Ripple Implosion | Estonian.lamareschale.org

Ripple Implosion

Ripple Implosion

Alt mündi tuntud Ripple (XRP) kannatas suur löök see väärtus, pärast üks on arendajad, Jed McCaleb, teatas tema plaanid müüa maha oma isikliku osalus Ripple postituses foorum teadetetahvel. McCaleb on tuntud tegelase jooksul maailma krüptokaartide valuuta ja esialgne arendaja Ripple, et Silicon Valley rahastatud projekti peetakse paljude meelest top kandidaat Bitcoindue et see mass rahastamise äriühingud.

Oma šokeeriv teadaanne, McCaleb oli tsiteeritud öeldes: "Sest mul on tohutu austus kogukonna liikmed ja tahavad olla läbipaistev, ma avalikult teada seda enne kui ma alustada. Nii lihtsalt FYI. "Foorum liikmed väljendasid oma pettumust ja šokk, ja mõned isegi kahtles autentsust väljakuulutamist. Hr McCaleb tagastatakse foorum kuulutada, et ta teeks väikese tasu digitaalse rahakoti väga suur tasakaal XRP nii, et teised võiksid kontrollida läbi allkirja. Et hajutada kahtlusi tema identiteedi ja kavatsustest märgitud ametikohale.

Ripple- Unikaalne alt mündi potentsiaalsete

Sarnaselt algse detsentraliseeritud krüpto valuuta Bitcoin, Ripple võimaldab tehingute täidetakse teel blockchain. Aga see on kui sarnasusi lõpuks võrreldes. Bitcoin kasutab kulukam ja energiamahukas protsess kontrollida kõiki tehinguid oma blockchain lastes kaevurite protsessile kaasa aidata nende hash määr võimu.

Ripple süsteem on tunduvalt erinev sellest aspektist. Kasutades "gateways" moodustub oma partnerlussuhteid kolmandate isikute, näiteks pangad, raha raadiosaatjad ja välisbörsid need väravad moodustavad võrgustiku kinnitada tehingute Ripple kasutajate baasi. Ripple toimib go vahel mehhanismi ta partnerite ja kasutajatele. Tehinguid valideeritud ja kaubelda IOUs määratud riikide vääringutes, seega kasutajad kogu maailmas saab vahetada raha odavamalt seda saatmata läbi tülikas ja aeganõudev infrastruktuuri rahvusvahelise pangandussüsteemi. See tasuvam meetod väga touted tuleb järgmine parim innovatsiooni finantssektoris, kus paljud on pettunud mitu ja tülikas protsessid tegemise ülemaailmsete tehinguid.

Ripple on üks väheseid alt mündid, mis on suutnud võita toetust suured investorid ja kapitaliinvesteeringute summad. See kaebus meelitas investoreid läbi riskikapitalist ettevõtted nagu Lightpeed Venture Partners ja Google Ventures koos panuse küündides umbes $ 6,5 miljonit. See ei ole sageli korratud puhul teiste alt münte, mis on toetuda tehnoloogilised uuendused ja uued arengud, lüüa investorship auastmed keskmine krüpto entusiast.

Kahjude piiramine

Järsk langeda neljapäeval pärast Mr.MacCaleb on šokeeriv teadaanne oli laastav 65% langus Ripple väärtust.

Arendusmeeskond ja projekti juhid XRP on innukas tegeleda rahulolematuse XRP on investors- palju kellest on mures, kuidas ettevõtte esque struktuuri näivad olevat söötis palli üle otsustamisel, kui palju XRP jagati valduses võti liikmed nagu Jeb McCaleb.

Üks XRP asutajaliikmete, Mr.Arthur Britto püüdnud olukorra leevendamiseks ja leevendada selliste murede investorite poolt kuuluv ettevõte arutelufoorum pardal.

"Oleme kuulnud ja jaganud oma muret asutajate XRP jagamise," Hr Britto kirjutas postituses nimel tehtud firma. "Enne täna oleme töötanud asutajate XRP lukustada plaan... Võite olla kindel, et dumping juhul niimoodi ei juhtu teiste asutajaliikmete." Hr Britto lisas ka, et "lühi- Termin hind XRP ei takista meie võimet täita nägemus. Meie ettevõte on hästi rahastatud. Me ei sõltu XRP. "

Selle on kinnitamata praegu kui tulevikus plaanid hr McCaleb, palju ihalda talente krüptooperatsiooni maailmas. Pealegi Ripple, Mr.McCaleb on tuntud tööd unaffilated projekte teiste üksustega. Kui tema mineviku saavutusi on mingit märki oma ärivaistu, see on ohutu eeldada tema pingutama hästi teada tulevikus pehmelt öeldes. Enne asutaja Ripple, Mr. McCaleb ka moodustasid nüüd kurikuulus Bitcoin vahetada Mt. GOX aastal 2010, mis müüdi hiljem Mark Karpeles on ümber piiratud tegevjuht silmitsi õiguslikke meetmeid erinevate tasude. Mt. GOX varises hilja 2013 ja pankroti kaitset 2014.

On erinevaid krüpto seotud sub reddits on olnud tuulepuhang XRP investorid otsivad hüpata laeva suunati muudeks investeeringuteks nagu Reddcoin, Dogecoin, Karma ja isegi Darkcoin. Need on investorid, kes tunnevad nad jäid hoides kotti tulemusena teostatava järelevalve osa XRP juhid. Paljud on avaldanud soovi sõita lained edu, et Darkcoin on soositud koos. On krüpto vahetada Mintpal, 57% kasv tõi paljud investorid spekuleerida, kui see on järgmine suur ettevõtmine krüpto maailmas.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Müntide lühiülevaade hiljutiste versiooniuuenduste ja varsti sooritatavate funktsioonide kohta

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset