broadcast ei tule saata hunnikutes sõnumeid oma konto, kuid pigem koordineeriv ja ühendav, palju hääli. Hashtags kasutatakse ühendavad kõiki toetajaid, lükates sõnumi üles trendid rohkem kui üksi või kooskõlastamata, jõupingutusi võiks saavutada.

Kuidas ma saan alustada kampaaniat? Kas see olema Reddcoin seotud?

See on lihtsalt ja intuitiivselt tegemist "nuppu raketi käivitada". Seal on sõna otseses mõttes armas väike rakett, kutsudes teid üles suuremaid asju.

Algust protsess on oma sõnum. Sa pead esitama 115 tähemärki, mis isoleerib oma idee, toode või teenus. Sa võid kasutada ladestamine platvormi lisada mikrotip, nagu võeti vastu kampaaniates seda esimesel nädalal tänada @bitcoinbarbie ja @juergenhoebarth artiklid nad tahaks avaldatud toetust Bitcoin. Sealhulgas ots on sama twitteris tavaliselt: kasutage Kirjakeelele @tipreddcoin + tip @YOURTARGET ja seejärel summa (100 RDD, näiteks). Sa ei pea olema raha koos tipbot saada sõnumit küll. Teie sõnum võib olla midagi seotud reddcoin. Hüüab mehe blogija, reklaami, et te nüüd vastu reddcoin teie poodi või juhtida liiklust suunas oma artiklis põhjus või projekti.

Järgmine saate Pildi üleslaadimiseks valige kategooria ja kirjutada lühike lõige, mis annab inimestele aimu, miks nad peaks toetama kampaaniat. Kellaaja soovite Broadcast ja toetajate hulk soovite jõuda, ja sa oled teinud. Üldiselt kampaania peab olema seotud Reddcoin, kuid erandid tehakse, kui esildised on kasulik Reddcoin kogukonna või loodud aktiivne kogukonna liige.

Kas Reddcoin Social eetrisse süsteemi tegelikult toimib?

Noh, see on ainult esimestel päevadel, kuid otsustades kampaania lehele: Jah. On ainult üks kampaania nii kaugele, et ei ole suutnud täita oma kvoot toetajad, kuid isegi see kampaania õnnestus koguda varjatud üle 75000 enne kella otsa. Eduka kampaania kõige toetatud on tänaseni üks lihtsalt tõsta teadlikkust Reddcoin ladestamine konto. Toetajad registreerunud levitada, et saate otsa Reddcoin Twitteris, lõpetades kokku kättesaamatus kohas üle 150.000 ja tugev populaarsust koguv koos #socialcurrency teemaviite.

On neli edukaid kampaaniaid seni, kaasates inimesi artiklid kirjutatud Reddcoin ning suurendada profiili r / reddcoin Reddit. Kampaaniad praegu otsib toetust on väljakuulutamist Redd API võistlus, kehtestades uudistesait ja otsib toetust annetuse toimetulevaid freereddcoin.com kraan.

Mis iganes kavatseb Reddcoin meeskond mõelda edasi?

Kuigi Broadcast on väga noor, see on juba äratanud suurt toetust need põhjused ei ole ta esitanud. Tulevaste kampaaniate võib hõlmata tehnoloogiliste projektide, uudised teateid, reklaam töökohti Reddcoin või mass ladestamine heategevus. R / reddcoin suunatud Twitter ladestamine jookseb, mis varem korraldatud subreddit koondatakse kiirem ja lihtsam kui kunagi varem, ja suuremat tunnet keskenduda.

Tulevane saadete tundu olevat, nagu nad ütlevad, vaid ainult oma kujutlusvõimet. Nii kaua, kui et kujutlusvõime hõlmab Reddcoin, Broadcast meeldiks aidata teil jõuda rohkem inimesi. Lõppude lõpuks, vaid kasutades seda Reddcoin-eksklusiivse platvorm on leviku sõnagi vastse mündi.

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata