Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0 | Estonian.lamareschale.org

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Kuna altcoin tööstuse jätkuvalt laiendada, seal on tuntav soov seas kogukonnas rookima ebaõnnestumisi ja keskenduda edu. Igaüks tahab olla kaasatud järgmise Bitcoin, kuid tõde on see, et järgmisel "suur asi" on ilmselt midagi nagu Bitcoin - ja see ei pruugi isegi olla cryptocurrency üldse.

Sisesta Ripple, suhteliselt uus süsteem andmeedastuskeskus mis on dubleeritud mõned nagu "krüpto 2.0", sest see ehitab teise kihi peal olemasoleva finantssüsteemi, sealhulgas nii krüpto ja fiat. Võtame pilk kuidas kõik toimib ja kas Ripple võib olla areneva edulugu.

Ripple detsentraliseeritud Exchange

Ripple on avatud lähtekoodiga, detsentraliseeritud vahetada, mis võimaldab kasutajatel kaubelda praktiliselt midagi väärtust omavahel - Bitcoin, litecoin, dollarit, eurot, kuldplaadid, siis nime. Eeldades kahe kasutajad usaldavad üksteist ja kokku leppida tehingu tingimused, kõike saab kaubelda midagi.

Näiteks, kui Bob tahab kaubelda 450 USD Maarja 1 BTC, mida saab teha otse, kui mõlemad kasutajad nõustuvad ja usaldavad üksteist. Aga mis siis, kui Mary tahab eurot asemel dollareid? Siis Ripple võrgu automaatselt otsida euro-kauplemine vahendajana Bob ja Mary. Bobi 450 USD saab muundada 320 EUR, mis seejärel antakse Mary tema 1 BTC. See protsess võib sisaldada nii palju vahendajaid ja erinevates valuutades kui vaja lõpetada kaubanduse ja see kõik juhtub kapoti alla vastavalt Ripple protokolli.

Need tehingud kajastatakse avaliku pearaamatu jagatud kogu võrgus, sarnaselt sellele, kuidas Bitcoin on blockchain toimib. Kuigi blockchain võtab kuni 10 minutit täiesti kontrollida tehingu, Ripplesi võrgustik võtab vaid 2-5 sekundit. See lühike ooteaeg saavutatakse konsensus protsess ja ei tugine minersto kontrollida tehingute, nagu puhul Bitcoin.

Gateways arvesse Ripple Network

 

Kuigi Ripple protokoll ise on detsentraliseeritud, see sõltub üksuste tuntud kui "gateways", mis toimivad sisenemise ja väljumise punktid kasutajatele ja nende raha. Gateways sisuliselt tegutseda vahendajana kasutaja panga ja Ripple võrgustik, sarnaselt sellele, kuidas Coinbaseis vahendajana Bitcoin. See on koht, kus know-your-kliendi ja rahapesu tõkestamise seadused tulevad mängu, kui potentsiaalsed Ripple kasutajad peavad esitama isikut ja tõestamise elamisluba enne saada heaks kiitnud värav. Kui see juhtub, võib kasutaja sisestada raha Ripplesi võrgu- ja alustada kauplemist. Lüüs on vaja uuesti, kui kasutaja tahab oma raha oma panka.

Praegu on vaid mõned Ripple väravad ja töötab, piirates võimalusi, et potentsiaalne kasutaja sisestamise võrku. Kõige tuntud ja usaldusväärne värav sel ajal on Bitstamp, mis võimaldab edastamist USA dollarit, BTC, EUR, GBP, JPY, AUD ja CHF et sulin.

Ripple Native Valuuta: XRP

Kuigi Ripple võrk on üksnes protokolli, tal on oma emakeel valuuta nimetatakse XRP või teise laineid. Neid saab börsil kaubeldavaid nagu mis tahes muu üksus väärtus, kuid enamikul juhtudel nad ei vaja. Lähme tagasi näiteks Bob ja Mary - eeldada, et on olemas keegi, kes pakub eurot Mary Bitcoin, ja seal on keegi pakub Bitcoin eest Bobi dollarit. Ripple võrgustik ei suuda täita kaubamärgi, sest seal ei ole kett ühilduv ettevõtjad. See on koht, kus XRP tuleb - see toimib nagu määrdeaine kogu süsteemi likviidsuse kui muidu oleks ükski. Neil harvadel juhtudel, kui ei ole piisavalt inimesi, et lõpetada kett kaubanduse, XRP kasutatakse täita augud.

Kuigi see on uuenduslik lisaks projekti nagu Ripple, see on tekitanud poleemikat vanem organisatsioon. Ripple Labs ikka kontrollib enamikku XRP, hoolimata välja märkimisväärses koguses tasuta varakult Ripple. Sel viisil XRP on nagu eelnevalt mineeritud altcoin ja kokkuostu Ripple võrgu tähendab uskudes, et loojad ei rikud projekti vabastades liiga palju XRP korraga või vabastades liiga vähe ja jätab võrgu likviidsuse. Just piisavalt on vaja määrida tehingute tõhusalt ja hoida Ripple sujuvalt.

Kas Ripple Edu tegemisel?

Kuigi see ei ole ilma oma vigu - sh närune arvu väravaid ja native valuuta, mis on eelnevalt mineeritud - Ripple on olulisi lubadus kui detsentraliseeritud vahetada, mida saab kiiresti ja tõhusalt vahetada erinevaid valuutasid omavahel. Selles mõttes, Ripple on nagu vihmavari võrgustik, mis võib hõlmata Bitcoin, altcoins, käibevaluutasid ja isegi füüsilise vara nagu kuld ja hõbe. Kui projekti õnnestub - ja edu sõltub täielikult sellest, terviklikkuse väravad ja Ripple Labs "juhtimise XRP - siis Ripple võiks väga hästi murrangulisi ülemaailmse finants- võrku.

Update: 22. Mail Ripple kaasasutaja Jed McCaleb teatas, et ta oleks likvideerida oma 9 miljardi XRP osaluse Ripple võrgustik, saates hind XRP langemisest. Lisaks Ripple juhatuse liige Jesse Powell lahkus positionover umbusaldust ettevõtte suunas. Tema arvamusi ettevõtte eestvedamisel toimus relvarahu ja loobuma kiri Ripple Labs mis süüdistatakse Powell üritab sabotaaž firma ajastuse oma tagasiastumisest kõrval McCaleb on XRP selloff. Powell trotsinud relvarahu ja loobuma et, öeldes, et tema algne avaldused olid faktiliste ja et ta ei täitis McCaleb. Powell nõuab, et Ripple Labs jaotamise XRP, eriti CEO Chris Larsen, on fundamentaalselt ebaõiglane.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

Post Altcoin

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni