Ripplei Jesse Powell lahkub | Estonian.lamareschale.org

Ripplei Jesse Powell lahkub

Ripplei Jesse Powell lahkub

Pärast sündmuste reede artikkel, silmapaistev krüpto maailma joonis, Jesse Powell, sulin juhatuse liige, teatas oma kavatsusest lahku koos rahutu alt mündi.

Ripple on silmitsi taas tagasilöök pärast fiasko seotud Jed MacCaleb teadaannet, investoritele foorum, avalikustades oma plaane likvideerida kogu tema XRP põllumajandusettevõtetes. Fellow juhatuse liige ja esmainvestoriga kohta XRP, Mr. Jesse Powell, nüüd lisab investorite mured tema ametist lahkumise laualt. Uus hädasid on omistatud "Ripple mõju": Tormine langus XRP väärtust.

Hr Powell tehtud lahkumisavalduse otsuse avaliku postitamisega kohta subreddit jaoks Ripple. Ta väljendas oma väga isikliku seisukohast Jed MacCaleb likvideerimise teadet ja selle põhjustest tema otsust lahkuda laualt:

"Täna ma olen esitanud mu tagasiastumisest juhatuse Ripple Labs. Kuigi ma hoolivad inimesed, kes seal töötavad ja soovin ettevõtte parim, ma ei saa isiklikult jätkuvalt toetama äri. Usun, et tehnoloogia ja protokolli omada suurt lubadus, ja on algusest, mistõttu olin ettevõtte esimese investor. Kuna Jed lahkumist haldamise firma on teinud teistsuguse suuna. Kahjuks nägemus Jed ja olin projekti algusaegadel olnud kadunud. "

Solidaarsuse puudumist

Jesse Powell sõnu kuvatakse kuuldavale nördimust puudulikust otsuse tegemise Ripple. Eriti otsuse mis võimaldas suures koguses XRP, mis toimub võti liikmed, nagu Jed MacCaleb. Powell oli võtnud majapidamiste anti võti liikmed majahoidja seisukoht, ja et nad oleks tagastatakse XRP stabiilsuse luuakse. Aga nagu me nüüd teame liigagi selgelt, et ei olnud koos
Jed MacCaleb.

Mr Powell leiab, et see osalustest on viinud teda kaotada usalduse suunas ja tulevik Ripple. Hr Powell rõhutas seda selgelt selle väitega:

"Ma ei ole enam kindel juhtimise ega ettevõtte võimet taastuda asutajate hämmastav jaotus end 20% XRP, mida ma lootsin alles hiljuti oleks tagastatud. Enne Jed lahkumist Ripple, mul oli küsis asutajad tagasi oma XRP ettevõttele. Jed kokku lepitud, kuid Chris vähenes väljalangemise patiseis. Täna pärastlõunal vaadati eraldamise arutelu paar ja jälle, kui Jed oli avatud, Chris oli vaenulik. "

Ehk nagu tagantjärele, hr Powell lisas, et ei vaenulikkus või Pahansuopuus oli mõeldud töötavate inimeste Ripple organisatsioon, ja et tema otsus tagasi astuda oli tingitud tema suutmatust vastu ja vastama praeguse saadetud otsused on lahti.

"Kuna investor, muidugi, ma loodan, et Ripple Labs võidab selle tõkkejooksus ja tõestada oma usalduse puudumine vales kohas. Kahjuks, erinevalt asutajad, mul ei ole Vaalud XRP prügimäele, kui ma ei usu, et see töötab out. "

Ripplesi ja lained

Mis hilisemaid suuri häireid in Ripple tuum meeskond, investorite usaldust ja moraali on kogu aeg madal. Suurem osa lõtku koosneb investorid dumpingu XRP meeletu kiirusega ja suurel hulgal. Väärtus XRP jätkuvalt slaidi kuristikku, mis investorid ei ole kindlad, ronida tagasi välja. Kuigi väike käputäis investoreid, kes usuvad tehnoloogilise potentsiaali Ripple ettevõttest, enamik kardavad, et muud olulised meeskonna liikmed Ripple järgib Jed MacCaleb edu ning jätkake likvideerida oma ettevõtetest lähitulevikus.

Jesse Powell väljumist Ripple vaid tähistab lõppu töösuhe. Hr Powell on tegevjuht krüptooperatsiooni valuutavahetus Kraken. Kraken kasvanud populaarne ettevõtjad ja pole kahtlust, et Jesse Powell ei avalda vähene osalus või uusi investeerimisvõimalusi jooksul krüpto maailmas.

Tegelik kahju kuulub sulin, investorid võivad näha seda kui märki ebastabiilsus firma peamine. Kui Ripple on kauem Selles uuringus nad peavad tegema kõike, mida nad võib-olla saab stabiliseerida väärtus XRP, suurendada ja lõpuks taastada usaldus oma investoritele, ja tagasinõudmise oma endise positsiooni top kandidaat Bitcoin.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne