Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega | Estonian.lamareschale.org

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Kuna aktiivne liige Reddcoin kogukond, samuti isik, kes on sageli kirjutatud artikleid Reddcoin ja see on väljaarendamisel, mulle anti juurdepääs beetaversiooni uue rahakoti. Olen nüüd olnud võimalus seda kasutada mõnda aega, ja tahaksin jagada oma arvamust, mida ta teeb õige ja mis on puudu.

Ülevaade Reddcoin Social Rahakott Omadused

Twitter on Reddcoin Social Rahakott

Nagu Reddcoin on üsna aktiivne Twitter, on see suurepärane liikuda. Praegu on kaks kaarti seotud Twitter ja igaühel neist on unikaalne eesmärk:

1. "teadaanne" tab, ametliku Reddcoin teadaanded

See kaart näitab viimaseid tweets alates @Reddcoin ja seega annab kasutajatele lihtne näha, mida räägitakse, ametlik Reddcoin meeskond. Klõpsates piiksuma avab kasutaja veebilehitseja otse, et piiksuma, andes võime lugeda vastuseid, retweet või vastata ise. Olen püütud ise klõpsates seda üsna sageli, ja see on kindlasti suurendanud summa @ Reddcoin tweets et lugesin.

2. "Uudised" tab, üldise #Reddcoin säutsu

Uudised tab on kaks võimalust, üks Reddit ja üks Twitter. Kui Twitter on valitud, viimaste Tweets mis sisaldavad #Reddcoin näidatakse. Sest sotsiaalne valuuta, see aitab anda ülevaate, mida rahvas räägib, ja taas ma kiidan seda.

Üldiselt Twitter integratsioon on üsna õmblusteta ja saavutab just tundub see oleks. Toode on beeta, nii et ma olen kindel, et need omadused on rohkem konkreetsemaks kui aeg läheb edasi, kuid ma olen muljet senisele arengule.

Reddit on Reddcoin Social Rahakott

Sarnaselt Twitter on Reddit integratsiooni annab kasutajale otsest juurdepääsu Reddcoin subreddit. See ühendus on leitud all "Uudised" tab kõrval Twitter #Reddcoin uudised. See annab juurdepääsu viimaste ametikohta subreddit ja järgmiselt koos teema Twitter vahelehel "Uudised", nagu Reddcoin kogukonna on keskendunud peamiselt Reddit ja Twitter. Seal ei ole palju öelda selle teema, sest ma usun, kuvatõmmisel räägib enda eest.

IRC vestlusest Reddcoin Social Rahakott

Ülekaalukalt suurim viik, ja kõige muljetavaldav funktsioon selles rahakott on see integratsioon Freenode #Reddcoin IRC vestluse kanal. Kui vestluse sakk on klõpsatud, ekraan ilmub taotleva kasutajal sisestada jututuba hüüdnime. Kui kasutaja otsustab vahele, et see vaikimisi juhuslikult nummerdatud "Reddlet" nime.

Kui Connect klikkinud kasutaja kukkumist Reddcoin IRC kanal ja saab vestelda vabalt. Reddcoin kanal on alati rahvast täis, kuid mõnikord võib olla natuke aeglane. Kuid ma eeldan, et muutub üsna natuke, kui see rahakott jätab beeta ja muutub standard rahakoti Reddcoin. Nii paljud kasutajad on esitatakse koos IRC chat, ilma et oleks vaja teha midagi peale klõpsates kaks nuppu sees oma rahakoti, IRC Reddcoin on tõenäoliselt üsna elav.

Välja erinevaid funktsioone, et see rahakott toob, see tunneb kõige täiuslikum. See tõesti annab Reddcoin tunnet "Social Valuuta."

Uuendatud liidese Reddcoin Social Rahakott

Vana Reddcoin rahakoti funktsioonid täiesti trahvi, kuid näeb välja peaaegu täpselt sama üldine rahakoti sadade teiste münti. Uus disaini Reddcoin Social Rahakott on klanitud ja toob mõned isikupära Reddcoin Brand. Näitlikustamiseks seda, siin on mõned uuendatud ekraanid võrreldes klassikaline rahakoti ekraane.

Reddcoin Armatuurlaud

 

Reddcoin "Saada" Screen

Reddcoin "Saate" Screen

0

1

Funktsionaalselt on need uuendused teha väga vähe. Kuid nad on väga esteetiliselt meeldiv ja võiks arendada anda lisafunktsioone, mis ei ole olemas standard mudeli rahakotis.

Minu taotlused Reddcoin Social Rahakott Omadused

Kõik täiendused Reddcoin Social Rahakott on suured minu arvates, kuid mõned võib parandada üsna vähe. Muidugi, see rahakott on beeta, ja ma tean, et nii mõnedki funktsioonid lisanduvad tulevikus, kuid siin on uudiseid, et ma tahaks näha:

  • Selle asemel on vaja brauserit avada Twitter või Reddit postitusi, siis peaks olema võimalik avada lehti sees rahakott.
  • Kasutajad peaksid saama ka sisse oma Twitter või Reddit kontode kaudu rahakott.
  • Facebook tuleb integreerida.
  • Selle asemel, et piirduda Reddcoin lehti, anda kasutajatele võimaluse vaadata teiste profiilide räsimärkide, subreddits jne ma tean, et see kõlab counter intuitiivne meeskond, mis püüab ehitada brändi, kuid kui kasutaja kasutab rahakott nad on juba huvitatud Reddcoin. Rohkem vabadust sel viisil annaks kasutajatele tõelist põhjust kasutada seda oma sotsiaalse võrgustiku sõlmpunkt, mitte ainult Reddcoin.
  • Jootraha tuleb rakendada kõigi nende sotsiaalsed võrgustikud ja IRC kanal. IRC chat kanali oleks mõistetav, kui ladestamine oli piiratud kasutajatele kasutades sotsiaalse rahakott, sest see annaks viis siduda kasutaja rahakoti, ilma käsi tipbot.

Muidugi, isegi ilma nende täiendused, uus Reddcoin Social Rahakott on liigade enne võistlust. Ma olen väga muljet ning see töötab suurepäraselt koos lüliti POSV. Kuigi ma võib olla funktsioonid, mida ma sooviks lisada, need oleks lihtsalt kruunaisi.

Taas on Laudney, Hoppipoppipolla (looja rahakott) ja ülejäänud Reddcoin meeskond, ma kiidan sind. Suur töö. Hoidke liigub edasi ja jääda mõne sammu võrra ees konkurentsi. Kui saate hallata, et siis ma oodata Redd juba üsna pikka aega.

Seotud uudised


Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

Müntide lühiülevaade hiljutiste versiooniuuenduste ja varsti sooritatavate funktsioonide kohta

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu