Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi | Estonian.lamareschale.org

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Molekulaarbiolooge seotud Harvardi ja MIT küsivad cryptocurrency kogukonna abi oma projektide rahastamise. Teadlased tahavad annetusi oma uurimistööd mTOR geeni, oluliseks katalüsaatoriks protsessi raku vananemise ja vähi arengut.

Tim Peterson, doktorikraadi saanud teadur Harvardi ülikooli postitatud Bitcoin subreddit teisipäev küsib heategevuslikud annetused kogukonnast. Ta andis isikut tõendava dokumendi ja linke oma töö Onarbor, et Ühisrahastuse saidi lõi ta, et nõustub Bitcoin, Dogecoin ja krediitkaardid kaudu Stripe.

Peterson ja tema kolleegid loodan, et genereerida uus rahastamisallikas oma uuringuid, mis ei tugine tülikas protsess toetuste taotlemisel.

Microfunding teaduse

Petersoni Ühisrahastuse ala, mis alustas just sel kuul, eesmärk on võimaldada kasutajatel saada "toetajad" konkreetsete projektide annetades raha. Sel viisil Onarbor on sarnane teiste Ühisrahastuse platvorme nagu Kickstarter ja Indiegogo.

Kuid Onarbor on eriline see, et see võimaldab sissemaksete kujul cryptocurrencies Bitcoin ja Dogecoin. Nii vähe kui 5 DOGE (0,2 senti) saab annetatud projektide või "tööd", nagu neid kutsutakse kohapeal. See avab võimaluse projekti saada rahastatakse tuhandeid pisikesi annetusi, selle asemel et püüda kindlustada ühe suure toetuse.

Peterson täpsustab kommentaarid lõik tema post:

Tegemine micropublishing ja microfunding platvormi Onarbor, tundsime me võiksime nii vähendada aega teadlaste kulus ei tee tegeliku teaduse ja võimaldavad inimestel rõhutada vähem umbes raha nad annavad.

Uus Ühisrahastus Omadused

Kuigi Peterson ja tema kolleegid kasutavad peamiselt Onarbor esitleda oma teadustööde sait toetab ka dokumentide avaldamiseks, muusika, videod ja rakendused. Praktiliselt iga tükk loomingus saab avaldada kohapeal eksperdihinnangute ja annetused.

Onarbor uuenduslik eksperdihinnangu funktsioon simuleerib protsessi, et teadlased on tuttav kasutades teadusajakirjades. Mitte ainult ei saa projekte rahastatakse mikro-annetused, kuid eelretsenseeritud vastuseid saab rahastada samuti. See motiveerib mehe teadlased kohapeal vaadata teoseid nende eakaaslased.

Lisaks Onarbor toetab "versioonimine" töö, sarnaselt GitHub pakub erinevaid versioone sama koodi. Olgu see laul, video, dokumendid või rakenduse töö saab uuendada oma looja lisada uusi funktsioone ja peer ettepanekuid. Kõik eelmised versioonid töö jääksid taasesituse Onarbor kasutajad.

Paradigma?

Peterson ütles, et tema teadustöö tõstnud umbes $ 6000 digitaalse valuuta seni abiga enamasti pärit helde Dogecoin kogukonnas. Tundub, et uus Ühisrahastuse katse on juba õnnestunud, kusjuures teadlased tõsta täiendava raha, et oleks olnud raske omandada abita cryptocurrencies.

Kuigi Onarbor veel töötab välja Kinks - aktiivset kasutajat napib, veebilehe kujunduse hakib ja sisselogimise vorm on buggy- mõiste ise omab palju lubadusi. Võibolla tulevikus, teadlased ei pea enam muretsema bürokraatlik õudusunenägu toetusskeemi ja suudab võtta oma töö otse laiemale avalikkusele. Digitaalne valuutad on esimest korda ajaloos, mis võimaldab teadlastel on otsene rahaline suhe teaduse kaitsjad.

Uuenda 14. Juuni: Onabor saidi disain on paranenud alates selle loomisest mai ja kodulehekülg on nüüd sujuvam vertikaalne silmas hiljutisi tööd. Sisene kujul ka töötaks nüüd samuti.

Seotud uudised


Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Roheliste krüptokuuluvõitlus

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile