Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta | Estonian.lamareschale.org

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Reddcoin

Social Valuuta on suhteliselt uus cryptocurrency, kuid on kiiresti saanud veojõu. See on kõige kiiremini kasvav subreddit, võrreldes kõigi teiste digitaalsete vääringute ja samas tempos läheb Litecoin järgmise kuu jooksul. Mis tohutu plokk tasu 100000, võrreldes Bitcoin's25, mündi on piisavalt likviidsed näpunäiteid anda vabalt, mis oli esimene eesmärk on sätestanud arendajatele.

Reddcoin on Active Arendajad

Reddcoin arendajad on töötanud väga raske parandada mündi, alates käivitamisest kuni täna ja on regulaarselt ajakohastatud veebilehel, rahakotid ja sotsiaalmeedia lehtedel nagu Reddit ja Twitter, suruda idee, et Reddcoin on sotsiaalne Valuuta. Peal, et nad hoolivad ja on seotud kogukond, mis on see, mis annab mündi see tugevus.

Reddcoin on tohutu ühenduse

Mis teeb Reddcoin nii eriline on sotsiaalne aspekt taga, mille kasvav kogukond toetab eesmärke sätestanud see arendajatele. See oli ehitatud jagatakse vabalt, kuid kasutaja soovib läbi kõik suhtlusvõrgud.

Reddcoin annab ühenduse võimalus premeerida ideede tõhusalt või toetust projektidele, suurendades samal ajal väärtust Reddcoin ise samal ajal. Arendajad küsida tagasisidet projektide regulaarselt ja kasutajate vabatahtlikult luua oma projekte toetada või parandada kasutatavust, omal moel. Nüüd, uue ringhäälingu süsteem, kogukonna liikmed saavad ühendada oma hääled nii, et laseb sotsiaalset meediat ideid ja projekti eesmärkide, kuid ilma et oleks vaja pidevalt rämpsposti.

Reddcoin "Redd API" mark Integratsiooni Easy

Nüüd hiljuti API vabanemine, rohkem saab hõlpsasti teha Reddcoin kui ükski teine ​​münt. Reddcoin API on lihtne ja ohutu, iga arendaja integreerida maksesüsteemi, ladestamise süsteem või muu süsteemi ülekande, otse oma projekti. See annab talle tohutu eelise, ja on võti tulevikku edu valuuta.

Mis hiljuti Android rahakott, see on lihtne salvestada RDD mobiilseadme platvormi. See võimaldab kasutajatel tutvustada sõpradele ja perele digitaalse valuuta ja annab kasutajatele juurdepääsu oma münte ükskõik kus nad on. Kõik peamised digitaalse valuuta vahetamist, sealhulgas Cryptsy, Coinedup ja Bittrex, saanud pardal Reddcoin ja valuuta on nüüd kaubeldakse vs Bitcoin suhteliselt kõrge.

Reddcoin on lihtne kasutada, saata ja vastu võtta

Reddcoin on suurepärane valik kasutajale, mis on uus digitaalne valuuta või isegi liige elanikkond üldiselt mingit huvi digitaalse valuuta üldse. Ühendusse väga toetav ja saatmise ja vastuvõtmise RDD on tehtud piisavalt lihtne, et nad saavad anda teistele sotsiaalmeedia, isegi kui vastuvõttev pool ei ole rahakott ega huvi tee midagi rohkem kui edastamise võimaldamise.
Niisiis, mida sa ootad? Alusta Reddcoin täna ja tunnistaja see revolutsiooniline valuuta ise.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja