Potokini tõus | Estonian.lamareschale.org

Potokini tõus

Potokini tõus

See ei ole isegi olnud kuu ajast, kui ma reportedon sõja süda ja hing kanepi cryptocurrency, kuid ma arvan, et see on ohutu öelda, et sõda on lõppenud. Odav kopeeri-kleebi ripoff areenile ilmunud ja laialdaselt ignoreerida, samas Dopecoin jätkuvalt vaikselt olemas, peituvad varjud krüptooperatsiooni liikumise ajal tegelikult ei tee midagi, välja arvatud ruumi võtaks, kuid tegelikult oli ainult kaks kandidaati: Potcoin ja Cannacoin.

Hetkeks tundus, nagu oleks Cannacoin võib tegelikult teha võimu liikuda nagu arendusmeeskond toodetud õlilaik uus veebileht ja laiendatud mündi kohaloleku teise krüpto vahetada, Bittrex, andes võimalike lapsendajate kaks kohta, kus nad võiksid osta cannacoins. Nad isegi teatanud oma esimese turg, lisades hädavajalikku kasulikkust nende mündi. Kuid valiku kaupade piirati, vaatamata pidevalt kinnitanud, et arendajad olid läbirääkimised suurimaid nimesid Washingtoni osariigis MMJ turul.

Seni need katsed muutumas usaldusväärseks ja turuosa, ei ole suutnud soovitud mõju. Hind Cannacoin jätkuvat langust, alla $.00927755 nagu ajast kirjutamise (2014/06/21 08:31) ei ole põhjust eeldada, et trend lõpeb. Nagu näha allpool esitatud graafikul, Cannacoin on näinud mõned teravate naelu hinnas, millest igaüks langeb kokku uuendused eespool mainitud, kuid üldine trend on allapoole.

Potcoin, teiselt poolt, on tegemist tõsise otsustavalt liigub, püüdes saada domineerivaks jõuks Euroopa kanepi stseen, muutes peaaegu iga päev teateid tõeline tegelikke arenguid. Nagu Cannacoin, nad on ka ümber oma veebilehel (isegi snaggingthe.com järelliide) hoides oma klassikaline hõbe-valge-roheline motiivi veel lähen õlilaik, 21. Sajandi disaini, mis on vaieldamatult seksikas.

Arendustiimist on liikunud nende peakorter Old Montreal ja kolmekordistanud kaupmehi nõustudes Potcoin 22, sealhulgas Amsterdam põhinev Azarius, et pothead lemmik aastast 1999.

Nad on ka ühendanud jõud Potcoin toetaja (ja mehe krüpto ajakirjanik) Bobby Gooding, paremini tuntud kui Ironhammer5, et sponsor Potfunder, rahvahulga rahastamise saidi kelle esimene kampaania on rahastada uuringuid ravi sünnidefekti Fragile X sündroom. 3 päeva jooksul, et Potfunder on online on lisatud teise heategevus, Cannabis Health Service, mittetulundusühing asub Suurbritannias ja andidega avatud lähtekoodiga Potcoin rahakotis.

See uudis on tervitatud väga soodsalt turg, nagu on näha allpool esitatud graafikul, kus hind Potcoin võib näha rohkem-või-vähem stabiilne tõusutrend. Hind kõikunud kui varakult ja isekas kaevurit dumpinguhinnaga oma ettevõtetest vastuseks ülespoole puugid, kuid teate, kuidas väheneb harva järsk.

Mineviku tootlus ei ole kunagi garantiid tuleviku suundumusi siiski, kuid mul on põhjust kahtlustada Potcoin on umbes murda läbi suur viisil. Ja sel põhjusel avati eile Potcoin debüteeris theirpre makstud Potcoin kaardid, mängu muutuvas eelnevalt cryptocurrency jaotus. Suurim komistuskivi tarbija vastuvõtmise cryptocurrency on ühendus ja eelsalvestatud kaardid puruneb see takistus samal ajal ergutanud kaupmehe vastu, luues positiivse tagasiside tsükkel, mis autot hind Potcoin kõrgem.

See on teooria, igal juhul. Ainult aeg paljastada, kui see strateegia osutub edukaks, kuid ma ühe hoolikalt jälgida seda. Potcoin on esindatud San Francisco Cannabis Cup 28-29 juuni, kus nad kavatsevad jagada Potcards osana oma suvi Potcoin edendamine.

Seotud uudised


Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit