Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi | Estonian.lamareschale.org

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Reddcoinis valuuta, et olen jälginud mõnda aega, ja enamik kogukond on kannatlikult oodanud valuuta vabastada ja minna, pede kohta Panus Velocity

POSV).

Eile Laudney, juhtima arendaja Reddcoin, teatas, et "Teadaanne homme tehakse varsti pärast blokeerida 190,000." Kuigi enamik eeldatakse, et see oli teatada peatset vabastamist POSV tegelik announcementwas midagi palju suurem.

Reddcoin sotsiaalne Rahakott

Mitte ainult POSV lähenemas avalik beeta, vaid ka täiesti uut tüüpi rahakott, tuntud kui "sotsiaalse rahakott", on välja töötatud. See rahakott on:

Esimene täisfunktsionaalne cryptocurrency rahakott, mis ühendab erinevate sotsiaalsete funktsioonide nagu IRC chat, uudistevoog ja ametlik teadaanne

See on mõeldud olema lihtne laiendatav ja palju muud sotsiaalsed funktsioonid, nagu muusika, video, mängud, võetakse kasutusele ükshaaval lähikuudel. Sotsiaalne rahakott suurendab kasutajate kaasatust ja koos PoSV, suurendab võrgu turvalisust ja sobib õige sisse Reddcoin eesmärk saada sotsiaalset valuuta digitaalajastul.

Sotsiaalne rahakoti naudib täiesti uus UI disain, mis muudab traditsioonilisi QT UI vaadata vananenud. See võib toimida kohaliku töölaua rakendus või töötada deemonid töötab kaugserverites kaudu krüpteeritud RPC kõned. See on täisfunktsionaalne Windows, Linux ja Mac OS X.

Sotsiaalne rahakott on juba kasutatud Reddcoin arendajad igapäevaselt. Alates tänasest iga päev saadame välja kutsed Top 10 panustajate Päeva meiega liituda beeta testimise. Lähinädalatel, sotsiaalse rahakott on kättesaadav kõigile.

 Sotsiaalne Platvorm

Arendaja läks ähmaselt mainida "järgmise põlvkonna sotsiaalse platvormi", mis oli väga piiratud see kirjeldus:

Eesmärgiks Reddcoin on rikastada ja hõlbustada inimeste sotsiaalse interactions.Our järgmise põlvkonna sotsiaalse platvormi all on ka aktiivne arendustegevus. Jootraha kõigis sotsiaalsed võrgustikud on oluliseks komponendiks platvormi kuid see pole veel kõik. Praeguses etapis me oleme teadlikult väga salatsema üksikasjad platvormi tõttu konkurentsi tõttu. Suvel saate rohkem teada suurt pilti ja detaile.

Isiklikult olen olnud toetaja Reddcoin kuna enne seda käivitamine ja isegi investeerinud väike kogus algses IPOC. See võib teha mulle natuke erapoolik, kuid ma arvan, et need arengud ja pildid räägivad enda eest. Kui Reddcoin meeskond saab sellega hakkama, siis on see suur samm edasi, ja näidata innovatsiooni, et on võimalik digitaalse valuuta maailmas. Ma olen täiesti eeldada, et paljud teised dev meeskonnad püüavad jäljendada nende programmide ja süsteemide, kuid kiirusega asju praegu läheb, siis Reddcoin meeskond jääb alati üks (või kolm) sammu edasi.

See on huvitav vaadata ja võite oodata, et Müntide Brief hoiab teid kursis viimaste arengutega.

Seotud uudised


Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

California ühe sammuna bitcoini legaliseerimisele

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema